Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Oorstekers tahiti parel
Startprijs 140 EUR

Oorstekers WG 750/000 met een zeer fijne Tahiti parel 11mm.

Parel oorstekers
Startprijs 180 EUR

Oorstekers WG 750/000 met een zeer fijne Tahitiparel ø12.5 mm.8.1 gr.

Keshi parel collier
Startprijs 100 EUR

Keshi parel collier met sluiting WG 585/000,33 Keshi parels 10-11 mm. L 41.5 cm.

Ring GG parel
Startprijs 700 EUR

Ring GG 750/000 met een zeer fijne Zuidzee parel 14 mm.,Ø55, 16gr.

Bijbel met zilv. sloten
Startprijs 290 EUR

Bijbel met zilveren sloten

Hollands kristallen theebus
Startprijs 295 EUR

Antiek Hollands kristallen theebus met antiek zilveren dop eind 20e eeuw. 835/000 18xø8,5cm. Cond.: U

2 Zilveren kandelaars
Startprijs 550 EUR

Set zilveren kandelaars, mooi getrommeld 925/000 628gr. 11,5x21cm. Cond.: U

Pillendoosje
Resultaat: 45 EUR

Leuk zilveren pillendoosje, deksel met bloemmotieven 925/000 12gr. Cond.: U

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 200 EUR

Antiek Hollands zilveren loddereindoosje met vaas- en bloemmotieven 835/000 12gr. 3,6x4x2,2cm. Cond.: U

Suikercoupe, zilv. voet
Startprijs 90 EUR

Antiek Hollandse coupe (10xø13cm.) met zilveren voet (iets beschadigd). Met antiek Hollands zilveren suikerschepje (12cm. 11gr.) met getorste steel en zeer mooi uitgezaagd handvat. 835/000 Cond.: G

Kaasstolp zilveren knop
Resultaat: 170 EUR

Kristallen kaasstolp met zilveren knop en bijbehorend onderstel. Beide met ruit-kristal slijpsel. 1 Chip 20xø21cm. Cond.: G

Zilveren potloodhouder
Startprijs 40 EUR

Antiek Hollands zilveren potloodhouder 20e eeuw 830/000 16gr. Cond.: U

Zilveren hengselmand
Startprijs 775 EUR

Kapitale grote zwaar zilveren hengselmand. Mooi uitgezaagd, met parelrand rustend op een mooie strakke voet 925/000 766gr. 32,5x20x13,5cm. Cond.: U

Zilveren theepot
Startprijs 275 EUR

Antieke zware zilveren theepot rustend op 4 sierlijke pootjes. Scandinavisch gemerkt T.H. Marthirsen 830/000 530gr. 17x21x9,5cm. Cond.: U

Amerikaanse sterling beker
Resultaat: 45 EUR

Mooie strakke Amerikaanse beker sterling 925/000 64gr.H.12cm ø7cm. Cond.: U

Bonbonniere, zilv. beugel
Resultaat: 80 EUR

Mooie kristallen bonbonniere met antiek Hollands zilveren beugel. Mooi gegraveerd 835/000 ø15,5cm. Cond.: G

4-Rij git armband
Startprijs 275 EUR

4- Rijige armband met gitten, sluiting RG 585/000 en 8 eind stukjes RG 585/000, L.21 cm.

Creolen WG
Startprijs 1.500 EUR

Creolen WG 750/000 aan de voorkant bezet met totaal 218 briljanten 0.89ct. TW/VSI, Ø22mm.,8.2 gr.(vvorm.verk.pr. 6270.- euro)

Creolen WG
Resultaat: 900 EUR

Creolen WG 750/000 met 40 briljanten samen 0.75 ct TW/VSI L 20 mm.,3.0 gr.(voorm.verk.pr. 3930.- euro)

Steekcreolen WG
Startprijs 1.300 EUR

Steekcreolen WG 750/000 voorkant buitenkant,achterkant binnenin bezet met 504 briljanten 1.55ct.W/SI Ø36mm., 6.1gr.

Oorstekers parel/peridot
Startprijs 750 EUR

Oorstekers WG 750/000 met ieder een peridot in hartvorm, samen 2.10ct. in een zeer goede kleur,ieder een zeer fijne Zuidzee parel 13mm.,en 44 briljanten 0.24 ct.,W/SI. 11.1 gr.

