Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren dienblad
Resultaat: 675 EUR

Strak zilveren Hollands dienblad. Maker: Van Kempen 1960. 925/000 1400gr. 43x32cm. Cond.: U

6 Zilveren lepels
Resultaat: 25 EUR

Zes mooie strakke coctaillepels van Hollands zilver (1 lepel beschadigd). 835/000 58gr. L.:17,5cm. Cond.: G

Zilveren nootmuskaatrasp
Startprijs 500 EUR

Hollands zilveren nootmuskaatrasp met schep. 1925 Voorschoten. 835/000 59gr. 7xø2,5x12cm. Cond.: U

Zilveren azijnstel
Startprijs 725 EUR

Schitterend mooi antiek zilveren olie/azijnstel, Kempen & Zonen, Fam. J.M. van Voorschoten 1858-1924, 835/000 300gr. H.: 30cm. Cond.: G

Beschuitbus/zilveren knop
Resultaat: 130 EUR

Kristallen beschuitbus, deksel met zilveren knop (uitgewerkt met liggende jachthond). met onderstel. Beschadigd. 21xø22xø13cm.

Zilveren sauskom
Resultaat: 380 EUR

Robuust zilveren sauskom. Zware kwaliteit en mooi bewerkt 793gr. 15,5x27,5x20,5cm.

Diverse munten
Resultaat: 50 EUR

Hollandse zilveren munten. 10G 1970 Nederland herrijst, 2,5G 1929 Wilh., 2,5G 1961 Jul., 2,5G 1930 Wilh., 2,5G 1961 Jul., 1G 1938 Wilh., 1G 1930 Wilh., 2,5G 1971 Jul., 1G 1940 Wilh., 1G 1978 Jul., 1/2...

Zilveren lepels
Startprijs 30 EUR

3 Zilveren lepeltjes (1 theelepeltje en 2 suikerlepeltjes), 835/000 34gr.

Tas met zilveren beugel
Startprijs 500 EUR

Mooie zware Hollands antieke zilveren beugeltas met zilveren haak. Schitterend bewerkt en uitgezaagd 835/000 300gr. 16cm. Cond.: G

Zilveren kraankan
Startprijs 1.100 EUR

Kapitale grote zwaar zilveren kraantjeskan rustend op 3 sjieke pootjes. 835/000 1.127gr. (incl. houten voetjes en handvat) H.:35cm. Cond.: U

Zilveren roomlepel
Resultaat: 75 EUR

Antiek Hollands zilveren roomlepeltje met getorste steel 20e eeuw 835/000 24gr. Cond.: U

Zilveren servies
Startprijs 900 EUR

Schitterend 4-delig Engels servies Sheffield 1958 van de maker M & W. Mooi strak model 925/000 1431gr. (653gr. + 478gr. + 300gr.) Cond.: U

Zilveren lepelvaasje
Resultaat: 70 EUR

Antiek Hollands lepelvaasje,met zilveren rand, maker: H & B 835/000 8,5cm. Cond.: U

Bonbonniere/zilveren voet
Startprijs 95 EUR

Kristallen ovale bonbonbierre op zilveren voet 19x13,5x7cm. Cond.: G

Zilveren asbakje
Startprijs 80 EUR

Strak zilveren asbakje met houten heft, rustend op 3 leeuwepootjes. 800/000 163gr. Cond.: U

Zilveren theebus
Startprijs 495 EUR

Antiek Hollands zilveren theebus rustend op klauwpootjes. Maker: H. Hooykaas Schoonhoven 1911 in uitstekende staat 835/000 180gr. 11x10x8 cm.

