Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Eikenhouten kuifkabinet
Startprijs 1.250 EUR

Hollands eikenhouten kuifkabinet ca. 1880 met uitgewerkte kuif. Deuren zijn geacolleerd, binnen met 5 laden. Onder heeft het kabinet 3 grote lades 252x168x48cm. Cond.: G

Bebe Jumeau 36 in koffer
Resultaat: 1.200 EUR

Jumeau, prachtig popje. Laag afgesneden hoofd met 4 tandjes boven, paperwhite ogen en losse vingers. Pop incl. koffer L.: 38cm.

Hermanus Charles Christiaan Bogman
Startprijs 1.250 EUR

Hermanus Charles Christiaan Bogman (Den Haag 1861 - 1921), olieverf op linnen, landschap met koeien 40x60cm. Cond.: G

Abraham Segaar, wintergezicht
Startprijs 1.250 EUR

Abraham Segaar (Leiden 1888 - 1962), olieverf op linnen, wintergezicht 100x80cm. Cond.: G

Franse pendule, Louis Seize stijl
Startprijs 1.200 EUR

Franse pendule, Louis Seize stijl, omstreeks 1880, Alabaste en marmer met bronzen ornamenten, en zwart gelakt hout. gem."Person A Paris" Vincenti Cie . H.54.5 cm.

Fedor van Kregten
Startprijs 1.200 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, schapen bij avond 97x25cm. Cond.: R

Pinot, naakt
Startprijs 1.200 EUR

Alber Pinot (1875 - 1962 België), olieverf op paneel, staand vrouwelijk naakt 20x29cm. Cond.: U

Cor Noltee
Resultaat: 1.100 EUR

Cor Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, boer met ossenspan 40x60cm. Cond.: G

M. Nefkens, schapen
Startprijs 1.200 EUR

Martinus Jacobus Nefkens (1926 - 1981 Ede), olieverf op linnen,m herderin met schapen 40x60cm. Cond.: G

Brilj.hanger
Startprijs 1.200 EUR

Hanger WG 750/000 ovaal vormig bezet met briljanten (oog ook) 1.0 ct.TW/VSI, L.34mm.,3.5 gr.

Hanger tsavoriet-brilj.-roze saffier
Startprijs 1.200 EUR

Hanger WG/RG 750/000 met 47 zeer fijne tsavorieten 0.63 ct,en 141 zeer fijne roze-saffieren 2.11 ct, fijne Zuidzee parel Ø 13.5 mm.,L 38mm.,12.87 gr. Zeer bijzondere goudsmeedkunst. (voorm.verk.prijs ...

Geweer, vuursteen
Resultaat: 1.000 EUR

Hollands vuursteengeweer, frontlader. Utrecht van Hagen, gegraveerd F.I.D. 18e eeuw. In uitmuntende staat met mahonie kolf 133x22x9cm. Cond.: U

Roze saffier -parel ring
Startprijs 1.100 EUR

Ring RG 750/000 bezet met 136 zeer fijne roze saffieren 2.10ct, en een zeer fijne Zuidzee parel Ø13.5 mm.,Ø52 13.9 gr.Hoogwaardige goudsmeedkunst (voorm.verk.prijs 4280.-euro)

Briljant ring
Startprijs 1.100 EUR

Ring WG 750/000 bezet met 17 diamant baquettes 1.12 ct. W/VSI Ø54, 5.5 gr.

Zilveren kraankan
Startprijs 1.100 EUR

Kapitale grote zwaar zilveren kraantjeskan rustend op 3 sjieke pootjes. 835/000 1.127gr. (incl. houten voetjes en handvat) H.:35cm. Cond.: U

12 Kop &13 Schotels
Startprijs 1.000 EUR

9 Chine de Commande kop en 12 schotels 18e eeuw. Handbeschilderd met Europeanen met schepen. Schotels zijn gaaf, 5 kopjes zijn gaaf, 4 kopjes met minimalen randschilfers ø11,4cm. en ø7,3cm. Cond.: G T...

Bronzen herdershonden, Cartier
Startprijs 1.000 EUR

Thomas Francois Cartier (1879 - 1943), Bronzen herdershonden, bijzondere kwaliteit, mooie patina 38x42x23cm. Cond.: U

Hollandse Renaissansce kast
Resultaat: 700 EUR

Hollandse 18e eeuwse renaissance kast van massief eiken. Zijkant met 6 strakke panelen. Voorkant met 12 gestoken prisma vormige panelen met snijwerk. Afgezet met ebbenhout 192x185x67cm. Cond.: G

Miniatuur kabinet
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzaam Hollands miniatuur kabinetje ca,1820, mahoniehout fineer op eiken, achter de deurtjes vele laden, compleet handbeschilderd in schildpad look met goudkleurige lijstwerken. Bovenop een klepje m...

Chinees A.M. 353
Startprijs 1.000 EUR

Chinees A.M. 353, stoffen lijf. Gesloten mond en bruine ogen. Kromme armen en benen (handen van papier-mache). L.: 42cm.

Dubbelloops, vuursteen
Startprijs 1.000 EUR

Dubbelloops vuursteen geweer, frontlader (hagel) 18e-19e eeuws met graveerwerk. Antoine Girand Saint Etienne in uitmuntende staat 130x21x8cm. Cond.: U

Hagelpistool
Startprijs 1.000 EUR

Enkelloops hagelpistool, frontlader 18e-19e eeuw met mahoniehouten kolf en mooi graveerwerk. In uitmuntende staat 33x14,5x4,5cm. Cond.: U

Engelse baroksecretaire
Startprijs 1.000 EUR

Engelse orgelgebogen baroksecretaire anno 1780 van iepenhout. Snijwerk van latere datum. Interieur met vele vakken en laadjes 105x106x50cm.

Schilderij, koeien
Startprijs 1.000 EUR

Ongesigneerd, olieverf op mahonie paneel, romantisch veestuk met koeien, schapen, geit en personen 19e eeuws. 47x33cm, (omgeving van Pieter Gerardus van Os, Den Haag 1776-1839,zomerse middag in de wei...