Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Maneli
Startprijs 50 EUR

Maneli 20e eeuw, olieverf op linnen, Mediteriaanse kustplaats 40x50cm.

G. van Hoven
Startprijs 150 EUR

Guan van Hoven 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven met bloemen en kruiken 100x80cm. Cond.: U

Post Greve
Startprijs 150 EUR

Gerrit Post Greve (1913 - 1990), olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

Albertus Verhoesen
Geen vanafprijs

Albertus Verhoesen (Utrecht 1806 - 1881 Utrecht), olieverf op paneel, haan met kippen en kuikens 21,6x27cm. Cond.: G

Ledigheid
Startprijs 1.000 EUR

2 Portretten in ovale lijst
Resultaat: 800 EUR

Pendant gemonogrammeerd ca. 1780. Olieverf op linnen, Man en vrouwportret (adel, Frankrijk) ongerestaureerd met originele lijsten. Beschadigingen 51x44cm. Cond.: R

M. Nefkens, schapen
Startprijs 1.200 EUR

Martinus Jacobus Nefkens (1926 - 1981 Ede), olieverf op linnen,m herderin met schapen 40x60cm. Cond.: G

J. van Vuuren, locomotiefhuisje
Resultaat: 900 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op paneel, Het locomotiefhuisje met geit 52x33cm. Cond.: G

J. Soler
Startprijs 900 EUR

Juan Soler (Spanje 20e eeuw), olieverf op linnen, strandgezicht met voorname dames 30x40cm. Cond.: G

P. Lehmann, berglandschap met rivier
Startprijs 75 EUR

P. Lehmann (Duitsland of Zwitserland) midden 20e eeuw, olieverf op paneel, berglandschap met rivier 30x40cm. Cond.: U

P. Lehmann, berglandschap met kerkje
Startprijs 75 EUR

P. Lehmann (Duitsland of Zwitserland) midden 20e eeuw, olieverf op paneel, berglandschap met kerkje 30x40cm. Cond.: U

Kees Terlouw,Melktijd
Resultaat: 900 EUR

Kees Terlouw (Rotterdam 1890 - 1948 Frankrijk), olieverf op linnen, Melktijd 40x80cm. Cond.: G

Schilderij, kever
Startprijs 700 EUR

Jacob Simon Hendrik Kever (Amsterdam 1854 - 1922 Laren) Diverse musea (Singer museum) Larensche school, olieverf op linnen, lezende jongen (oude bedoeking) 24x31cm. Cond.: G

Wijnands
Startprijs 650 EUR

J.F.P. Wijnands 1857, olieverf op linnen, bok met schapen 32x27cm. Cond.: G

Pastel, Th. Braskamp
Resultaat: 50 EUR

Th. Braskamp (Echte naam: Sophia Maria von Beckenrath Glusenkamp) (Amsterdam 1842), pastel op papier, bloemstilleven 32x40cm. Cond.: U

Fredrik Engel
Startprijs 700 EUR

Gesigneerd Engel, (waarschijnlijk Frederik Engel) olieverf op linnen, koeien bij drinkplaats 38x32cm. Cond.: G

Schilderij, miniatuur
Startprijs 600 EUR

Monogram M.G. 19e eeuw (miniaturist), olieverf op formica, portret van een kind op stoel met speelgoed 7x7cm. Cond.: U

Delfgaauw
Startprijs 1.750 EUR

Gerardus Johannes Delfgaauw (1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands poldergezicht 55x64cm. Cond.: G

3 Werken van Jacob Ernst Marcus
Startprijs 80 EUR

3 Werken van Jacob Ernst Marcus (1774-1826 Amsterdam), etsen op papier met voorstellingen van figuren (1 met vochtvlekken) 19x18cm. 21x13cm. en 19x11cm. Cond.: G

Evert Moll, boomgaarden
Startprijs 900 EUR

Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, fruitboomgaard bij avond 28x40cm. Cond.: G

M. de Jongere
Startprijs 2.000 EUR

Marinus de Jongere (Drulman) (1912 Amsterdam - Rotterdam), olieverf op linnen, Rotterdamse haven met sleepboot 50x80cm. Cond.: U

