Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Amsterdams staand horloge, scheepjesmechaniek 3000
Amsterdams staand horloge, scheepjesmechaniek

Resultaat:

15.000 EUR

Verkocht
Noten vrijslinger 3001
Noten vrijslinger

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Open staande klok 3002
Open staande klok

Resultaat:

400 EUR

Kapitaal Schwarzwald klokkenstel 3003
Kapitaal Schwarzwald klokkenstel
Startprijs 1.850 EUR
Torenuurwerk 3004
Torenuurwerk
Startprijs 1.950 EUR
Verkocht
Pendule 3005
Pendule

Resultaat:

275 EUR

Klok 3006
Klok
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Staande klok 3007
Staande klok

Resultaat:

250 EUR

Kleine antieke tafelklok 3008
Kleine antieke tafelklok
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Bronzen klokje 3009
Bronzen klokje

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Kolompendule 3010
Kolompendule

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Pendule, verguld 3011
Pendule, verguld

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Klokkenstel 3012
Klokkenstel

Resultaat:

375 EUR

Friese staartklok 3013
Friese staartklok
Startprijs 350 EUR
Friese stoelklok 3014
Friese stoelklok
Startprijs 750 EUR
Oud tafelklokje 3015
Oud tafelklokje
Startprijs 100 EUR
Engelse staande klok ca. 1730 3016
Engelse staande klok ca. 1730
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Vrijslinger 3017
Vrijslinger

Resultaat:

100 EUR

Oeil de Boeuf 3018
Oeil de Boeuf
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Boulle klokje, Franse stijl 3019
Boulle klokje, Franse stijl

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Eiken vrijslinger 3020
Eiken vrijslinger

Resultaat:

150 EUR

Tafelklok 3021
Tafelklok
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
Appelklok 3022
Appelklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Reiswekker 3023
Reiswekker

Resultaat:

70 EUR