Briljant klip oorstekers
Startprijs 2.600 EUR

Briljant klip oorstekers WG 750/000 bezet met 102 briljanten 1.27 ct.W/VSI en 73 Baquette diamanten 0.92ct. TW/VSI ,L 22mm., 10.8gr.

Creolen GG
Startprijs 2.400 EUR

Steekcreolen GG750/000, voorkant,en achterkant binnen, bezet met 172 briljanten 3.44ct.,W/SI,Ø55mm.,11.6gr.

Creolen
Startprijs 1.600 EUR

Creolen GG750/000 aan de voor-en achterkant binnen bezet met 106 briljanten 2.12ct.,W/SI, Ø38mm., 7.2gr.

Creolen GG
Startprijs 2.750 EUR

Creolen GG 750/000 aan de voorkant,en achterkant aan de binnenkant bezet met 216 briljanten 2.02ct.TW/VSI, Ø28mm.,9.2 gr.(voorm.verk.prijs 11110.-euro).

Creolen GG
Startprijs 1.500 EUR

Creolen GG 750/000 aan de voorkant bezet met 218 briljanten 0.85ct.TW/VSI,Ø22mm.,8.2 gr.(voorm.verk.prijs 6230.-euro)

Heren polshorloge
Startprijs 25 EUR

Heren polshorloge, mechanisch Zwitsers horloge jaren 40. Merk: Cord en genummerd. Goed werkend

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 150 EUR

Antiek zilveren loddereindoosje 19e eeuws met mooie motieven. 835/000 21gr. 3,5xø2,5cm. Cond.: U

3 Zilveren dobbelstenen
Resultaat: 40 EUR

3 Zilveren dobbelsteentjes. Gewicht samen 31gr.

Dekselcoupe, zilv. voet
Resultaat: 110 EUR

Antiek Hollands zilveren dekslcoupe met zilveren dop en voet. sjieke parelrandjes 835/000 15,5cm. Cond.: G

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 300 EUR

Schitterend bewerkte zilveren brandewijnkom 925/000 275gr. 10,7x23,5x8,5cm. Cond.: U

2 Zilveren zoutvaatjes
Startprijs 70 EUR

2 Zilveren zoutvaatjes rustend op 4 pootjes (1 mist het glazen binnenbakje). 800/000 36gr. Cond.: G

Kralentas, zilv. beugel
Startprijs 280 EUR

Zeer leuke antieke Hollands zilveren tasbeugel met muziekanten 835/000 211gr. 12cm.

Tas, zilv. beugel + haak
Startprijs 290 EUR

Antiek Hollands zilveren tasbeugel met zilveren antieke haak. Schitterende afbeeldingen, maker WE. 835/000 202gr. 15cm. Cond.: G

Ajour gezaagde broodmand
Startprijs 950 EUR

Reusachtig groot ajour gezaagde Hollands zilveren broodmand voorzien van een sjiek parelrandje aan de boven- en onderrand. (rand iets beschadigd). Maker: Kempen begeer & Vos 1920. Den Bosch, Voorschot...

3 Zilveren schalen
Startprijs 100 EUR

3 Leuke zilveren presenteerschaaltjes met mooie sierrand 835/000 204gr.ø14-158mm. Cond.: G

Zilveren theeservies
Startprijs 575 EUR

Prachtig 3-delig Engels servies, Sheffield 1905. Scharnierend deksel (ingezonken), Queen-Anne stijl 925/000 845gr. Cond.: U

Modesieraden
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse modesieraden en boedha. Armbanden, medaillon, broches, ketting, boedha. Van koper etc. Cond.: G

Diverse sieraden zilver
Startprijs 140 EUR

Diverse zilveren sieraden 84.8 gr.

15 Zilveren sieraden
Startprijs 475 EUR

Kavel diverse zilveren sieraden.

15 Zilveren sieraden
Startprijs 425 EUR

Kavel diverse zilveren sieraden

15 Zilveren sieraden
Startprijs 500 EUR

Kavel diverse zilveren sieraden. In nieuwstaat

15 Zilveren sieraden
Startprijs 525 EUR

Kavel diverse sieraden

15 Zilveren sieraden
Startprijs 400 EUR

Kavel diverse zilveren sieraden.

18 Zilveren sieraden
Startprijs 650 EUR

Kavel diverse zilveren sieraden.

