Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen vogel
Resultaat: 60 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Resultaat: 70 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen dame
Resultaat: 125 EUR

Bronzen sculpture voorstellend een dikke naakte dame, gemaakt naar voorbeeld van Botelli. Eind 20e eeuw. Staand op klein zwart marmeren sokkeltje 30,5x15x15cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Resultaat: 60 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Resultaat: 75 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen Bronzen vogel
Resultaat: 80 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen Bronzen vogel
Resultaat: 120 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Diana met hert
Startprijs 125 EUR

Bronzen sculptuur voorstellend Diana staand bij een hert, zeer fijn gedecoreerd. geheel staand op zwart marmeren sokkel 21e eeuw. 29x20x15cm. Cond.: U

Bronzen beeld, Japanse keizer
Startprijs 850 EUR

Bronzen beeld van een Japanse keizer met staf in de hand ca. 1920. Beeld is ongesigneerd. geheel staand op een gekleurd marmeren sokkel 36cm. Cond.: G

Bronzen beeldje
Startprijs 300 EUR

Bronzen beeldje ca. 1910 voorstellend staand meisje met de handen op de rug en een doek over haar hoofd. Groen brons gepatineerd. Staand op rechthoekig bronzen plaatje met tekst "Musee de Naples" 16cm...

2 Bronzen beeldjes
Startprijs 320 EUR

Twee brons gepatineerde beeldjes van een Aziatisch meisje en jongentje. gesigneerd Geo Maxim ca. 1910. geheel staand op een rose geaderd marmeren sokkel. Tevens als boekensteunen te gebruiken. Composi...

Bronzen beeld, zittend jongetje
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd bronzen beeldje van een zittend jongentje op wit marmeren sokkel begin 20e eeuw 11,5cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 360 EUR

Brons gepatineerd ongesigneerd beeld, Frans ca. 1900. Voorstellend een nar met hoed op wat tevens een kaarsenhouder is. Geheel gemaakt van compositie 29cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 750 EUR

Bronzen beeld, ongesigneerd Japans ca. 1900. Voorstellend Japanse dame met waaier in de hand. Geheel staand op een houten boomstam . Hoofd en armen zijn gemaakt van ivoor. Waaier is gelijmd 21,5cm. C...

Bronzen beeld
Startprijs 220 EUR

Bronzen beeld gesigneerd A. Bofill (1894- 1939) 53. Voorstellend schaapsherder met schaapshond. Brons gepatineerd. Sokkel gestempeld met FV 1954 25,5cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 220 EUR

Bronzen beeld, ongesigneerd ca. 1900. Voorstellend balancerende overwinningsgodin met laurierskrans in de hand. Geheel staand op een houten sokkel 24,5cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 550 EUR

Bronzen beeld, gesigneerd Antoine Bofill (1894-1939) 53. Voorstellend jongentje met hoed in de handen om een sigaret aan te steken. Met bronzen garantie gietersstempel 28,5cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 750 EUR

Ongesigneerd bronzen beeld ca. 1900. Voorstellend een edelman met handschoenen aan staand op een houten sokkel 44cm. Cond.: G

Igbo masker, Nigeria
Resultaat: 100 EUR

Groot traditioneel masker van de Igbo uit Nigeria Het masker is 56 cm hoog.

Stel huwelijksbeelden, Akamba
Startprijs 150 EUR

2 Traditionele huwelijks beelden van de Akamba stam uit Kenia. De beelden zijn ruim 1 meter hoog en erg zwaar (20 kilo) De beelden werden gemaakt voor een paar dat in het huwelijk trad en voor de huwl...

Masker, Afrikaans
Startprijs 50 EUR

Mooi zwart Pende masker uit Congo. Het masker is 34 cm hoog en ongeveer 30/40 jaar oud.

Schild, Songye
Startprijs 30 EUR

Mooi oud traditioneel masker schild van de Songye uit Congo. Het schild is 45 cm hoog en 40-50 jaar oud.

Beeld Togo/Teke
Startprijs 50 EUR

Mooi Tsogo beeld uit Gabon. Het beeld is 53 cm hoog en ongeveer 50 jaar oud.

Fangbeeld
Startprijs 50 EUR

Oud voorouder Fang beeld uit Kameroen. Het beeld is cm hoog en ongeveer 50 jaar oud.

Masker, pende klein
Startprijs 30 EUR

Mooi oud traditionele Ceremonie masker van de Pende uit Congo. Het masker is 50 cm lang en ongeveer 40-50 jaar oud.

Masker Bakngo wit
Startprijs 45 EUR

Zeldzaam en oud Bakongo masker uit Congo. Het masker heeft nog de traditionele glasogen en een glaskralen rand. Het masker is 34 cm hoog en meer dan 45 jaar oud.