Zilveren theeservies
Startprijs 575 EUR

Mooi strak model zwaar Engels 3-delig theeservies rustend op 4 bolpootjes 1937 Chester 925/000 840gr. (508gr.+296gr.) Theepot: 27cm. Cond.: U

Zilveren suikerschep
Resultaat: 25 EUR

Antiek Hollands zilveren theeduimpje uit 1867, mooi gegraveerd. Bak is opnieuw aan de steel gezet 835/000 9gr. Cond.: G

Kralentas met zilv. beugel + haak
Startprijs 550 EUR

Schitterende grote zware Hollands zilveren papegaai beugeltas met zilveren gordelhaak 835/000 330gr. 17cm. Cond.: G

2 Zilveren vorkjes
Resultaat: 40 EUR

2 Antiek Hollands zilveren zuurvorkjes/vleesvorkjes in doos uit 1871 835/000 32gr. Cond.: U

Zilveren
Resultaat: 1.200 EUR

Antiek Hollands zilveren chatelaine met naaldenkoker, breinaaldenschede en schaar. Zeer mooi verzamelobject 19e eeuws. 835/000 151gr. Cond.: G

Zilveren wierookbrander
Resultaat: 225 EUR

Antieke Russisch zilveren wierookbrander in goede staat. Leuk verzamelobject 925/000 80gr.

Zilveren tassa
Startprijs 275 EUR

Leuke Engelse zilveren zware tassa Chester ca. 1920 835/000 ,305gr. 8xø21cm. Cond.: U

2 Zilveren vleesvorkjes
Startprijs 75 EUR

Twee antiek Hollandse zilveren vleesvorkjes, maker J + S II in originele doos. 835/000 33gr. L.:13cm. Cond.: U

Zilveren strooilepel
Resultaat: 35 EUR

Antiek Hollands zilveren olijflepeltje, Kempen en Zonen Voorschoten 1861

Engelse bestekkist Art Deco
Resultaat: 160 EUR

Engelse bestekkist Art Deco 30-er jaren van Firma Baxendalen en Co Ltd. Manchester. 44 Delig 47x37x11cm. Cond.: G

Karaf
Resultaat: 45 EUR

Vierhoekige karaf met originele stop 20e eeuw. Aan 4 zijden plaquette zilver (925/000 en 4x3gr). 22x9x9cm.

Kralenbeurs, zilveren beugel
Resultaat: 80 EUR

Antiek Hollands zilveren beugeltas 835/000 73gr. 10cm. Cond.: G

Imari schotel met zilv. blaker
Resultaat: 275 EUR

Antiek 18e eeuwse Chinese imari schotel met antiek Hollands zilveren blaker en zilveren handvat. Mooi gegraveerd 835/000 Cond.: U 8x ø12cm.

Oude plated samovaar
Startprijs 60 EUR

Antieke plated samovaar (classicisme) 19e eeuw. Deksel mist 42x23x28cm. Cond.: R

Zilveren schaal
Startprijs 425 EUR

Mooi Engels zilveren hengselschaal Sheffield 1923 925/000 342gr. 6xø23,5cm. Cond.: U

Sigarettenhouder
Startprijs 75 EUR

Schitterend mooi antiek zilveren sigarettenhouder gecicileerd aan de onder- en bovenkant 800/000 57gr. Cond.: U

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 395 EUR

Antiek Hollands zilveren brandewijnkom 1898. 835/000 115gr. Cond.: U 6x19.5x9.5 cm.

Zilveren flessenopener
Resultaat: 35 EUR

Mooie Deens zilveren flesopener 20e eeuw 830/000 20gr. Cond.: U

Zilveren theepot
Resultaat: 235 EUR

Mooie strakke Engels zilveren theekan London 1937 925/000 510gr. H.: 17cm. Cond.: U

Bonbonniere zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Kristallen bonbonbierre met amandelslijpsel en zilveren beugel met parelrand 12xø15,5cm. 1 Chip Cond.: G

Zilveren geribte koker
Startprijs 225 EUR

Mooie geribbelde zilveren sigarettenkoker met een goudvergulde binnenkant 830/000 176gr. 13x9,5x1,5cm. Cond.: U

