Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Delfts blauwe borden
Startprijs 25 EUR

2 Grote Delfts blauwe borden van Petrus Regout met voorstelling van Hollands polderlandschap in de zomer en winter. Naar ontwerp van J. Sonneville midden 20e eeuw ø40cm. Cond.: G

3 Delen glas
Geen vanafprijs

3 Delen glas o.a; een glazen blauwe dekselvaas(18,5x15cm.) met divers slijpsel en 2 glazen tulpenvazen 40cm.

4 Karaffen
Resultaat: 20 EUR

4 Diverse karaffen, glas en kristal 20e eeuw. Cond.: G

Glazen schaal + 5 schaaltjes
Resultaat: 18 EUR

6 Glazen schaaltjes. 1 Grote schaal (ø21cm.) en 5 kleine schaaltjes (ø12,5cm.). Alle schaaltjes hebben een gekartelde rand en zijn compleet geëtst met bloemdecor. Allen gedecoreerd met gekleurd glas. ...

Fruittester
Geen vanafprijs

Glazen fruittester met onderschaal ca. 1900, minimale beschadiging 10xø22cm. Cond.: G

Val Saint Lambert schaal
Geen vanafprijs

Grote Val Saint Lambert schaal met afgebeeld 4 zeedieren, mooie kwaliteit. 20e eeuw. ø33cm. Cond.: U

16 Delen glas/kristal
Geen vanafprijs

Doos met diverse glas en kristal. 20e eeuw. 16 Delen Cond.: U

Murano vogel
Startprijs 80 EUR

Grote Murano glasfiguur, Duif op een tak, ogen en snavel zwart glas,duif rood. H.26 cm.

9 Delen glas/kristal
Geen vanafprijs

9 Delen glas/kristal. Schalen en bakjes Cond.: U

Murano vaas
Startprijs 55 EUR

Bolvormige murano vaas met diverse in elkaar overlopende kleuren 20e eeuw 19xø18cm. Cond.: U

Divers kristal
Startprijs 10 EUR

Diverse kristallen glazen(17 delen) 20e eeuw. Cond.: U

Keramiek plaquette
Resultaat: 25 EUR

Keramiek plaquette, Oostenrijk,waarschijnlijk jubileumsuitgave 200 jarig Huzaren Regiment 1763, Met monogram SK Tirol, 20x26cm.

Ivoren tand
Resultaat: 60 EUR

Antieke ivoortand van een potwalvis, met scheur, 12x4,5x3,5cm. Cond.: G

2 Ivoren tanden
Startprijs 450 EUR

Twee antiek ivoren slagtanden compleet uitgewerkt met kudde olifanten (5) ca. 1900. De achterste olifant wordt door een krokodil in de staart gebeten. Voorop staat een vrouwenhoofd afgebeeld. L.: 50cm...

Diverse Engelse kop en schotels
Startprijs 20 EUR

21 Diverse Engelse kop en schotels 20e eeuw. 10x kop en schotel Royal Springfield, 3x kop en schotel van Elisabethan Staffordshire, 3x kop en schotel van Elisabethan Staffordshire, 2x kop en schotel v...

Vaas
Resultaat: 25 EUR

Grote imaristijl kraagvaas handbeschilderd met bloemen en vogel decor eind 20e eeuw 61xø26cm. Cond.: G

Servies Mosa
Resultaat: 60 EUR

12 Persoons eet- en koffie/thee servies van Mosa Maastricht 50-er jaren. Groen gekleurd met een gouden randje. Geheel bestaand uit 12 borden, 12 kop & schotels, 3 terrines, dienschaal, vleesschaal, bo...

5 Delen Tettau
Startprijs 30 EUR

5 Delen Tettau US Zone Germany. 3 Dekselschalen en 2 vleesschalen beschilderd met vogels en bloemen. Cond.: G

2 Keulse potten
Resultaat: 15 EUR

Twee Duitse Keulse potten met blauw decor 20e eeuw. 23xø16,5cm. en 36xø24cm. Cond.: U

Glaasje
Geen vanafprijs

Geribt oud kristallen vaasje (draadglas) met verzilverd voetje ca. 1900, 1 chipje 12xø6cm. Cond.: G

Tafelset
Resultaat: 25 EUR

Antiek kristallen tafelset eind 19e eeuw. Houder met twee kristallen potjes en deksels 24x19x11cm. Cond.: G

