Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Tahiti parel collier
Startprijs 1.700 EUR

Tahiti parel collier, sluiting WG 750/000,verwerkt in een parel, 42 zeer fijne Tahiti parels Ø10.5 mm., L 44.5 cm.

Creolen
Startprijs 1.600 EUR

Creolen GG750/000 aan de voor-en achterkant binnen bezet met 106 briljanten 2.12ct.,W/SI, Ø38mm., 7.2gr.

Adriaan M. Geijp, schaapherder
Startprijs 1.550 EUR

Adriaan Marinus Geijp (Middelburg 1885 - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, schaapherder met schapen 50x70cm. Cond.: G

Evert Moll, avondstemming
Startprijs 1.550 EUR

Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, avondstemming in Vorde 34x25cm. Cond.: G

Goud imari kraagvaas
Startprijs 1.500 EUR

Kapitale goud-imari kraagvaas op houten console ca. eind 19e eeuw. Gedecoreerd met figuren in landschap. Afkomstig uit een prive-verzameling 113xø45cm. Cond.: U

Commode ca. 1880
Startprijs 1.500 EUR

Franse Lodewijkstijl commode ca. 1850. Opgelegd met wortelnoten fineer, schitterend in patroon verlegd. gerestaureerd en gepolitoerd. Taxatiewaarde € 4.500,00 102x130x60cm.

Commode barokstijl
Startprijs 1.500 EUR

Duitse barokstijl commode ca. 1980. Dubbelgebogen front met bandelwerk inlegwerk. Handgepolitoerd. gerestaureerd 80x105x55cm. Cond.: G

Schilderij, W. Dommersen
Startprijs 1.500 EUR

William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, kerk met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, W. Dommersen
Startprijs 1.500 EUR

William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, molen met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G

H.J. v.d. Weele
Startprijs 1.500 EUR

Herman Johannes van der Weele (Middelburg 1852 - 1930 Den Haag) (toegeschreven aan), olieverf op linnen, herderin met schapen 60x80cm. Cond.: R

Creolen GG
Startprijs 1.500 EUR

Creolen GG 750/000 aan de voorkant bezet met 218 briljanten 0.85ct.TW/VSI,Ø22mm.,8.2 gr.(voorm.verk.prijs 6230.-euro)

Creolen WG
Startprijs 1.500 EUR

Creolen WG 750/000 aan de voorkant bezet met totaal 218 briljanten 0.89ct. TW/VSI, Ø22mm.,8.2 gr.(vvorm.verk.pr. 6270.- euro)

Roze saffier parel ring
Startprijs 1.500 EUR

Ring RG 750/000 in bloemmotief bezet met zeer fijne roze saffieren 2.76 ct,in zeer goede kleur en een zeer fijne Zuidzee parel Ø13.5mm. 16.3 gr. Ø52, (voorm.verk.prijs 5980.- euro)Bijzonder hoogwaardi...

Toermalijn,vuuropaal,brilj.ring
Startprijs 1.480 EUR

Ring GG 750/000 met een vuuropaal cabochon 13.10ct. in zeer goede kleur,2 toermalijn cabochons 9.63ct.en 32 briljanten 0.24ct.W/SI Ø56 (open). 23.44 gr.

Briljant ring WG
Startprijs 1.450 EUR

Ring WG750/000 bezet met 65 trapeze diamanten 0.54ct.TW/VSI en 84 briljanten 0.65 ct TW/VSI, Ø54, 6.3 gr.

Parel collier
Startprijs 1.450 EUR

Kweekparel collier met 2 sluitingen verwerkt in de parel, WG 750/000,15 barok witte kweekparels l.25-35 mm., L48 cm.

4 Stoelen, Verner Panton chairs
Startprijs 1.400 EUR

4 Stoelen uit de eerste serie van Verner Panton chairs. Van de Amerikaanse firma Herman Miller Collections. 1967-1968. In 1969 gekocht bij Metz en Co. in Amsterdam. Stoelen zijn gemaakt van kunststof....

Saffier briljant ring
Startprijs 1.400 EUR

Saffier briljant ring WG 750/000 bezet met 82 zeer fijne saffieren 1.36 ct.in zeer goede kleur en 61 briljanten 0.68 ct.TW/VSI, Ø55, 6.3gr.

Tsavoriet,gele saffier,parel ring
Startprijs 1.400 EUR

Ring WG/GG 750/000 bezet met 4 briljanten 0.03ct.W/SI, 115 zeer fijne gele saffieren 3.15 ct. 22 zeer fijne tsavorieten 0.39 ct. in een zeer goede kleur en een zeer fijne Zuidzee parel 12.5 mm.,Ø53, 1...

Ongesigneerd, paarden bij hoefsmid
Startprijs 1.350 EUR

Ongesigneerd Duitse school, begin 20e eeuw, olieverf op linnen, paarden bij hoefsmid met figuren (beschadigd). 126x98cm. Cond.: M

17e Eeuwse bolpoottafel
Startprijs 1.300 EUR

17e Eeuwse bolpoottafel uit de grensstreek Nederland-Duitsland. Eikenhout met vurenhout (blad is nieuw) 113x90x81cm. Cond.: G

Bebe Jumeau
Startprijs 1.300 EUR

Jumeau (7). Boven 6 tandjes, bruine ogen en open vingers. Origineel. L.: 42cm.

Steekcreolen WG
Startprijs 1.300 EUR

Steekcreolen WG 750/000 voorkant buitenkant,achterkant binnenin bezet met 504 briljanten 1.55ct.W/SI Ø36mm., 6.1gr.

Hangeknoopt tapijt
Startprijs 1.250 EUR

Hangeknoopt oosters tapijt Kashmar Iran 400x300cm.