Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse baroksecretaire
Startprijs 1.000 EUR

Engelse orgelgebogen baroksecretaire anno 1780 van iepenhout. Snijwerk van latere datum. Interieur met vele vakken en laadjes 105x106x50cm.

Commode barokstijl
Startprijs 1.500 EUR

Duitse barokstijl commode ca. 1980. Dubbelgebogen front met bandelwerk inlegwerk. Handgepolitoerd. gerestaureerd 80x105x55cm. Cond.: G

Commode ca. 1880
Startprijs 1.500 EUR

Franse Lodewijkstijl commode ca. 1850. Opgelegd met wortelnoten fineer, schitterend in patroon verlegd. gerestaureerd en gepolitoerd. Taxatiewaarde € 4.500,00 102x130x60cm.

Hollandse secretaire 1810
Startprijs 2.000 EUR

Hollandse secretaire ca. 1810 met massief aangeborste deurpanelen. Inlegwerk van verschillende vruchtenhoutsoorten. Interieur met vele laadjes 150x101x46cm.

Scheepskist 1720
Startprijs 2.000 EUR

Antieke zware ijzeren scheepskist ca. 1720 met origineel slotenwerk en sleutel. Houten voet is van latere datum 52x63x34cm. Cond.: U

Duitse barok secretaire
Resultaat: 900 EUR

Duitse baroksecretaire ca. 1780 van vurenhout, orgelgebogen. Boven- en onderstuk met smeedijzeren handgrepen. Bovenstuk met ossekop. Binnenwerk met 8 lades trapgewijs. Alles met originele sloten 211x1...

Engelse secretaire
Startprijs 400 EUR

Engelse eikenhouten schuine klep secretaire ca. 1820. Onder met 4 lades, binnenwerk met 8 laden en een ingelegd deurtje 107x102x58cm.

Grenen ladenkastje
Resultaat: 90 EUR

Grenenhouten Duitse 3 laden commode ca. 1880. 84x102x58

Bouille stijl meubel
Resultaat: 800 EUR

Franse Bouille stijl meubel 19e eeuw ingelegd met koper en schildpad. Bronzen ornamenten op de schuine hoeken. Marmeren blad en origineel slot met sleutel. In zeer goede staat. Minimale restauratie no...

Notenhouten Franse buffetkast
Resultaat: 800 EUR

Grote bijzondere notenhouten buffetkast ca. 1880 met prachtig snijwerk, zuilen, kapitellen en lijstwerk. Zwaar uitgevoerd met 7 gebeeldhouwde koppen. Vermoedelijk Zuid-Holland/België. In zeer goede st...

Miniatuur kabinet
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzaam Hollands miniatuur kabinetje ca,1820, mahoniehout fineer op eiken, achter de deurtjes vele laden, compleet handbeschilderd in schildpad look met goudkleurige lijstwerken. Bovenop een klepje m...

Franse halve maan tafel 1800
Resultaat: 200 EUR

Franse massief notenhouten halve maan tafel (75x58x58cm.) uitklapbaar tot eetkamertafel (75x117x58cm.) ca. 1820. Met 5 taps toelopende poten (1 poot is gelijk een lade). Alle poten met koperen schoent...

Franse kersen tafel
Resultaat: 550 EUR

Franse massief kersenhouten tafel ca. 1820 met 1 lade over de lange kant. Op de kopse kanten ook 1 lade en 1 uitschuifblad 78x174x74cm. Cond.: G

Klein bijzet boekenkastje
Resultaat: 225 EUR

Frans noten marqueterie gefineerd wandboekenkastje ca. 1900 met 2 legplanken. 92x90x21cm. Cond.: G

18e Eeuwse Gelderse kussenkast
Resultaat: 475 EUR

18e Eeuwse Gelderse eikenhouten kussenkast met ebbenhout ingelegd en bijzonder snijwerk. Klein formaat, moet gerestaureerd worden 141x133x58cm. Cond.: G

Vierdeurs buffetkast
Geen vanafprijs

Antieke eikenhouten Henry Deux vierdeurs buffetkast Frankrijk ca. 1880. Mooie patina, rijkelijk uitgewerkt en origineel beslag in zeer goede staat (stuk rugwand mist) 240x140x54cm. Cond.: U

Italiaanse commode
Startprijs 2.000 EUR

Italiaanse commodeca. 1950-1960 meermaals gebogen en gebombeerd. Opgelegd met noten- en wortelnoten fineer. Inlegwerk aan de zijkanten, front met figuren. Fineerdikte 0,5 tot 2mm. Zeldzaam meubel van ...