Masker Punu
Startprijs 30 EUR

Mooi oud Punu makser uit Gabon. Het masker is 36 cm hoog en meer dan 40 jaar oud.

Masker Punu
Startprijs 30 EUR

Mooi oud Punu makser uit Gabon. Het masker is 30 cm hoog en meer dan 40 jaar oud.

Beeld, Dogon
Startprijs 45 EUR

Oud Luba beeld uit Congo. Het beeld is ongeveer 50 / 60 jaar oud en 47 cm hoog.

Bronzen violist
Resultaat: 80 EUR

Abstract bronzen figuur van een viool spelende man eind 20e eeuw. 48x16x14,5cm. Cond.: G

Boedha
Startprijs 60 EUR

Bronzen beeld van een zittende boedha ca. 1970 17x11x7,5cm. Cond.: U

Sculptuur, antiloop
Startprijs 25 EUR

Sculptuur van een antiloop, tropisch hout met ophangsysteem. Afrikaans 45x11x10cm. Cond.: U

Bronzen blaker
Startprijs 70 EUR

Jugendstil kandelaar, brons met onyx kaarshouder 18x17,5x7cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 475 EUR

Bronzen beeld gesigneerd C. Villanis 1858 - 1914 (Carmen), mooie patina Frankrijk 31x19x11cm. Cond.: G

Bronzen plaquette, paard
Resultaat: 35 EUR

Bronzen plaquette 20e eeuw met een paard 21,5x30x1cm. Cond.: G

Beeld, L.F. Moreau
Startprijs 70 EUR

L. F. Moreau, beeld van een vrouw met vaas. Compositie met houten sokkel ca. 1900. Frankrijk 47x20x13cm. Cond.: G

Bronzen dubbelgezicht
Startprijs 100 EUR

Zakopane Paka (Polen), bronzen sculptuur 20e eeuw. Voorstellend twee gezichten 27,5x17,5x6cm. Cond.: U

Bronzen aap
Startprijs 350 EUR

Bronzen aap 20e eeuw 27x24x23cm. Cond.: G

Sculptuur
Startprijs 100 EUR

Natuurstenen abstract sculptuur, vermoedelijk Afrikaans. 38x34x40cm. Cond.: U

Beeld, Ch. Levy
Resultaat: 135 EUR

Groot beeld (compositie) gesigneerd naar Ch. Levy ca. 1900. getiteld "Commerce" 63x27x24cm. Cond.: G

Afrikaans beeld
Startprijs 100 EUR

Afrikaans beeld 1e helft 20e eeuw,hout gesneden, zittende figuur, breuken zijn gelijmd.H 54 cm.

Bwoon, Kuba masker
Startprijs 200 EUR

Prachtig en autentiek-origineel zeldzaam groot Bwoom Kuba masker. Het masker is meer dan 50 jaar oud.

Ngeende, Kuba masker
Startprijs 200 EUR

Prachtig en zeldzaam Ceremonie Ngeende Kuba masker. Het masker is meer dan 50 jaar oud

Igbo beeld
Startprijs 125 EUR

Groot en zwaar Igbo beeld. Het beeld is ongeveer 40/50 jaar oud

Torso van keramiek
Startprijs 75 EUR

Keramiek vrouwentorso, "gebakken klei geglazuurd", mooi gepatineerd op sokkel. 55x19x14cm. Cond.: U

Bronzen beeld, elf
Startprijs 100 EUR

Bronzen beeld van een elf met vleugels en dennenappel 20e eeuw. 24x18x8,5cm. Cond.: U

Houten figuur, visser
Startprijs 140 EUR

Aziatisch houten figuur voorstellend een visser die het volle net uit de zee trekt.20e eeuw. H.60.5cm.

Houten figuur
Startprijs 100 EUR

Aziatisch houten figuur,1e helft 20e eeuw,voorstellend een bamboe-boer.met bamboescheuten over de schouder.H 70cm.(spanningscheur)

Bronzen asbak
Resultaat: 45 EUR

Bronzen asbak in Art Deco vorm 20e eeuw. 6,5xø14cm. Cond.: G

Yoruba masker
Startprijs 45 EUR

Yoruba masker.Masker is ongeveer 30 jaar oud

Punu masker
Startprijs 45 EUR

Prachtig traditioneel Punu masker.Masker is ongeveer 30 jaar oud.

Bronzen beeld, atleet
Startprijs 260 EUR

Bronzen beeld voorstellend olympisch atleet,ca.1900,met gietstempel. H.34.5cm.