Frederik Jacobus du Chattel, zomer
Resultaat: 2.000 EUR

Fredericus Jacobus van Rossum Du Chattel (Leiden 1856 - 1917 Yokohama), olieverf op linnen, langs de Vecht 55x40cm. (Diverse musea) Cond.: G

Hendrikus Elias Roodeburg, drukwerk op papier
Startprijs 20 EUR

Hendrikus Elias Roodeburg (1895-1987), drukwerk op papier, steendruk van Doesburg 32x26cm. Cond.: U

Evert Moll
Startprijs 3.250 EUR

Evert Moll (1878 Den Haag - 1955), olieverf op linnen, Rotterdamse haven met driemaster "De Viking" 60x80cm. Cond.: U

Bloemen stilleven
Startprijs 100 EUR

R. Rovnikus 1939, olieverf op linnen, vaas met tulpen 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Bogman Jr.
Resultaat: 350 EUR

Herman Bogman junior (1890 Den Haag - ), olieverf op linnen, boerenhuis in zonlicht met boerin 46x30cm. Cond.: G

Cornelis Koppenol
Resultaat: 900 EUR

Cornelis Koppenol (Zoetermeer 1865 - 1946 Den Haag), olieverf op linnen, polderlandschap met schapen en koeien 24x30cm. Cond.: G

Stal interieur met koe
Startprijs 180 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 27,5x37,5cm. Cond.: G

Stal interieur met koe
Startprijs 180 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 36x27cm. Cond.: G

Ongesigneerd, bosgezicht
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, bosgezicht 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Russische school
Resultaat: 160 EUR

Onduidelijk gesigneerd Russische school 20e eeuw, olieverf op paneel, impressionistisch landschap 33x25cm. Cond.: U

Piet Flint, landschap
Resultaat: 100 EUR

Piet Flint (1895-Deventer), olieverf op linnen, landschap 29x18,5cm. Cond.: G

Piet Flint, bosgezicht
Resultaat: 50 EUR

Piet Flint (1895-Deventer), olieverf op linnen, bosgezicht 30x21cm. Cond.: G

Anthon Heyboer
Resultaat: 900 EUR

Anthon Heyboer, acryl op papier, 4 vrouwen 80x110cm. Cond.: G

Carel Jacobus Behr
Startprijs 2.500 EUR

Carel Jacobus Behr (Den Haag 1812 - 1895 Den Haag) (Diverse musea), olieverf op linnen, portret van een heer 1853 (statieportret) 82x104cm. Cond.: U

6 Italiaanse architectonische steendrukken
Resultaat: 20 EUR

6 Italiaanse architectonische steendrukken 20e eeuw, drukwerk op papier 35,5x25,5cm. Cond.: U

Schilderij
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, moderne compositie 30x40cm. Cond.: G

Kenneth MacKenzie, boerenerf
Startprijs 2.000 EUR

Kenneth MacKenzie (1884 - 1899 United Kingdom), olieverf op linnen, Engels landschap met boerenhoeve, ganzen en eenden 103x61cm. Cond.: G

25 Erotische prenten
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 25 Japanse Ukiyo-e erotische prenten in een mooie doos.

D. Schnell 19e eeuw, dame op canape
Resultaat: 120 EUR

D. Schnell (miniatuurschilder) Duitse school, 19e eeuw, aquarel op papier, dame op canape 9x13cm. Cond.: U

Cor Noltee
Resultaat: 1.100 EUR

Cor Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, boer met ossenspan 40x60cm. Cond.: G

Schilderij, meisje
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel (geschilderd op formica?), meisje met koper en tin. Bijzondere kwaliteit 11x12cm. Cond.: G

Schilderij
Startprijs 40 EUR

W. Tomson 20e eeuw, olieverf op paneel, halfnaakte dame 25x20cm. Cond.: G

H. Bogman Jr.
Resultaat: 300 EUR

H.A.C. Bogman Jr. (1890 Den Haag - ), olieverf op linnen, Dordrecht 30x40cm. Cond.: U

Piet van Wijngaerdt
Startprijs 800 EUR

Piet van Wijngaerdt (Amsterdam 1873 - 1964 Abcoude), olieverf op linnen, stilleven met dahlia's 60x60cm. Cond.: G