Commode met 3 laden
Resultaat: 425 EUR

Bijzondere grote commode ca. 1900. Notengefineerd en rondom compleet ingelegd met rocailles en bieswerk . Ook de poten zijn ingelegd ,met origineel beslag en sloten. Waarschijnlijk vroeger met spiegel...

Franse etageretafel Art Nouveau
Startprijs 210 EUR

Franse etageretafel Art Nouveau met snijwerk. Gesigneerd Caron Bonnela Cambrai. Beschilderd met bloemen en vogels 83x78x63cm. Cond.: U

Mahoniehouten hoekkast
Startprijs 450 EUR

Mahoniehouten hoekkast Duits ca. 1860, deels met bloemmahonie fineer op zachthout. Eendeurs met in de bovenkant een lade.

Wortelnoten barok vitrinekast
Resultaat: 300 EUR

Hollandse wortelnoten barok vitrinekast ca. 1960. Onder dubbelgebogen met 3 lades. boven met getrapte kop en kroontje 200x123x46cm. Cond.: G

Eiken barok secretaire
Resultaat: 400 EUR

Hollandse baroksecretaire 18e eeuws, enkelgebogen met schuine klep. Binnenwerk met traps toelopende laden (ca. 8 laden) en 1 deurtje 107x125x59cm. Cond.: G

Schotse mahoniehouten commode
Startprijs 390 EUR

Antieke Schotse mahoniehouten commode. 5 Laden met getorste zuilen. Scheur in het bovenblad verder in goede staat 135x125x56cm. Groot formaat Cond.: G

Ingelegd bijzettafeltje
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten Engels bijzettafeltje ca. 1900 met ingelegd bandintarsia en in het midden een bloem. Staand op taps toelopend pootje 70x68x37cm. Cond.: G

2 Gestoken stoelen
Resultaat: 380 EUR

Twee Engelse 19e eeuwse eiken gestoken stoelen (dames- en herenstoel) in zeer goede staat met rode velours bekleding. 46x75x63cm. 44x70x62cm. Cond.: U

Wortelnoten theestoof
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten theestoof met roodkoperen ketel en comfoor

Eikenhouten partnerdesk
Startprijs 300 EUR

Eikenhouten partnerdesk ca. 1920. 2-Zijdig met laden en deurtjes. Rijkelijk versierd met snijwerk 154x93x77cm. Cond.: G

Louis Seize commode
Resultaat: 700 EUR

Bijzondere Louis Seize stijl commode ca. 1920. Verguld brons, marquetterie inlegwerk, marmeren blad, 3 laden met koperbeslag. Blad gebroken 110x95x49cm. Cond.: G

Hollandse Renaissansce kast
Resultaat: 700 EUR

Hollandse 18e eeuwse renaissance kast van massief eiken. Zijkant met 6 strakke panelen. Voorkant met 12 gestoken prisma vormige panelen met snijwerk. Afgezet met ebbenhout 192x185x67cm. Cond.: G

Kruisvoet kabinet
Startprijs 800 EUR

Eikenhouten kruisvoet kabinet 1e helft 19e eeuw. Hollands in originele staat met mooie patina. 160x180x54cm. Cond.: G

17e Eeuwse bolpoottafel
Startprijs 1.300 EUR

17e Eeuwse bolpoottafel uit de grensstreek Nederland-Duitsland. Eikenhout met vurenhout (blad is nieuw) 113x90x81cm. Cond.: G

Kaarttafel
Startprijs 275 EUR

Engelse mahoniehouten speeltafel (opklapbaar) in goede staat. Eind 19e eeuw op gedraaide poten 72x84x42cm. Cond.: G

Mahoniehouten kast
Resultaat: 300 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten kast ca. 1880 met kroon en tollen in zeer goede staat 226x50x52cm. Cond.: G

Tweedeurs linnenkast
Resultaat: 275 EUR

Antieke notenhout met wortelnoten tweedeurs linnenkast met lade ca. 1890 (Duitsland, Grunderzeit). 177x105x54cm. Cond.: U

