Hematiet collier, L43 cm., met 9 opengewerkte GG 585/000 bolletjes en bolsluiting mat GG 585/000
Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje (Friesland) 1836. 835/000 20gr. 3,8x3,4x2,6cm. Cond.: U
2 Zoutschaaltjes, meesterteken Gorham, sterling zilver 925/000, USA,ca.1874,H.4.5cm.,Ø5 cm.,180 gr.
Mooi zwaar antieke zilveren koffiekan. Mooi bewerkt en gegraveerd (Maker H.S.). Rustend op 4 sierlijke pootjes 835/000 724gr. 25x22cm. Cond.: U
Miniatuur zilveren asbakje met een leuk tafereel 835/000 30gr. Cond.: U
Mooi antiek bewerkt schaaltje, maker S.H. 835/000 150gr. 6xø20,5cm. Cond.: G
Miniatuur zilveren parapluverkoper 925/000 19gr. H.5.5 cm.Cond.: U
Antiek Hollands kristallen theebus met mooi gegraveerde zilveren dop met bloem op de top. Eind 20e eeuw 835/000 . 12x10x8cm. Cond.: G
Ovaal zilveren presenteerschaaltje met monogram 835/000 210gr. 33x15cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur van een visser in een boot 925/000 37gr. Cond.: U
6 Delen zilver en verzilverd; 1x Zilveren loddereindoosje 1882 Hollands, beschadigd (835/000). 1x Zilveren damesbeursje Hollands (835/000). 3x Zilveren en verzilverde servetringen (800/000), 1x Alpaca...
Robuust zwaar zilveren theelicht rustend op 3 zwanenpoten. 925/000 691gr. 12x14cm. Cond.: U
Zilveren vestzakhorloge Bennet ca. 1880(sleutel ontbreekt), snek, ankergang. Moet schoongemaakt worden.
Metalen spoorweg vestzakhorloge ca. 1950, Zwitserse ankergang met secondenwijzer.
Zilveren vestzakhorloge (sleutel ontbreekt), sleutelopwinding, ankergang, secondenwijzer.
Zilveren vestzakhorloge John Meyers &Co.Westminster Bridge ca. 1900 (sleutel ontbreekt), sluetelopwinding, ankergang. Secondenwijzer ontbreekt.
Zilveren vestzakhorloge met secondenwijzer ca. 1880, snek, ankergang (uurwerkwijzer defect).
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900 (sleutel ontbreekt), silindergang, sleutelopwinding, secondenwijzer.
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang, secondenwijzer.
Kavel van 3 zilveren vestzakhorloges, beschadigd. 1x Metaal ca. 1910, cilindergang, wijzerplaat beschadigd. 1x Metaal ca. 1920, cilindergang, wijzerplaat beschadigd, secondenwijzer ontbreekt. 1x Zilve...
2 Metalen vestzakhorloges. 1x ca. 1930 Cilinder, wijzers ontbreken, glas ontbreekt. 1x Ca. 1910, ankergang, sleutelopwinding, secondenwijzer ontbreekt.
Zilveren vestzakhorloge met sleutelopwinding ca. 1900, ankergang, secondenwijzer.
Mooie Art-Deco zilveren dienblad , handvaten met bloemmotieven 835/000 906gr. 41,5x27cm. Cond.: U
6 Deense zilveren koffielepeltjes 9,5cm. met emaille in originele doos 925/000 47gr. Cond.: U
2 Zakhorloges met ketting. 1x Zilveren horloge met ketting, achterkant gegraveerd met 2 paarden. 1x Zilverkleurig zakhorloge, achterkant geëtst, mist het glas Cond.: R
Mooi bewerkte en uitgezaagde zilveren wijnfleshouder rustend op 3 leeuwenpootjes met blauw glazen binnenbak 925/000 74gr. 4xø12cm. Cond.: U
Grote zilveren thora van hout bewerkt met zilver 61cm. Cond.: U
Mooi bewerkte en uitgezaagde zilveren wijnfleshouder rustend op 3 leeuwenpootjes met blauw glazen binnenbak 925/000 74gr. 4xø12cm. Cond.: U
Miniatuur zilveren jongetje die vliegerd 925/000 18gr. Cond.: U
2 Miniatuur motoren sterlingzilver 925/000, Italië Arezzo,eind 20e eeuw,'Medusa Oro'60 gr. L.5.5-6 cm.
Kristallen tassa op mooie barok zilveren bewerkte voet 925/000 20,5x14,5cm. Cond.: U
Antiek plate snuifdoosje met een damesfiguur in het deksel. Leuk verzamelobject.
Ring WG750/000 bezet met 65 trapeze diamanten 0.54ct.TW/VSI en 84 briljanten 0.65 ct TW/VSI, Ø54, 6.3 gr.
Briljant klip ketting,hanger WG 750/000, met 9 diamanten 5.10ct.TW/VVS samen gezet als 1 steen rondom bezet met briljanten 0.33ct. TW/VVS, L.24mm, aan een ketting WG 750/000 L.45cm. 9.5 gr. Erg mooi g...
Hanger WG 750/000 ovaal vormig bezet met briljanten (oog ook) 1.0 ct.TW/VSI, L.34mm.,3.5 gr.
Ring WG 750/000 bezet met 17 diamant baquettes 1.12 ct. W/VSI Ø54, 5.5 gr.