Paard met man
Resultaat: 90 EUR

Paard met man (compositie) ca. 1900, waarschijnlijk naar Remmington in goede staat 34x38x15cm. Cond.: G

Masker, Grebo
Resultaat: 80 EUR

Zeer zeldzaam en oud Grebo masker uit Liberia. Dit masker is meer dan 80 jaar oud.

Afrikaans houten masker
Startprijs 150 EUR

Groot Afrikaans houten masker begin 20e eeuw,mooi bewerkt en gekleurd,(binnenin nalatenschap etiket, Prof.Alois Schmidt), met houtworm gaatjes. 72x30x14 cm.

3 Bronzen penningen
Resultaat: 50 EUR

3 Bronzen penningen. 1x NKF 1913 -11963 ø11cm. 1x Frank Lloyd Wright "I'll think as i'll act as i am" ø8cm. 1x Carnaval 1959 met een Latijnse spreuk ø6cm. Cond.: G

Bronzen pressepapier
Resultaat: 50 EUR

Bronzen presse-papier (vuurverguld) met drie kabouters gemonteerd op een houten plankje 30-er jaren 13x16x21cm. Cond.: G

Houten heilig hart beeld
Startprijs 250 EUR

Houten heilig hart beeld 19e eeuw. Gesigneerd P. Steffen (beschadigd) 84x17x23cm. Cond.: G

Moreau, Diane brons
Startprijs 1.750 EUR

Hippolyte Francois Moreau (Dyon 1832 - 1927 Neuilly-sur-Seine) woonde en werkte voornamelijk in Parijs (musea o.a. Chambery Dijon). Diane met pijl en boog op draaisokkel 70,5x31x34cm. Cond.: G

Bronzen herdershonden, Cartier
Startprijs 1.000 EUR

Thomas Francois Cartier (1879 - 1943), Bronzen herdershonden, bijzondere kwaliteit, mooie patina 38x42x23cm. Cond.: U

Houten Petrus
Resultaat: 550 EUR

Grote 18e eeuwse Petrus met bijbel. Originele polychromie in zeer goede staat 122x37x40cm. Cond.: G

Vergulde Boedha
Startprijs 50 EUR

Vergulde boedha (koper of brons) 19e eeuw 24x9x6,5cm. Cond.: G

18e Eeuws Petrushoofd
Startprijs 325 EUR

18e Eeuws Petrushoofd met originele polychromie 22x14x13cm. Cond.: U

Bronzen beeld
Startprijs 300 EUR

Japans bronzen beeld 19e eeuw. Voorstellend een Japanse vrouw bezig met leer. Mooie kwaliteit 21x15x12cm. Cond.: G

18e Eeuws heilig beeld
Startprijs 2.500 EUR

18e Eeuws heilig beeld met originele polychromie. Groot formaat goud-decor 112x51x30cm. Cond.: G

Houten beeld in console
Startprijs 350 EUR

Houten beeld in console 1e helft 19e eeuw, Duits. Deels gepolichromeerd en beschilderd. Voorstellend heilige figuur met kelk.

Bronzen boedha
Resultaat: 35 EUR

Bronzen Aziatische boedha 19e-20e eeuw, boedha met cobra 17x7x5cm. Cond.: U

Houten heilig beeld 18e eeuw
Startprijs 700 EUR

Houten heilig beeld 18e eeuws van eikenhout met resten van de orignele polychromie 53x15x11cm. Cond.: G

Bronzen beeld, paard
Resultaat: 150 EUR

Bronzen beeld, voorstellend een Aziatisch tang paard, van de bronsgieterij Güss Strehle. van de Collectie Bucher-Buchner Hannover. Beeld is midden 20e eeuw, geheel staand op wit marmeren originele sok...

Bronzen faun met kinderen
Startprijs 190 EUR

Grote bronzen sculpture 21e eeuw voorstellend fantasiefiguur met 2 kinderen. Gesigneerd Clodion 37xø21,5cm. Cond.: G

Houten mariabeeld Ttox
Startprijs 50 EUR

Houten mariabeeld, gesigneerd Ttox 1960 53x15x10cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Resultaat: 130 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Groot albasten beeld
Startprijs 850 EUR

Groot albasten beeld ca. 1900 van een vrouw bij een boomstam. Vermoedelijk Frans of Duits (beschadiging) Cond.: R

Afrikaans houten beeld
Startprijs 125 EUR

Afrikaans houten beeld midden 20e eeuw voorstellend een man met baard,met een staaf , aan de achterkant resten stof van de schort. H. 70 cm.