Eiken tweedeurs kast 1820
Resultaat: 800 EUR

Massief eikenhouten Duitse tweedeurskast ca. 1820 met schuine hoeken. Onder met 1 lade. Deuren en zijkanten met geborste panelen, kast is geheel demonteerbaar 192x183x73cm. Cond.: G

Naaitafeltje
Resultaat: 150 EUR

Niervormige Franse naaitafel in Louis Quinze stijl ca. 1920. Notenhouten met inlegwerk en bronzen ornamenten 80x48x35cm. Cond.: U

Bijzettafel met tegel
Resultaat: 40 EUR

Oud bijzettafeltje met grote tegel met bloemotief 20e eeuw 70x40x40cm. Cond.: U

Eiken kabinetkast
Resultaat: 800 EUR

Engels eikenhouten kabinetkast ca. 1820 met gepaneelde deuren en origineel beslag. Binnen met vakverdeling. Kast heeft een prachtige patina 124x121x36cm. Cond.: G

Eikenhouten kuifkabinet
Startprijs 1.250 EUR

Hollands eikenhouten kuifkabinet ca. 1880 met uitgewerkte kuif. Deuren zijn geacolleerd, binnen met 5 laden. Onder heeft het kabinet 3 grote lades 252x168x48cm. Cond.: G

Perzisch kleed 135x84cm.
Resultaat: 25 EUR

Perzisch kleed 135x84cm. Cond.: G

Handgeknoopt Perzisch tapijt
Resultaat: 70 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 20e eeuw 195x295cm. Cond.: G

Perzisch kleed 202x135cm.
Resultaat: 40 EUR

Perzisch kleed 202x135cm. Cond.: G

3 Deurs vitrinekast
Startprijs 600 EUR

Mahoniehouten Engelse Victoriaanse boekenkast in de stijl van de 19e eeuw. Boven 3 facet geslepen beglaasde deuren, onder 3 dichte deuren en 3 laden. 208x150x48cm. Cond.: G

Perzisch kleed 158x122cm.
Startprijs 30 EUR

Perzisch kleed 158x122cm. Cond.: G

3 Perzische kleden
Resultaat: 35 EUR

Drie handgeknoopte Perzische kleedjes(1x Yastik). 95x48cm. 108x57cm. en 74x50cm. Cond.: G

Eikenhouten boekenkast
Startprijs 300 EUR

Massief eikenhouten boekenkast, onder met 5 laden, boven met 2 beglaasde deuren. ca. 1900, 102x47x194cm.

Eiken theekastje
Startprijs 65 EUR

Hollands eiken theekastje ca. 1920 met los dienblad en geslepen glas rondom 77x66x47cm. Cond.: G

4 Kleine kleedjes
Resultaat: 5 EUR

4 Klein handgeknoopte Perzische kleedjes 20e eeuw. 1x 50x45cm. 3x 35x35cm.

Miniatuur buffetkastje
Startprijs 200 EUR

Miniatuur buffetkastje van massief notenhout eind 19e eeuw (Zuid Holland / België) 67x39x17cm. Cond.: U

Hollands miniatuur porseleinkastje
Startprijs 700 EUR

Hollands miniatuur porseleinkastje van notenfineer op eiken ca. 1900. Naar 18e eeuws model met origineel beslag 92x57x19cm. Cond.: G

Lederen barok stoel
Resultaat: 30 EUR

Beukenhouten voltaire met leer overtrokken geheel gemaakt in de barok-stijl. Rug is gecapituneerd, stoel komt uit ca. 1970 107x68x60cm. Cond.: G

Mahoniehouten bureaustoel
Resultaat: 100 EUR

Hollandse Willem III mahoniehouten bureaustoel met zwart ca. 1870. Stoffering is aan vervanging toe 80x66x61cm. Cond.: R

Muntenverzamelaars kast
Resultaat: 325 EUR

Mahoniehouten Engelse muntenverzamelaarskast ca. 1860 met 38 laden. Zijkant met handgrepen 109x68x50cm. Cond.: R-G

Dagobert stoel
Resultaat: 100 EUR

Antieke eiken gestoken zogenaamde Dagobert bureaustoel met leeuwekoppen 95x79x54cm. Cond.: U

Hollands eiken kabinet ca. 1800
Startprijs 800 EUR

Hollands eiken kabinet ca. 1800 Louis Quinze. gekapituneerde kap met getoogde deuren en originele rugwand maar met een plaat versteveigd. Zijkant moet gerestaureerd worden 242x173x58cm. Cond.: R.

