Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Verbrugge 662
Schilderij, Verbrugge
Geen vanafprijs
Maneli 663
Maneli
Startprijs 50 EUR
G. van Hoven 664
G. van Hoven
Startprijs 150 EUR
Post Greve 665
Post Greve
Startprijs 150 EUR
Gesigneerd D. Ket 666
Gesigneerd D. Ket
Geen vanafprijs
Gesigneerd Leo Gestel 667
Gesigneerd Leo Gestel
Startprijs 300 EUR
Frederik Jacobus du Chattel, winter 668
Frederik Jacobus du Chattel, winter
Startprijs 12.000 EUR
Albertus Verhoesen 669
Albertus Verhoesen
Geen vanafprijs
Ledigheid 670
Ledigheid
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
2 Portretten in ovale lijst 1000
2 Portretten in ovale lijst

Resultaat:

800 EUR

M. Nefkens, schapen 1001
M. Nefkens, schapen
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
J. van Vuuren, locomotiefhuisje 1002
J. van Vuuren, locomotiefhuisje

Resultaat:

900 EUR

J. Soler 1003
J. Soler
Startprijs 900 EUR
P. Lehmann, berglandschap met rivier 1004
P. Lehmann, berglandschap met rivier
Startprijs 75 EUR
P. Lehmann, berglandschap met kerkje 1005
P. Lehmann, berglandschap met kerkje
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Kees Terlouw,Melktijd 1006
Kees Terlouw,Melktijd

Resultaat:

900 EUR

Schilderij, kever 1007
Schilderij, kever
Startprijs 700 EUR
Wijnands 1008
Wijnands
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Pastel, Th. Braskamp 1009
Pastel, Th. Braskamp

Resultaat:

50 EUR

Fredrik Engel 1010
Fredrik Engel
Startprijs 700 EUR
Schilderij, miniatuur 1011
Schilderij, miniatuur
Startprijs 600 EUR
Delfgaauw 1012
Delfgaauw
Startprijs 1.750 EUR
3 Werken van Jacob Ernst Marcus 1013
3 Werken van Jacob Ernst Marcus
Startprijs 80 EUR
Evert Moll, boomgaarden 1014
Evert Moll, boomgaarden
Startprijs 900 EUR