Zilveren fotolijst
Startprijs 80 EUR

Mooie oavel strakke zilveren fotolijst 925/000 15x20cm. Cond.: U

Zilveren fotolijst
Resultaat: 80 EUR

Leuke zilveren fotolijst met bewerkte rand 800/000 9,5x13,5cm. Cond.: U

6 Zilveren fruitmesjes
Startprijs 50 EUR

6 Zilveren fruitmesjes in originele doos 800/000.

Engels zilveren medaille
Startprijs 150 EUR

Antiek Engels zilveren medaille van de vrijmetselarij. Met 6 puntige ster, zeer zeldzaam (normaal 5 puntige ster). 835/000 19gr. 13x4cm. Cond.: U

Zilveren theeservies
Resultaat: 675 EUR

Schitterend mooi 3-delig Engels zilveren theeservies rustend op 4 bolpootjes. Sheffield 1951 925/000 1.133gr. (682gr.+451gr.), Lengte Theepot: 27,5cm. Cond.: U

6 Zilveren messen
Resultaat: 170 EUR

Zes mooie messen met zilveren heften 835/000 26,5cm. Cond.: G

Tas met zilv. beugel + ketting
Startprijs 120 EUR

Zeer mooi antiek velours Hollands zilveren tasbeugel met eikeltjes als sluiting en zilveren ketting. Zeer apart 835/000 102gr. 14cm. Cond.: U

Zilveren pijpenwroeter
Startprijs 90 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpenwroeter 835/000 9gr. 10,5cm. Cond.: U

Zilveren sigarendoos
Resultaat: 135 EUR

Sigarendoos sterling zilver 925/000,Schwäbisch Gmünd ca.1930, meesterteken Wilhelm Theodo Binder,bovenkant gegraveerd met naam en datum en diverse handtekeningen.Binnenkant is van hout verdeeld in twe...

Zilveren fruitschaal
Startprijs 325 EUR

Prachtige zilveren fruitschaal Birmingham 1944 835/000 428gr. 8xø25,5cm. Cond.: U

Zilveren bierpul
Resultaat: 75 EUR

Zilveren miniatuur bierpul 28gr.H.5 cm. Cond.: U

Zilveren kinderbeker
Startprijs 40 EUR

Antiek Duits zilveren kinderbekertje, mooie gegraveerd 20e eeuw 800/000 27gr. H.:6cm. Enkele oneffenheden maar in goede staat.

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 150 EUR

Hollands zilveren loddereindoosje. Mooi gegraveerd met schildje 835/000 28gr. 4,5x3,5x3cm. Cond.: U

Bijbel met zilv. sloten
Startprijs 290 EUR

Bijbel met zilveren sloten

Hollands kristallen theebus
Startprijs 295 EUR

Antiek Hollands kristallen theebus met antiek zilveren dop eind 20e eeuw. 835/000 18xø8,5cm. Cond.: U

2 Zilveren kandelaars
Startprijs 550 EUR

Set zilveren kandelaars, mooi getrommeld 925/000 628gr. 11,5x21cm. Cond.: U

Pillendoosje
Resultaat: 45 EUR

Leuk zilveren pillendoosje, deksel met bloemmotieven 925/000 12gr. Cond.: U

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 200 EUR

Antiek Hollands zilveren loddereindoosje met vaas- en bloemmotieven 835/000 12gr. 3,6x4x2,2cm. Cond.: U

Suikercoupe, zilv. voet
Startprijs 90 EUR

Antiek Hollandse coupe (10xø13cm.) met zilveren voet (iets beschadigd). Met antiek Hollands zilveren suikerschepje (12cm. 11gr.) met getorste steel en zeer mooi uitgezaagd handvat. 835/000 Cond.: G

Kaasstolp zilveren knop
Resultaat: 170 EUR

Kristallen kaasstolp met zilveren knop en bijbehorend onderstel. Beide met ruit-kristal slijpsel. 1 Chip 20xø21cm. Cond.: G