Briljant armband WG 750/000, briljanten 1 ct W/Si, L.18.5 cm.,21.5 gr.
Ring WG 750/000 bezet met briljanten 0.06ct. TW/VSI, en zeer fijne ronde en druppelvormige gefac.prasiolieten 12.7 ct. in zeer goede kleur. Ø54, 11.3gr.
Ring WG 750/000 bezet met een toermalijncabochon 12.35ct.en 17 briljanten 0.22ct.W/SI, Ø56 (open)37.4 gr.Zeer bijzonder mooi gemaakt.
Ring RG 750/000 bezet met 136 zeer fijne roze saffieren 2.10ct, en een zeer fijne Zuidzee parel Ø13.5 mm.,Ø52 13.9 gr.Hoogwaardige goudsmeedkunst (voorm.verk.prijs 4280.-euro)
Bijzonder mooie ring RG 750/000 bezet met briljanten 0.06ct.TW/VSI en ronde en druppelvormige gefac.ametisten 12.7 ct. in zeer goede kleur. Ø55, 12.3 ge.
Ring GG 750/000 met een vuuropaal cabochon 13.10ct. in zeer goede kleur,2 toermalijn cabochons 9.63ct.en 32 briljanten 0.24ct.W/SI Ø56 (open). 23.44 gr.
Mooi uitgezaagde zilveren broodmand 925/000 302gr. 32x21,5x5,5cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren slatang gegraveerd met een schitterend gedraaide sluitdop. Maker: van Benten 1839 835/000 168gr. 29,5x6,5x5cm. Cond.: U
Leuk uitgezaagd Engels zilveren bonbonschaaltje (Sheffield), maker W&H. 85gr. ø13cm. Cond.: U
Miniatuur filigrain salonset 4-delig,zilver verguld, waarschijnlijk 20e eeuw,zittingen rode velours.H.4-6.5 cm.,bank L 9.5 cm.,90gr.
Schitterend 3-delig Hollands zilveren theeservies 1921. Maker: begeer C.L.J. utrecht 925/000 570gr. Kannetje: 13cm. Cond.: U
6 Zilver overlay onderzetters,USA ca.1930,meesterteken Webster Company,sterlingzilver montuur 925/000,rond glas in opengewerkte overlay techniek. Ø7.5 cm.
Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje. Zeer mooi apart stuk voor de echte verzamelaar 1864. In uitstekende staat 835/000 32gr. 2,5x5,6x5,2cm. Cond.: U
Zeer mooi antiek bewerkte Scandinavisch zilveren snuifdoos 8,5x5x2cm. gehalte 815/000
Zwaar zilveren mooi bewerkte en uitgezaagde dienschaal rustend op 4 sjieke pootjes. Mooi bewerkte handgrepen. 925/000 640gr. 38x20,5x7cm. Cond.: U
4 Delen schuimgoud, hanger met ketting, oorhangers, kruis 17gr.
Mooie antieke schuifketting GG, 15.5 gr., L.70 cm.(voor 1900, ongest.)
Streng Akoya kweekparels L90 cm.,132 cremekleurige licht barok Akoya-parels 6.5-6.8 mm.
Akoya kweekparel collier (zwart-wit)Ø7 mm., bolsluiting WG 585/000,L.45cm.
Tahiti parel collier, sluiting WG 750/000,verwerkt in een parel, 42 zeer fijne Tahiti parels Ø10.5 mm., L 44.5 cm.
Tahiti parel oorhaken WG 750/000 met een donker grijze Tahiti parel Ø 12mm.
Akoya parelcollier, sluiting GG/WG 585/000 met een akoya parel 3mm,, zeer fijne akoya parels 3-8 mm.m L.43 cm.
Zuidzee parel collier met 2 sluitingen WG 750/000 verwerkt in een parel,38 zeer fijne Zuidzee parels 10.5-15.5 mm., L44 cm.
Mooi zilveren maliëntasje 800/000 150gr. 12cm. Cond.: U
Zeer aparte zilveren snuifdoos met gecicileerd deksel 835/000 50x6,5x2cm. Cond.: U
Geslepen kristallen bloemvaasje met gelobte kraag en sterling zilveren voet. 50-er jaren 26xø5,5cm. Cond.: U
Set strakke zilveren peper&zoutstellen 835/000 45gr. 4cm. Cond.: U
Mooi strak Hollands zilveren kaarsenstandaardje 835/000 Cond.: U
Engelse inktpot 925/000 en Duits parfumflesje 800/000 met mooi bewerkte zilveren doppen Cond.: U
Mooi Hollands zilveren taartschep met een mooi opengezaagd handvat 835/000 52gr. L.: 22,5cm. Cond.: U
2 Mooi gegraveerde Hollandse servetringen. Maker: W. Hooijkaas Schoonhoven 1924-1943. 34gr. Cond.: U
Kristallen glaasje met zilveren voetje 20e eeuw 7,5xø4,5cm. Cond.: G
Silver plated koffieset (Kent), Engels 20e eeuw. Koffiekan, suikerpot, melkkan en tablet. (Scharnier koffiekan defect). Cond.: G
Antiek Hollandse Alpaca grote beugeltas met originele buidel. Cond.: G
Sterling zilveren sigarettendoos. gegraveerd deksel met Hindoeistische voorstelling. Gemerkt Bangkok Sterling 20e eeuw. 3,5x10,5x9cm.