Aardewerk beeld
Resultaat: 30 EUR

Aardewerk beeld begin 20e eeuw. brons gepatineerd vermoedelijk Duitsland. Gesigneerd E.J.M. minimale beschadiging aan de voet 50x18x24cm. Cond.: G

Houten Madonna
Startprijs 200 EUR

Grote Madonna met bijbel 19e eeuw (lindenhout). In zeer goede staat 110x30x22cm. Cond.: G

Houten beeld, 2 tijgers
Startprijs 35 EUR

Tropisch houten beeld van twee tijgers, Azië midden 20e eeuw 21x20x12cm. Cond.: G

Bronzen beeldje, meisje
Startprijs 250 EUR

Bronzen figuur gesigneerd R. Röse eind 19e eeuw(vermoedelijk Oostenrijk). "Heldenmädchen von Karvaruska", gewonde soldaat met meisje 11x13,5x9,5cm. Cond.: G

Aardewerken buste
Startprijs 200 EUR

Aardewerken buste gesigneerd G. van Vaerenbergh Nr 1064-2. Getiteld "O Sole Mio". Beschadigd 52x3x24cm. Cond.: R

Beeldje, 5 figuren
Resultaat: 20 EUR

Bronzen abstract gepatineerd sculptuur van 5 figuren eind 20e eeuw. Beeld is gemaakt van tin legering geheel staand op een zwart geaderde sokkel 20x5,5x5,5cm. Cond.: G

Beeld
Resultaat: 100 EUR

Compositie beeld van een officier 20 eeuw. Brons gepatineerd in goede staat 27x13x7cm. Cond.: G

Bronzen adelaar
Resultaat: 160 EUR

Grote bronzen Art deco stijl sculptuur naar voorbeeld van B. van Straeten. Voorstellend een Art Deco gier met vleugels gespreid 53x41x24cm. Cond.: G

Terracotta beeldengroep
Startprijs 30 EUR

Terracotta beeldengroep 20e eeuw met brons patina. Voorstellend man met vrouw in kledendracht. genummerd en onduidelijk gemerkt 24x23x13cm. Cond.: U

Grote terracotta herdershond
Startprijs 300 EUR

Grote terracotta herdershond gesigneerd Thomas Francois Cartier (1870 - 1943 Frankrijk). Brons gepatineerd 44x37x19cm. Cond.: U

Beeld van een vrouw
Resultaat: 40 EUR

Gipsen beeld van een spaarzaam geklede vrouw staand op sokkel. Beeld is bronskleurig gepolichromeerd 20e eeuw 75xø23cm. Cond.: G

Beeld
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd beeld 20e eeuw. Brons patina (lood), edelman met hoed 28x12x11cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 250 EUR

Bronzen beeld 20e eeuw, gesigneerd J.B. (Duitsland of Frankrijk), boerenmeisje met bloemen op marmeren voet 25x8x7cm. Cond.: U

Religieus paneel
Startprijs 70 EUR

Kerkelijk houtsnijwerk 19e eeuw met bladgoud. Voorstelling van Jezus met kelk 49x46x3cm. Cond.: G

Bronzen Beer
Resultaat: 240 EUR

Grote bronzen Art Deco stijl sculpture van een zittende beer. Naar Marels 21e eeuw. Geheel rustend op zwart marmeren sokkel 52x43,5x27,5cm. Cond.: U

Oud albasten beeld
Startprijs 750 EUR

Oud albasten beeld 20e eeuw. Voorstelling van een vrouw met oorkonde op marmeren sokkel 38x14x16cm. Cond.: U

Zinken beeld, vrouw
Startprijs 350 EUR

Groot beeld van een vrouw van compositie gemerkt Mercis, mooie patina 65x31x33cm. Cond.: G

Bronzen vrouw met beren
Startprijs 160 EUR

Bronzen beeld, voorstellend een vrouw met poolster in de handen en twee beren aan haar zijde 21e eeuw. Mooi gepatineerd geheel staand op zwart marmeren sokkel 41,5x34x16,5cm. Cond.: G

Marmeren beeld Christus
Resultaat: 60 EUR

Marmeren beeld met afgebeeld Christus gesigneerd Paul Graf (Duitsland) 19e eeuw 35x22x8,5cm. Cond.: U

Bronzen beeldje, 2 soldaten
Startprijs 250 EUR

Bronzen figuur gesigneerd Viribus Unitis eind 19e eeuw. Voorstellend handschuddende soldaten op marmeren sokkel. 1 Geweer of vaandel mist 18x13x6,5cm. Cond.:G

Sculptuur Zimbawe
Startprijs 75 EUR

Natuurstenen sculptuur Auri Pikiravi 1996 Afrika, "naakt", 51x24x17cm. Cond.: U

Fang masker, rood
Startprijs 45 EUR

Traditioneel 40/50 jaar oud Fang masker, rood