3 Delen kristal
Geen vanafprijs

3 Delen kristal o.a; 1x grote geslepen fruitschaal ø22cm. 1x Grote kristallen vaas. 1x Kristallen koekjestrommel met deksel. Alles 20e eeuw. Cond.: G

3 Delen blauw
Resultaat: 10 EUR

3 Delen divers blauw o.a; 1x Delfts blauwe schotel van de KLM Royal Dutch Airlines 1919 - 7 Oct. - 1949. Handbeschilderd ø29,5cm. Cond.: G 1x Blauwe dekselschaal met oortjes 20e eeuw 14xø21,5cm. Cond....

6 Delen kristal
Resultaat: 35 EUR

6 Delen kristal & glas o.a; 1x mooi geslepen koekjestrommel op hoog voetje, 2x kristallen karafjes, 1x kristallen waxinelichtje houder, 2x glazen bonbonschaaltje (1 op voet) Cond.: G

2x Kristal
Startprijs 10 EUR

2 Delen kristal. 1x Kristallen ijsemmer met verchroomde rand en hengsel 22xø11cm. 1x Kristallen geslepen bloemvaas, met lichte randschade aan de voet 16xø13cm. Beide 20e eeuws.

Serveerschaal Mason's
Resultaat: 10 EUR

Aardewerken serveerschaal Mason's England 1e helft 20e eeuw. Bloemmotief in het midden 27,5x23,5cm. Cond.: G

Wedgwood kalenderbord
Geen vanafprijs

Wedgwood porseleinen kalenderbord met paarden 1981 ø25,5cm.

3 Blauwe schalen
Startprijs 15 EUR

3 Blauwe Chinese porseleinen rijstkommen 1e helft 20e eeuw, verschillende afmetingen. Handbeschilderd met bloemen. Cond.: G (middelste heeft ene chip), Grote schaal.: 7,5xø19,5cm.

Porseleinen groep Sommeil
Startprijs 90 EUR

Porseleinen groep Sommeil , Dresden, midden 20e eeuw,15x17x12cm.

Porseleinen edele dame
Startprijs 50 EUR

Porseleinen beeld van een edele dame,gemerkt King's Italië,20e eeuw, 15xø16cm.

Porseleinen groep, valsspeler
Startprijs 725 EUR

Porseleinen groep van een valsspeler tijdens het kaarten. op houtenplateau,gesign. Merli,King's Italië, 20e eeuw,29x56x35cm.

Porseleinen beeld, zwerver
Startprijs 30 EUR

Porseleinen beeld van een zwerver ,Dresden gem.,f met kroon, midden 20e eeuw,10,5x4x4cm.

Porseleinen beeld, trompetist
Startprijs 40 EUR

Porseleinen beeld van een trompetist, Dresden, midden 20e eeuw, 14xø6cm.

Porseleinen groep
Startprijs 200 EUR

Porseleinen voorstelling van een huwelijksaanzoek,Sitzendorf, G.D.R. Oost-Duitsland, 32x26x13cm.(zeer licht bestoten)

2x Porseleinen beeld
Startprijs 140 EUR

2 Porseleinen beeldje van een druivenplukker (20xø7cm.) en druivenplukster (21xø7cm.). Dresden, midden 20e eeuw,(vrouw zeer licht bestoten).

Porseleinen beeld, dame
Startprijs 140 EUR

Porseleinen beeld van een musicerende dame, met heer.Dresden, midden 20e eeuw, 16x17x11cm.

Hangkastje met inhoud
Resultaat: 40 EUR

Oud Hollands hangvitrinekastje met inhoud. Diverse porseleinen delen (kopjes, schoteltjes, figuren), sommige beschadigd. Cond.: G

6 Tegels ca. 1880
Resultaat: 30 EUR

6 Oud Hollandse tegels met eiken lijst begin 20e eeuw 17x17x1cm. Cond.: G

Diverse tegels ca. 1910
Resultaat: 10 EUR

9 tegels 19e eeuw met blauw decor 13x13x0,8cm. Cond.: G

3 Schaaltjes, plateel
Startprijs 20 EUR

3 Kleine schaaltjes van keramiek Holland Gouda (NP AR) met Jugendstil decor ca. 1900. 1 Beschadigd 1,8ø8cm. Cond.: G

3 Imari bordjes
Startprijs 10 EUR

Drie oude goud-imari porseleinen bordjes 20e eeuw met ophangsysteem. ø16cm. 1 beschadigd Cond.: G