Zilveren potloodhouder
Startprijs 40 EUR

Antiek Hollands zilveren potloodhouder 20e eeuw 830/000 16gr. Cond.: U

Zilveren hengselmand
Startprijs 775 EUR

Kapitale grote zwaar zilveren hengselmand. Mooi uitgezaagd, met parelrand rustend op een mooie strakke voet 925/000 766gr. 32,5x20x13,5cm. Cond.: U

Zilveren theepot
Startprijs 275 EUR

Antieke zware zilveren theepot rustend op 4 sierlijke pootjes. Scandinavisch gemerkt T.H. Marthirsen 830/000 530gr. 17x21x9,5cm. Cond.: U

Amerikaanse sterling beker
Resultaat: 45 EUR

Mooie strakke Amerikaanse beker sterling 925/000 64gr.H.12cm ø7cm. Cond.: U

Bonbonniere, zilv. beugel
Resultaat: 80 EUR

Mooie kristallen bonbonniere met antiek Hollands zilveren beugel. Mooi gegraveerd 835/000 ø15,5cm. Cond.: G

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 150 EUR

Antiek zilveren loddereindoosje 19e eeuws met mooie motieven. 835/000 21gr. 3,5xø2,5cm. Cond.: U

3 Zilveren dobbelstenen
Resultaat: 40 EUR

3 Zilveren dobbelsteentjes. Gewicht samen 31gr.

Dekselcoupe, zilv. voet
Resultaat: 110 EUR

Antiek Hollands zilveren dekslcoupe met zilveren dop en voet. sjieke parelrandjes 835/000 15,5cm. Cond.: G

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 300 EUR

Schitterend bewerkte zilveren brandewijnkom 925/000 275gr. 10,7x23,5x8,5cm. Cond.: U

2 Zilveren zoutvaatjes
Startprijs 70 EUR

2 Zilveren zoutvaatjes rustend op 4 pootjes (1 mist het glazen binnenbakje). 800/000 36gr. Cond.: G

Kralentas, zilv. beugel
Startprijs 280 EUR

Zeer leuke antieke Hollands zilveren tasbeugel met muziekanten 835/000 211gr. 12cm.

Tas, zilv. beugel + haak
Startprijs 290 EUR

Antiek Hollands zilveren tasbeugel met zilveren antieke haak. Schitterende afbeeldingen, maker WE. 835/000 202gr. 15cm. Cond.: G

Ajour gezaagde broodmand
Startprijs 950 EUR

Reusachtig groot ajour gezaagde Hollands zilveren broodmand voorzien van een sjiek parelrandje aan de boven- en onderrand. (rand iets beschadigd). Maker: Kempen begeer & Vos 1920. Den Bosch, Voorschot...

3 Zilveren schalen
Startprijs 100 EUR

3 Leuke zilveren presenteerschaaltjes met mooie sierrand 835/000 204gr.ø14-158mm. Cond.: G

Zilveren theeservies
Startprijs 575 EUR

Prachtig 3-delig Engels servies, Sheffield 1905. Scharnierend deksel (ingezonken), Queen-Anne stijl 925/000 845gr. Cond.: U

Zilveren visschep
Resultaat: 125 EUR

Antiek Hollands zilveren visschep 19e eeuw. Mooi uitgezaagd en gegraveerd met een benen handvat 835/000 23,7cm. Cond.: G

Zilveren kandijpot
Startprijs 350 EUR

Prachtige zilveren kandijpot rustend op 4 pootjes met een eikel op de top 835/000 401gr. 15,5x17,5cm. Cond.: G

Bonbonniere zilveren voet
Resultaat: 90 EUR

Kristallen bonbonbierre op zilveren voet. Beschadigd 13xø17,5cm. Cond.: R

14 Zilveren lepels
Startprijs 150 EUR

12 Antieke Hollands zilveren lepeltjes, 1 suikertang en een suikerschep. Alles in cassette 835/000 145gr. Cond.: U

Zilveren snuifdoos
Startprijs 175 EUR

Antieke zilveren snuifdoos met mooie afbeeldingen 835/000 45gr. 7,7x4,6cm. Cond.: G

