Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lijst 40x50cm. 1500
Lijst 40x50cm.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Hanglamp 2000
Hanglamp

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Kristallen hanglamp 2001
Kristallen hanglamp

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Wals 2002
Wals

Resultaat:

175 EUR

2 Empire vazen 2003
2 Empire vazen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2 Mahonie bloempotten 2004
2 Mahonie bloempotten

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilvertin jachthond 2005
Zilvertin jachthond

Resultaat:

80 EUR

Zilvertin 2006
Zilvertin
Startprijs 100 EUR
Inktstel 2007
Inktstel
Startprijs 60 EUR
Beeld, Tiroler beer 2008
Beeld, Tiroler beer
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Mahoniehouten Hollandse theestoof 2009
Mahoniehouten Hollandse theestoof

Resultaat:

70 EUR

Processie kruis, Ethiopië 2010
Processie kruis, Ethiopië
Startprijs 100 EUR
Empire stijl wandbord 2011
Empire stijl wandbord
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bronzen vijzel 19e eeuw 2012
Bronzen vijzel 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Bronzen wandlamp 2013
Bronzen wandlamp
Startprijs 150 EUR
Scheepslamp 2014
Scheepslamp
Startprijs 75 EUR
Verkocht
2 Tafelstukken 2015
2 Tafelstukken

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kistje 2016
Kistje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Mahonie kistje 2017
Mahonie kistje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen hanglamp 2018
Bronzen hanglamp

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Staande Majolicalamp 2019
Staande Majolicalamp

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Wijwaterhouders 2020
2 Wijwaterhouders

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kruik 2021
Kruik

Resultaat:

30 EUR

Documentenkistje 2022
Documentenkistje
Startprijs 80 EUR