Turkoise sieraden
Resultaat: 15 EUR

Turkoise sieraden

Diverse sieraden
Startprijs 85 EUR

Diverse sieraden

5 Horloges
Geen vanafprijs

5 Herenpolshorloges. 1x Adora, gedragen ca. 6 maand oud met doos. 2x Moretime nieuw ongedragen, 1x Soho gedragen, ca. 6 maand oud, 1x Champion nieuw ongedragen

Horloge, Ralph Klein
Resultaat: 70 EUR

Herenpolshorloge Ralph Klein, nieuw ongedragen, chronograaf horloge met originele doos

2 Broches zilver
Resultaat: 30 EUR

2 Zilveren broches, 1 vlinder van djokja zilver en een ovale broche met een molen erop.12.7 gr.

Zilveren visschep
Resultaat: 125 EUR

Antiek Hollands zilveren visschep 19e eeuw. Mooi uitgezaagd en gegraveerd met een benen handvat 835/000 23,7cm. Cond.: G

Zilveren kandijpot
Startprijs 350 EUR

Prachtige zilveren kandijpot rustend op 4 pootjes met een eikel op de top 835/000 401gr. 15,5x17,5cm. Cond.: G

Bonbonniere zilveren voet
Resultaat: 90 EUR

Kristallen bonbonbierre op zilveren voet. Beschadigd 13xø17,5cm. Cond.: R

14 Zilveren lepels
Startprijs 150 EUR

12 Antieke Hollands zilveren lepeltjes, 1 suikertang en een suikerschep. Alles in cassette 835/000 145gr. Cond.: U

Zilveren snuifdoos
Startprijs 175 EUR

Antieke zilveren snuifdoos met mooie afbeeldingen 835/000 45gr. 7,7x4,6cm. Cond.: G

2 Peper & Zout strooiers
Resultaat: 70 EUR

Zilveren peper & zout stel 925/000 60gr. H.: 10cm. Cond.: U

12 Lepels & vorken
Resultaat: 700 EUR

12 Antiek zilveren lepels en vorken Art Deco 925/000 541gr.(lepels) 662gr. (vorken) Cond.: U

Stolp met zilv. knop
Resultaat: 65 EUR

Mooi bewerkte glazen stolp met strak zilveren dop. Duits 20e eeuw. 835/000 9,5xø9cm. Cond.: U

Zilveren geurhouder
Resultaat: 110 EUR

Mooi zilveren geurhouder, leuk gegraveerd 20e eeuw 835/000 Cond.: G

Zilveren aspergetang
Startprijs 300 EUR

Prachtige strakke Hollands zilveren aspergetang. Maker: Kempen & Zonen Schoonhoven 835/000 184gr. 23x4,5x3,2cm. Cond.: U

Plated warmhoudschaal
Resultaat: 48 EUR

W.M.F. plated warmhoudschaal met deksel en W.M.F. teken (Duitsland). 30x17x12cm. Cond.: R

Bonbonniere, zilv. voet
Startprijs 110 EUR

Antiek Hollands kristallen bonbonniere met zilveren voet en hengsel (iets beschadigd). Zeer mooi gegraveerde voet 835/000 17xø18,5cm. Cond.: G

Ring met turkoois
Startprijs 190 EUR

Ring GG 585/000 met een turkoois, Ø57, 6.6 gr.

Ring met granaat
Startprijs 160 EUR

Ring GG 585/000 met een grote en 12 kleine granaten. Ø59, 3.3 gr.

Ring met bloedkoraal
Startprijs 120 EUR

Ring GG 585/000 met een bloedkoraal, Ø47, 1.8 gr.

Ring met amethist
Startprijs 210 EUR

Ring GG 585/000 met een ametist, Ø54, 4.8 gr.

Ring met turkoois
Startprijs 160 EUR

Ring GG 585/000 met een turkoois, Ø54, 4 gr.

Parelring
Startprijs 80 EUR

Ring GG585/000 Ø50, bezet met 2 parels

Ring met granaat
Startprijs 140 EUR

Ring GG 585/000 met een grote en 8 kleine granaten. Ø52, 2.4 gr.

Ring met 78 briljanten
Startprijs 700 EUR

Ring WG 585/000 bezet met 78 briljanten gezet in roosmodel. Ø50, 6 gr.

Ring met bloedkoraal
Startprijs 80 EUR

Ring GG 585/000 met een bloedkoraal, Ø55, 1.8 gr.

Briljant bandring
Startprijs 220 EUR

Briljant bandring GG/WG/RG 585/000 bezet met briljant 0.07ct.,Ø 53.