Empire secretaire
Startprijs 250 EUR

Hollandse eikenhouten Empire schuine klepsecretaire ca. 1820 met 2 grote lades en 2 kleine lades. Binnenwerk met 4 lades, 1 deurtje en 2 geheime vakjes. Groen lederen blad 108x94x47cm.

Mahoniehouten voltaire
Startprijs 90 EUR

Massief mahoniehouten Louis Filip armvoltaire ca. 1860 met gebloemde stoffering 100x67x55cm. Cond.: G

Eiken 18e eeuwse Louis Seize kast
Resultaat: 742 EUR

Duitse massief eiken 18e eeuwse Louis Seize kast, Kap versierd met guirlandes en rillen. Deuren met gerilde panelen en guirlandes. Alles staand op originele Louis Seize poten. Binnen met origineel opb...

2 Louis Quinze stoeltjes
Resultaat: 75 EUR

Twee Louis Seize stijl beukenhouten stoelen met blauwe stoffering 20e eeuw. 90x60x53cm. Cond.: U

Spiegel
Resultaat: 10 EUR

Antieke facetgeslepen spiegel met houten lijst. Bruin gelakt met houtstructuur 110x62cm. Cond.: G

Commode
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten Hollandse empire commode 19e eeuw met zwarte zuilen en koperen beslag. Zijkanten met krimpnaden 95x95x47cm. Cond.: G

Perzisch tapijt 105x64cm.
Resultaat: 10 EUR

Handgeknoopt perzisch tapijtje. Afkomstig uit Iran met bloemdecor begin 20e eeuw 105x64cm.

Diverse kleedjes
Resultaat: 10 EUR

Drie diverse Perzische kleedjes 1x 103x62cm. 1x 59x55cm. 1x 29,5x30cm. Cond.: U

Hangeknoopt tapijt
Startprijs 1.250 EUR

Hangeknoopt oosters tapijt Kashmar Iran 400x300cm.

Kamelenzak + Kleed
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopt blauw kleed (97x76cm.) en een Perzische rode kamelenzak (76x66,5cm.). Cond.: G

Perzisch kleed 133x74cm.
Resultaat: 25 EUR

Perzisch kleed 133x74cm. Cond.: G

Perzisch kleed 164x133cm.
Resultaat: 25 EUR

Perzisch kleed 164x133cm. Cond.: G

Theekastje
Startprijs 100 EUR

Eikenhouten theekastje 1e helft 20e eeuw met Queen-Anne poten en rondom geslepen glas 82x85x37cm. Cond.: G

Etagere tafeltje
Startprijs 100 EUR

Jugendstil etagere-tafeltje van beukenhout begin 20e eeuw. Duitsland.Uitgewerkt en gesneden met dorpsgezicht en kasteel. 82x70x54cm. Cond.: U

Notenhouten salontafeltje
Resultaat: 90 EUR

Notenhouten salontafeltje (Willem III, 19e eeuws) met een vierspant poot. Randen met zwart afgezet 55x57x53cm. Cond.: G

Chinese vitrinekast
Resultaat: 250 EUR

Chinese vitrinekast zwarte lak. Chinoiserie beschildering met natuursteen voorstelling op het andere gedeelte van de deur. Zijkanten goudbeschildering met takken, bloemen en vogels 20e eeuw in zeer go...

Kamerscherm, Japans
Resultaat: 123,5 EUR

Japans kamerscherm zwartlak uitgewerkt met figuren en goudbeschildering 20e eeuw. Dubbelzijdig bewerkt in uitstekende staat 121x155x2cm. Cond.: U

Schommelstoel
Resultaat: 30 EUR

Oude beukenhouten schommelstoel 20e eeuw met geborduurde stof met bloemen 108x65x54cm. Cond.: G

Duitse kist, rond deksel
Resultaat: 250 EUR

Massief eikenhouten 18e eeuwse Duitse dekenkist met half rond deksel gedateered 1756. Front met kerfwerk, geheel staand op sleevoeten. Deksel met smeedijzeren beslag 87x161x84cm. Cond.: G

Massief eiken Engels rolbureau
Resultaat: 300 EUR

Massief eiken Engels rolbureau ca. 1900 met 7 lades en achter de rol diverse vakverdelingen. Rol moet opnieuw bedoekt worden verder Cond.: G 104x149x80cm.