2 Vazen
Geen vanafprijs

2 Balustervormige Delfts blauwe vazen compleet beschilderd met 2 oude zeilboten. Voeten zijn beschadigd 23x12cm.

Glazen zeearend
Startprijs 50 EUR

Gegraveerd persglas kunstvoorwerp. Voorstellend visarend. Gesigneerd Mut. Jonasius Suilis 20e eeuw 19x15x4cm. Cond.: U

Schaal
Resultaat: 10 EUR

Grote porseleinen schaal begin 20e eeuw van het merk Gloria Rembrandt Karlsbad. Romantische voorstelling met 3 figuren afgewerkt met goud 4xø32cm. Cond.: U

Divers kristal/glas
Startprijs 10 EUR

6 Delen kristal o.a; 1x Grote dekselpot, schenkkan, karafje, bonbonschaaltje met onderschaaltje, klein dekselpotje en een asbakje. Allen eind 20e eeuw Cond.: G

Divers kristal/glas
Startprijs 10 EUR

6 Delen kristal o.a; 3x vaasje, grote schaal, asbak en een grote ronde asbak. Allen 20e eeuw Cond.: G

2 Porseleinen beelden
Startprijs 110 EUR

2 Porseleinen beeldjes van draaiorgelfiguren , Dresden, midden 20e eeuw,14,5xø6cm. en 15xø6cm.

Porseleinen man en vrouw
Startprijs 70 EUR

Porseleinen man en vrouw,Sitzendorf, Dresden midden 20e eeuw, 12x14x8cm.

2 Porseleinen beeldjes, marskramers
Startprijs 90 EUR

2 Porseleinen beeldjes, marskramers., Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm en 15xø6cm.

Porseleinen groep, kinderen
Resultaat: 160 EUR

Porseleinen groep van etende kinderen ,Sitzendorf G.D.R., 20e eeuw, 17x17x21cm.

Porseleinen beeldje, jongleur
Startprijs 90 EUR

Porseleinen beeldje van een jongleur. Dresden, midden 20e eeuw, 22x14x8cm.

Porseleinen groepje, wipwap
Resultaat: 80 EUR

Porseleinen groepje met wipwap. Dresden midden 20e eeuw, 15x15x8cm.

Porseleinen beeld, paarden
Startprijs 60 EUR

Wit porseleinen beeld van twee paarden in galop omgeving Thuringen ca. 1920. 21,5x23,5x10,5cm. Cond.: G

Ivoren figuur
Resultaat: 55 EUR

Antiek ivoren beeldje van een Aziatische man zittend op een rots met een waaier in de hand. Geheel staand op een houten console 12x5,5x4,5cm. Cond.: G

Wedgwood 3 deel
Startprijs 50 EUR

3 Delen Wedgwood porselein. 2x dezelfde koffiepotten (24x20x11cm.) + bijbehorend melkkannetje van de serie Barcaston of Etruria 20e eeuws. Cond.: G

2 Delen Herend
Resultaat: 55 EUR

Dekseldoosje en vaasje van Herend porselein met vlinder en bloemmotief. 1e Helft 20e eeuw. Knop van het dekseldoosje in de vorm van een vin. 10xø12cm. Vaasje 12x12x7cm. Cond.: U

3 Delen Herend
Resultaat: 65 EUR

3 Delen Herend porselein. 2 Deksldoosjes (6,5,7,5x11cm.) en (7,5xø9,5cm.) en 1 schaaltje (3,5x13x7,5cm.) met bloem en vlindernotief. Midden 20e eeuw. Cond.: U

Herend gebaksstel
Resultaat: 35 EUR

Groen gebloemd 4-delig Herend gebaksstel. 1x Presenteerschaal (30x28cm.) en 3 bordjes. 2e Helft 20e eeuw. Cond.: U

Porseleinen beeld, dame
Startprijs 80 EUR

Porseleinen beeld van een dame op een bankje,Sitzendorf G.D.R.,2.3.7.3 20e eeuw, 22x14x8cm.