H. Haerkell, jongensportret
Startprijs 30 EUR

H. Haerkell 20e eeuw, olieverf op linnen, jongensportret 24x30cm. Cond.: G

Landkaart Gelderland
Resultaat: 100 EUR

Landkaart 18e eeuw van Kwartier Zutphen door Isaak Tirion 1741, ingekleurde ets op papier 44x38cm. Cond.: G

Pinot, naakt
Startprijs 1.200 EUR

Alber Pinot (1875 - 1962 België), olieverf op paneel, staand vrouwelijk naakt 20x29cm. Cond.: U

Litho
Resultaat: 20 EUR

J. Gould en H.C. Richter ca. 1920, antieke lithografie in lijst, 2 papegaaien op een tak 29x39cm.

Onduidelijk gesigneerd, damesportret ca. 1900
Startprijs 575 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Emile ........), olieverf op doek, damesportret ca. 1900 (beschadigingen) 72x130cm. Cond.: G

J. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 450 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier 25x20cm. Cond.: U

J. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 450 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier bij Katwijk 40x50cm. Cond.: U

Fedor van Kregten
Startprijs 1.200 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, schapen bij avond 97x25cm. Cond.: R

Ongesigneerd 18e-19e eeuw, Maria met kind
Startprijs 800 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw, olieverf op linnen, Maria met kind 44x60cm. Cond.: R

2 Aquarellen
Geen vanafprijs

2 Aquarellen in lijst. Zomer en winter. Gesigneerd A.M. / 82 18x13cm. En een etsje met een riviergezicht 6x7cm.

Del Campo, molen
Resultaat: 350 EUR

F.W. Del Campo (Jan Kamp) 19e eeuw België, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 29x24cm. Cond.: G

Schilderij, naar Gabriël
Resultaat: 35 EUR

Naar Gabriël 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, poldergezicht met molen 24x30cm. Cond.: G

C.E. Ahrendts
Startprijs 2.250 EUR

Carl Eduard Ahrends (1822 - 1898 Den Haag), olieverf op paneel, wintergezicht met schaatsers 21x16cm. Cond.: G

Toon Hermans
Startprijs 500 EUR

Gesigneerd Jube 12-91, aquarel op papier, Toon hermans "Ik heb het leven lief" 52x71cm. Cond.: U

Evert Moll
Startprijs 900 EUR

Gesigneerd Evert Moll, olieverf op paneel, driemaster in Rotterdamse haven 24,5x19cm. Cond.: G

R. van Dyck, Hollands havengezicht
Resultaat: 100 EUR

R. van Dyck 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands havengezicht 100x80cm. Cond.: U

Schilderij, schapen
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, herder met schapen bij avond 60x90cm. Cond.: U

J. van Leeuwen, strandgezicht
Startprijs 450 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier 25x20cm. Cond.: U

Tekening H.K.
Startprijs 35 EUR

Monogram H.K. 81, tekening op papier, standsgezicht 13,5x18cm. Cond.: G

R. Habraken, koeien
Resultaat: 350 EUR

Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, vrolijke koeien (groot werk) 150x100cm. Cond.: U

R. Habraken, man op motor
Startprijs 275 EUR

Ronald Habraken, gemengde techniek (foto met acrylverf), motorrijder in Amsterdam 140x100cm. Cond.: U

Gesigneerd Gabriël, moeder met kind
Startprijs 50 EUR

Gesigneerd Gabriël begin 20e eeuw, olieverf op linnen, moeder met kind 40x50cm. Cond.: G

R. Habraken, Donald Duck
Startprijs 175 EUR

Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, Donald Duck 115x75cm. Cond.: U

Merleen Deurvorst
Startprijs 300 EUR

Merleen Deurvorst 2007 (geb. 1945), acryl op linnen, moderne compositie 100x100cm. Cond.: G

Merleen Deurvorst
Startprijs 300 EUR

Merleen Deurvorst 2007 (geb. 1945), acryl op linnen, moderne compositie 100x100cm. Cond.: G

Ets
Resultaat: 15 EUR

Antieke ets 18e eeuw met bijbelse voorstelling, Aaron brengt een offer (Levitien 9)12x9cm.