Vitrine
Startprijs 50 EUR

Glasvitrine uit een grutterswinkel 30-er jaren van geloogd grenen. 1 Glasplaat binnenin. 100x80x41cm.

2-Deurs kastje op klauwpoten
Resultaat: 69 EUR

Engels chippendale 2-deurs kastje op klauwpoten ca. 1900. Deurtjes met wortelnoten en parelmoer bieswerk ingelegd. Blad is van eikenhout 80x50x32cm. Cond.: G

2 Stoelen, zwart-zilver
Startprijs 100 EUR

2 Zilverkleurige armleunstoeltjes met zwarte bekleding 21e eeuw. Snijwerk in de rug. Stoeltjes zijn in nieuwstaat 83x55x45cm. Cond.: G

Biedermeier naaitafel
Startprijs 250 EUR

Hollands mahoniehouten biedermeier naaitafeltje ca. 1820-1840. Geheel staand op gedraaide poten en met originele garenzak. Binnenwerk met vakverdeling en deksel. Blad is krom 72x39x50cm. Cond.: G

Engelse Windsor stoel
Resultaat: 90 EUR

Engelse Windsor stoel van iepenhout ca. 1820 110x66x61cm. Cond.: G

Verguld barokbankje
Startprijs 60 EUR

Langwerpig 2-zitsbankje. Goudkleurig in de barokstijl 20e eeuw. Rijkelijk versierd met ornamenten 50x50x100cm. Cond.: G

Engels kabinet
Startprijs 750 EUR

Engels eikenhouten kabinetkast ca. 1820. onderkant met 4 laden, boven 2 deuren met geribte lijsten. geheel origineel 194x122x51cm.

Mahonie 2-deurs kastje
Startprijs 400 EUR

Antieke mahoniehouten Empire kastje met lade en twee deuren ca. 1820. Mahonie zuilen met koperen kapitellen en koperen voeten. In zeer goede staat 89x97x49cm. Cond.: G

Duitse broodpsinde
Resultaat: 200 EUR

Duitse massief eikenhouten broodspinde ca. 1970. gemaakt van oud hout en oude sloten naar voorbeeld van 1780 167x108x55cm. Cond.: G

Eiken buikkastje
Resultaat: 40 EUR

Hollands eikenhouten buikcommode met 3 laden midden 20e eeuw in goede staat 93x70x40cm.

Mahonie bijzettafeltje
Startprijs 45 EUR

Engels chippendale stijl bijzettafeltje ca. 1920 met geschulpt blad en met wortelnoten belijmd. 42x64x44cm. Cond.: R

2 Armleunstoelen
Resultaat: 40 EUR

2 Eikenhouten armleunstoelen met webbing in de rug. Gemaakt in de Thonetstijl 89x58x53cm.

Eiken tweedeurs kast 1860
Startprijs 350 EUR

Massief eiken tweedeurs kast 1860 met gepaneelde deuren en zijkanten, Geheel uitneembaar. Cond:R 190x130x57 cm.

Spiegel met kammenbakje
Resultaat: 50 EUR

Engels mahoniehouten spiegeltje met kammenbakje ca. 1900 in originele toestand 60x30x17cm. Cond.: G

Bureau
Resultaat: 18 EUR

Eikenhouten bureau onder met 2 ladeblokken. Blad is van massief eiken eind 20e eeuw 75x175x77cm. Cond.: G

Naaitafeltje ca. 1890
Resultaat: 80 EUR

Engels mahoniehouten naaitafeltje ca. 1890 met een spiegel in de klep. Binnen met diverse lades. Poot is van latere datum. 73x42x33cm. Cond.: G

Perzische loper
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopte Perzische loper 155x67cm. Cond.: U

2 Tafellopers
Resultaat: 10 EUR

2 Handgeknoopte Perzische tafellopers 20e eeuw. 1x 140x46cm., blauw-rose van kleur. 1x 60x31cm., rood van kleur.

Perzisch tapijt
Startprijs 20 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 139x90cm. Cond.: U

Perzisch kleed 180x115cm.
Resultaat: 27 EUR

Perzisch kleed 180x115cm. Cond.: G

Eiken tweedeurs kast 1810
Resultaat: 750 EUR

Massief eikenhouten Duitse biedermeier kast ca. 1810 met twee gepaneelde deuren. Onderkant met ruitvorimge decoratie 187x158x63cm. Cond.: G