Porseleinen groep
Startprijs 80 EUR

Porseleinen groepje van een galant stel ,Sitzendorf,20e eeuw,19x12x8cm.

Porseleinen beeldje, ganzenhoedster
Startprijs 60 EUR

Porseleinen beeldje van een ganzenhoedster, King's porcellane, waarschijnlijk Italië,20e eeuw,16x10x13cm.

Porseleinen groepje
Startprijs 80 EUR

Porseleinen voorstelling van een charmant stel,King's porselein,Italië,20e eeuw, 19x12x10cm.

Porseleinen beeldje, tovenaar
Startprijs 40 EUR

Porseleinen beeldje van een tovenaar Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm.

Porseleinen groepje
Resultaat: 155 EUR

Porseleinen groepje, Jan Huygen in de ton, King's porselein, Italië, 21e eeuw, 20xø20cm.

3 Bloemvazen
Resultaat: 25 EUR

3 Chinese porseleinen bloempotten beschilderd met bloemen. 2x 6-Hoekige potten 1x ronde pot. Eind 20e eeuw. H.: 17cm, 15cm. en 12cm.

3 Beeldjes Hollohaza
Startprijs 30 EUR

3 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Beeldengroepje van twee pratende dames 24x13x9cm. 2x Beeldjes van een jongentje en een meisje H.: 18cm. Eind 20e eeuw. Cond.: G

2 Beeldjes Hollohaza
Resultaat: 20 EUR

2 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Dame met een kussen in de hand ()28x9x8cm.) en 1x dame (24x8x8cm.). Eind 20e eeuw, cond.: G

Beeld, jongentje
Startprijs 20 EUR

Gipskalken beeld van een slapend jongentje leunend tegen een rots met doornenkrans in de hand. 28,5x24x15cm. Cond.: R

4 Delen Herend
Startprijs 45 EUR

4 Delen Herend porselein. 1x Ovaal schaaltje met bloemmotief 12x9cm. 1x Bonbonschaaltje in bladvorm met groene bladeren beschilderd 14x10x4cm. 1x Klein rond schaaltje met rose bloemen beschilderd ø8cm...

2 Bloemenvaasjes
Startprijs 50 EUR

2 Porseleinen bloemenvaasjes. 1x vaasje van Herend porselein handbeschilderd met bloemmotief 18xø9,5cm. 1x Porseleinen vaasje van Hollohaza handbeschilderd met bloemotief 17,5xø12cm. Beide gaaf en 20e...

26 Delig servies
Startprijs 40 EUR

26 Delig porseleinen eetservies gemerkt Alfoldi Porcelan Hongarije. 6 Grote borden 6 soepborden, 6 kleine bordjes 1grote onderschotel, 2 dienschalen 1 juskom met onderschotel, 1 zoutvaatje en een vlee...

3 Miniatuurtjes
Startprijs 15 EUR

3 Miniatuurtjes. 1x gekleurd glazen hondje, 1x gekleurd glazen pinguin, 1x verzilverd schaapje. Cond.: G

3-Delig kaststel
Startprijs 20 EUR

3-Delig Delfts bont kaststel ca. 1970. Handbeschilderd met bloemen. Bestaat uit twee knobbelvazen H.: 27cm. en 1 grote dekselvaas 32x16cm. Cond.: G

4 Borden V&B
Resultaat: 15 EUR

4 Borden en een dekseldoosje van Heinrich Villeroy & Boch. 3x Groot jaargetij bord van lente, herfst en zomer ø25cm. 1x bordje getiteld "the black medick fairy" ø20cm. Alle borden zijn eind 20e eeuw. ...

11 kopjes en 6 schoteltjes
Startprijs 15 EUR

17 Delen porselein. 11x Moccakopjes (4,5xø5cm.) en 6 onderschotels (1,5xø10cm.). Blauw decor met bladgoud begin 20e eeuw. Cond.: G

2 Chinese bordjes
Resultaat: 30 EUR

2 Chinese bordjes. 1x Klein diep bordje met landschaps- en huizendecor eind 19e eeuw 3,5xø13cm. Cond.: G 1x Klein bordje met bloemdecor ca. 1900 ø13cm. Cond.: G

5 Delen Petrus Regout
Resultaat: 15 EUR

2x Borden met afbeelding van koeien in het bos ø23,5cm. 1x Blauw bord met bloemdecor. 1x kop en schotel met Pompeia decor (haarscheurtje). Allen begin 20e eeuw.