2 Peper & Zout strooiers
Resultaat: 70 EUR

Zilveren peper & zout stel 925/000 60gr. H.: 10cm. Cond.: U

12 Lepels & vorken
Resultaat: 700 EUR

12 Antiek zilveren lepels en vorken Art Deco 925/000 541gr.(lepels) 662gr. (vorken) Cond.: U

Stolp met zilv. knop
Resultaat: 65 EUR

Mooi bewerkte glazen stolp met strak zilveren dop. Duits 20e eeuw. 835/000 9,5xø9cm. Cond.: U

Zilveren geurhouder
Resultaat: 110 EUR

Mooi zilveren geurhouder, leuk gegraveerd 20e eeuw 835/000 Cond.: G

Zilveren aspergetang
Startprijs 300 EUR

Prachtige strakke Hollands zilveren aspergetang. Maker: Kempen & Zonen Schoonhoven 835/000 184gr. 23x4,5x3,2cm. Cond.: U

Plated warmhoudschaal
Resultaat: 48 EUR

W.M.F. plated warmhoudschaal met deksel en W.M.F. teken (Duitsland). 30x17x12cm. Cond.: R

Bonbonniere, zilv. voet
Startprijs 110 EUR

Antiek Hollands kristallen bonbonniere met zilveren voet en hengsel (iets beschadigd). Zeer mooi gegraveerde voet 835/000 17xø18,5cm. Cond.: G

Tas met zilv. beugel
Resultaat: 90 EUR

Zeer mooi bewerkte antieke Hollands zilveren tasbeugel met ketting 835/000 108gr. 14,5cm. Cond.: U

Zilveren servies
Startprijs 2.500 EUR

Schitterend antiek 4-delig Frans zilveren servies 19e eeuws, zeer mooi bewerkt. 925/000 2.309gr.(654gr.+780gr.+608gr.+267gr.) Hoogte kan: 22cm. Cond.: U

Zilveren broodmand
Startprijs 550 EUR

Mooi Hollands zilveren ajour gezaagde broodmand met parelrandje. Maker: Van Kempen & Begeer 835/000 350gr. 8x26,5x19,5cm. Cond.: U

Plated handwerkschaal
Startprijs 35 EUR

Plated gehamerde schaal 20e eeuw Duitsland. Design met oude munt van Hanzestad Hamburg 1876. 32x24x2cm. Cond.: U

Schotel met zilv. beugel
Resultaat: 120 EUR

Schitterende schotel met ruitmotieven en antiek Hollands zilveren beugel (19e eeuw) 835/000 19xø22,5cm. Cond.: U

3 Zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Drie delen zilveren opdienbestek, puntfilet 835/000 47gr. Cond.: U

Zilveren eiersetje
Startprijs 750 EUR

Zilveren eiersetje, waaronder 6 eierdophouders staand op een schitterend uitgezaagde houder rustend op 3 leeuwenpootjes met een handgreep. 925/000 795gr. 23xø16cm. Cond.: U

Pillendoosje
Resultaat: 45 EUR

Mooi bewerkt zilveren pillendoosje 800/000 33gr. Cond.: U

Bonbonniere, zilv. beugel
Startprijs 80 EUR

Leuke bewerkte bonbonniere van persglas met antiek zilveren beugel (19e eeuws). 835/000 10,5x20x16,5cm. Cond.: U

Cakeschaal zilveren beugel
Resultaat: 150 EUR

Kristallen ovale cakeschaal met zilveren beugel 19x29x21cm. Cond.: G

Zilveren bonbonschaaltje
Startprijs 325 EUR

Schitterend mooi bewerkt en uitgezaagd bonbonschaaltje rustend op 4 sierlijke pootjes 925/000 381gr. 20x20x6cm. Cond.: U

2 Zilveren kandelaars
Resultaat: 1.000 EUR

Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U