Briljant solitair ring
Startprijs 160 EUR

Briljant solitair ring,GG 585/000,cartier model,bezet met een briljant 0.06ct. Ø 51

Briljant ring
Resultaat: 220 EUR

Briljant solitair ring WG 585/000, bezet met een briljant 0.14 ct., Ø 52.

Briljant ring
Startprijs 200 EUR

Ring GG/WG 585/000 bezet met 1 briljant 0.10 ct.W/SI ,Ø56, 8.2 gr.

Briljant ring
Startprijs 480 EUR

Ring GG/WG 585/000 bezet met 27 briljanten 0.50ct. W/SI, Ø56, 14.8 gr.

Tas met zilv. beugel
Resultaat: 90 EUR

Zeer mooi bewerkte antieke Hollands zilveren tasbeugel met ketting 835/000 108gr. 14,5cm. Cond.: U

Zilveren dameshorloge
Resultaat: 35 EUR

Zilveren dames kroonzakhorloge aan ketting

Zilveren servies
Startprijs 2.500 EUR

Schitterend antiek 4-delig Frans zilveren servies 19e eeuws, zeer mooi bewerkt. 925/000 2.309gr.(654gr.+780gr.+608gr.+267gr.) Hoogte kan: 22cm. Cond.: U

Zilveren broodmand
Startprijs 550 EUR

Mooi Hollands zilveren ajour gezaagde broodmand met parelrandje. Maker: Van Kempen & Begeer 835/000 350gr. 8x26,5x19,5cm. Cond.: U

Plated handwerkschaal
Startprijs 35 EUR

Plated gehamerde schaal 20e eeuw Duitsland. Design met oude munt van Hanzestad Hamburg 1876. 32x24x2cm. Cond.: U

Schotel met zilv. beugel
Resultaat: 120 EUR

Schitterende schotel met ruitmotieven en antiek Hollands zilveren beugel (19e eeuw) 835/000 19xø22,5cm. Cond.: U

3 Zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Drie delen zilveren opdienbestek, puntfilet 835/000 47gr. Cond.: U

Zilveren eiersetje
Startprijs 750 EUR

Zilveren eiersetje, waaronder 6 eierdophouders staand op een schitterend uitgezaagde houder rustend op 3 leeuwenpootjes met een handgreep. 925/000 795gr. 23xø16cm. Cond.: U

Pillendoosje
Resultaat: 45 EUR

Mooi bewerkt zilveren pillendoosje 800/000 33gr. Cond.: U

Bonbonniere, zilv. beugel
Startprijs 80 EUR

Leuke bewerkte bonbonniere van persglas met antiek zilveren beugel (19e eeuws). 835/000 10,5x20x16,5cm. Cond.: U

Cakeschaal zilveren beugel
Resultaat: 150 EUR

Kristallen ovale cakeschaal met zilveren beugel 19x29x21cm. Cond.: G

Zilveren bonbonschaaltje
Startprijs 325 EUR

Schitterend mooi bewerkt en uitgezaagd bonbonschaaltje rustend op 4 sierlijke pootjes 925/000 381gr. 20x20x6cm. Cond.: U

Hanger zilver met ametist
Resultaat: 30 EUR

Ketting zilver 835, met een hanger zilver 925 bewerkt, en bezet met 2 ametisten.23.5 gr.

Broche zilver
Resultaat: 10 EUR

Broche zilver 925, 13.7 gr.L.8.5cm.

Collier zilv.ametist,parel
Resultaat: 10 EUR

Zilveren collier 925, met een bewerkte ametist en 3 mini pareltjes5.7gr.

2-Rij armband
Startprijs 130 EUR

Armband 2- rijig met parel en bloedkoraal, 4 kleine bolletjes GG 585/000 en sluiting GG 585/000 bezet met een bloedkoraal.L 18 cm.

4-Rij collier
Startprijs 800 EUR

Parel-granaat collier 4-rijig, mooie opengewerkte sluiting GG 585/000 bezet met een granaat, L.ca 47 cm.

Jade bloem + parelcollier
Startprijs 120 EUR

Collier gemaakt van jade in bloemmotief,parels en staaf bloedkoraal, met bolsluiting GG 585/000, L.66cm.

Parelcollier
Startprijs 190 EUR

Parelcollier met bolsluiting mat GG 585/000,L. 43 cm.

Collier parelmoer / bloedkoraal
Startprijs 200 EUR

Collier met parelmoer,bloedkoraal en 48 GG 585/000 bolletjes, met bolsluiting mat GG 585/000, L.45 cm.