Hans Peter Nagtegaal, vereeuwigde liefde
Startprijs 150 EUR

Hans Peter Nagtegaal (11-09-1944 Amsterdam) Rietveld Academie, drukwerk op papier Nr 41, vereeuwigde liefde 86x65cm. Cond.: U

M. van Ingen, stilleven
Startprijs 60 EUR

M. van Ingen, olieverf op paneel, stilleven met kruiken en citroenen 40x50cm. Cond.: G

J. Surie
Startprijs 400 EUR

Gesigneerd Jacoba Surie (UV lamp getest), olieverf op linnen, stilleven met keramiek 50x60cm. Cond.: G

Pieter de Regt, winterlandschap
Startprijs 600 EUR

Pieter de Regt (1877 - 1960 Loosduinen), olieverf op linnen, winterlandschap met knotwilgen en ondergaande zon 60x90cm. Cond.: U

Omgeving Destree
Startprijs 275 EUR

Omgeving Johannes Josephus Destree, olieverf op paneel, Zwitsers berglandschap met dorp 24x17cm. Cond.: G

Hans Peter Nagtegaal, tribute to Rafaello
Startprijs 120 EUR

Hans Peter Nagtegaal (11-09-1944 Amsterdam) Rietveld Academie, drukwerk op papier Nr 41, Tribute to Rafaello 66x84cm. Cond.: U

G.J. van Overbeek, oogsttijd
Startprijs 900 EUR

Gijsbertus Johannes van Overbeek (Dordrecht 1882 - 1947 Rotterdam), olieverf op linnen, oogsttijd met paardekar en korenschoven. Prachtige kleurstelling 60x80cm. Cond.: G

Louis Boermeester
Startprijs 500 EUR

Louis Boermeester (1908 Amsterdam), pastel op papier, vechtende Romeinen 38x27cm. Cond.: G

Evert Moll, havengezicht
Startprijs 2.400 EUR

Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Maashaven Rotterdam, 40x50cm. Cond.: G

J. Lansaat, heidegezicht
Startprijs 40 EUR

J. Lansaat 20e eeuw, olieverf op linnen, heidegezicht 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Piet Kessels
Resultaat: 50 EUR

Piet Kessels 1e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, poldergezicht met molen 30x40cm. Cond.: G

B. Beueninck
Startprijs 650 EUR

Gesigneerd B. Bueninck (Misschien Bernardus Bueninck 1864 - 1933), olieverf op linnen, landschap met boerderij en schapen 100x80cm. Cond.: U

Brandl, Zwitserland
Startprijs 300 EUR

Brandl (waarschijnlijk J. Brandl 1877 -1963 Duitsland), olieverf op linnen, Zwitserland 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, binnenplaats met kippen
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, binnenhofje met kippen 30x40cm. Cond.: U

J. van Essen
Startprijs 250 EUR

Jan van Essen (Amsterdam 1854 - 1936 Scherpenzeel), gemengde techniek op papier, boerderij met kippen en boerin 16x30cm. Cond.: G

Corneille, litho
Startprijs 900 EUR

Guillaume Corneille Nr. 88/250, zeefdruk op papier, kat met zon 121x90cm. Cond.: G

Gesigneerd Vertin, bloemstilleven
Resultaat: 200 EUR

Gesigneerd Vertin 20e eeuw, olieverf op paneel, bloemstilleven 25x20cm. Cond.: G

Winterlandschap in lijst
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, Hollandse winter, olieverf op paneel 20x24cm. Cond.: U

Ets
Resultaat: 24 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, druk op papier, kerk (Marius Bauer stijl) 37x49cm. Cond.: G

H.C. Kranenburg
Startprijs 500 EUR

Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1943), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam met magere brug 60x90cm. Cond.: G

2 Gekleurde prenten
Resultaat: 190 EUR

Twee Engelse gravures 19e eeuw naar G. Morland (Engraved by F. Gaugain, waarschijnlijk een nadruk), steendruk op papier, genrestukken 46x60cm. Cond.: G