06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

Engelse baroksecretaire 1787
Engelse baroksecretaire
Startprijs 1.000 EUR
Commode barokstijl 1788
Commode barokstijl
Startprijs 1.500 EUR
Commode ca. 1880 1789
Commode ca. 1880
Startprijs 1.500 EUR
Hollandse secretaire 1810 1790
Hollandse secretaire 1810
Startprijs 2.000 EUR
Scheepskist 1720 3100
Scheepskist 1720
Startprijs 2.000 EUR
Duitse barok secretaire 3101
Duitse barok secretaire

900 EUR

Engelse secretaire 3102
Engelse secretaire
Startprijs 400 EUR
Grenen ladenkastje 3103
Grenen ladenkastje

90 EUR

Bouille stijl meubel 3104
Bouille stijl meubel

800 EUR

Notenhouten Franse buffetkast 3105
Notenhouten Franse buffetkast

800 EUR

Miniatuur kabinet 3106
Miniatuur kabinet

1.100 EUR

Franse halve maan tafel 1800 3107
Franse halve maan tafel 1800

200 EUR

Franse kersen tafel 3108
Franse kersen tafel

550 EUR

Klein bijzet boekenkastje 3109
Klein bijzet boekenkastje

225 EUR

18e Eeuwse Gelderse kussenkast 3110
18e Eeuwse Gelderse kussenkast

475 EUR

Vierdeurs buffetkast 3111
Vierdeurs buffetkast
Geen vanafprijs
Italiaanse commode 3112
Italiaanse commode
Startprijs 2.000 EUR
Commode met 3 laden 3113
Commode met 3 laden

425 EUR

Franse etageretafel Art Nouveau 3114
Franse etageretafel Art Nouveau
Startprijs 210 EUR
Mahoniehouten hoekkast 3115
Mahoniehouten hoekkast
Startprijs 450 EUR
Wortelnoten barok vitrinekast 3116
Wortelnoten barok vitrinekast

300 EUR

Eiken barok secretaire 3117
Eiken barok secretaire

400 EUR

Schotse mahoniehouten commode 3118
Schotse mahoniehouten commode
Startprijs 390 EUR
Ingelegd bijzettafeltje 3119
Ingelegd bijzettafeltje

60 EUR