2 Imari vazen
Startprijs 180 EUR

Stel imari kraagvazen 19e eeuw rondom handbeschilderd. In 1 kraag is een klein stukje gelijmd verder Cond.: G 33xø16cm.

3 Aardewerken kruiken
Resultaat: 10 EUR

3 Bruin geglazuurde aardewerken kruikjes waarschijnlijk Aziatisch. De kleine kruik is gedecoreerd met een draak. 20e eeuw. Cond.: G

3 Porseleinen kannetjes
Resultaat: 30 EUR

3 Chinees porseleinen kommen begin 20e eeuw. Allen handbeschilderd met 3 hanen. Kleine kom heeft randschade, middelste kom is gaaf, grote kom heeft twee haarscheuren 8,5xø17,5cm.

Porseleinen gebaksschotel
Startprijs 15 EUR

Grote porseleinen Art Deco gebaksschotel ca. 1920. gedecoreerd met bruine en oranje bladeren 3,5xø30,5cm. Cond.: G

3 Opaline vazen
Resultaat: 40 EUR

3 Antieke opaline vazen, handbeschilderd met bloemen 27xø12cm. en 2x 25xø10cm. Cond.: U

Grote opaline vaas
Resultaat: 30 EUR

Antieke grote opaline vaas, handbeschilderd met bloemen ca. 1900 39xø12cm. Cond.: G

Mechels wandrek + kop & schotels
Startprijs 40 EUR

Antiek eiken Mechels wandrek met diverse kop en schotels (blauw decor, beschadigingen) 61x58x10cm. Cond.: G

Imari porseleinen bord
Resultaat: 90 EUR

Groot Imari porseleinen bord (Goud-imari). Japans 19e eeuw met prachtige voorstelling 4xø34,5cm. Cond.: U

Japans imari bord
Startprijs 40 EUR

Japans imari groot bord met geschulpte rand ca. 1900 ø30,5cm. Cond.: U

Hummel figuur
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen Hummel figuurtje van Goebel Duitsland ca, 1957-1960. Voorstellend jongentje in appelboom H.:10cm. Cond.: G

Hummel figuur
Startprijs 30 EUR

Hummel figuur voorstellend zittend meisje op een hekwerk,Hum 112/3/0,ontwerper Reinhold Unger 1938,nr.1964-72, l.besch/gerest. H.10cm.

Hummel figuur
Startprijs 30 EUR

Hummel figuur ,dorpsjongen Hum 51/3/0 ontwerper Arthur Möller 1936,merk 1957-64. H. 10 cm.

Hummel figuur
Resultaat: 35 EUR

Hummel figuur "tenor" Hum 135,ontwerper Arthur Môller 1940,nr.1957-64, l.besch. H 12cm.

Hummel figuur
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen Hummel figuurtje van Goebel Duitsland ca, 1957-1960. Voorstellend jongentje met trompet H.:12,5cm. Cond.: G

Hummel figuur
Startprijs 40 EUR

Hummelfiguur,"de eerste inkoop",Hum 98/0,ontwerper Arthur Möller 1938,nr.1957-1964,H.14cm.

Hummel figuur
Startprijs 50 EUR

Hummel figuur, "Dorpsjongen" Hummel 51/20 ontwerper Arthur Möller 1936,bewerkt Theo Menzenbach 1960. nr.1961, H.13 cm.

Moccaservies
Geen vanafprijs

Porseleinen moccaservies in Franse stijl eind 20e eeuw, gemaakt door Bavaria Duitsland. Voorstellingen van een edelvrouw en edelman in het park. Set bestaat uit een dienblad, 2 kopjes, 4 schoteltjes, ...

2x 4-delig Chinees stapeldozenset
Startprijs 120 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese stapeldoosjes. Elk doosje bevat 4 delen. 1x Beschilderd met figuren te paard. 1x Zittende vrouw 11,5xø8cm. Cond.: R-G

Vrijmetselaars glas
Startprijs 250 EUR

Groot kristallen vrijmetselaarsglas 19e eeuws. Compleet geslepen en geëtst met troffels, zwaarden, sterren en zonnetje. Met vrijmetselaarsteken 16xø11cm. Cond.: G