Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Plantentafeltje
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten plantentafeltje 20-er jaren 56xø43cm. Cond.: G

Notenhouten bridgetafel
Resultaat: 60 EUR

Antieke notenhouten bridgetafel met gedraaide poten en opklapbaar blad ca. 1880 Duitsland. Fineerschade 78x85x42cm. Cond.: R

Speeltafel
Startprijs 150 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe bridgetafel ca. 1860-1870. Blad is opklapbaar en ingelegd met groen vilt. geheel met gebogen poten 67x43x85cm. Cond.: G

Theetafel met lade
Resultaat: 225 EUR

Mahoniehouten theetafel ca. 1810. Blad is opklapbaar. Onder het blad zit vakverdeling voor het opbergen van thee. Front met een orgelgebogen lade met origineel bronzen beslag. De zijkanten hebben twe...

Eethoek Queen-Anne stijl
Resultaat: 400 EUR

Mahoniehouten Queen-Anne stijl eethoek ca. 1920. 6 Stoelen 110x50x52cm. en uittrekbare tafel 67x109x137cm. Tafel heeft Queen-Anne poten uitlopend op klauwpoten. Stoelpoten met snijwerk en leeuwepoten....

Wandtafel Queen-Anne stijl
Resultaat: 300 EUR

Mahoniehouten Queen-Anne wandtafel ca. 1920 met 2 lades en etageblad. Poten met snijwerk uitlopend in klauwpoten 101x135x55cm. Cond.: G

Eikenhouten kabinet
Startprijs 800 EUR

Hollands massief eiken kabinet ca. 1800 met dubbelgebogen kap (met kroontje) en oplopende deuren. Binnenwerk met schappen en 5 lades. Geheel met origineel bronzen beslag met guirlandes 240x156x56cm. C...

Porseleinkast, klein model
Startprijs 800 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten porseleinkast met dubbelgebogen kap en oplopende deur. 2 Deuren met aangeborste panelen. Boven drie-zijdig glas met roedeverdeling. 3 Ruitjes met barst Cond.: G

Rolluik kastje
Resultaat: 200 EUR

Hollands massief eikenhouten rolluikkastje eind 19e eeuw. front met 1 lade en 2 rolluiken. Kast staat op gezwarte bolpoten 91x85x40cm. Cond.: G

Biedermeier naaitafel
Startprijs 250 EUR

Hollands mahoniehouten biedermeier naaitafeltje ca. 1820-1840. Geheel staand op gedraaide poten en met originele garenzak. Binnenwerk met vakverdeling en deksel. Blad is krom 72x39x50cm. Cond.: G

Miniatuur kabinet
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzaam Hollands miniatuur kabinetje ca,1820, mahoniehout fineer op eiken, achter de deurtjes vele laden, compleet handbeschilderd in schildpad look met goudkleurige lijstwerken. Bovenop een klepje m...

Eikenhouten kist 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten Hollandse dekenkist 18e eeuw. Front heeft 4 panelen met divers kerfwerk. Origineel beslag en scharnieren 72x124x58cm. Cond.: G

Eiken barok commode
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten barokstijl orgelgebogen commode midden 20e eeuw met 3 lades 60x35x58cm. Cond.: G

Salonbank
Geen vanafprijs

Beukenhouten salonbank met snijwerk, in Biederemeier stijl. Bekleed met velours 20e eeuw in zeer goede staat 111x184x75cm. Cond.: U

3 Perzische kleden
Resultaat: 35 EUR

Drie handgeknoopte Perzische kleedjes(1x Yastik). 95x48cm. 108x57cm. en 74x50cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopt oud Perzisch kleed herkomst Iran 217x120cm. Cond.: G

Kleed 118x180cm.
Startprijs 20 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed midden 20e eeuw 95x120cm. Cond.: G

Kleed 90x120cm.
Startprijs 20 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed midden 20e eeuw, rood van kleur 118x160cm. Cond.: G

Perzisch kleed 154x90cm.
Startprijs 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt rood/groen van kleur 78x155cm. Cond.: G

Perzische loper
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopte Perzische loper midden 20e eeuw Saghe 86x230cm.

Eikenhouten partnerdesk
Startprijs 300 EUR

Eikenhouten partnerdesk ca. 1920. 2-Zijdig met laden en deurtjes. Rijkelijk versierd met snijwerk 154x93x77cm. Cond.: G

Tapijt, Heriz
Startprijs 375 EUR

Groot Perzisch tapijt Heriz met prachtige kleuren 340x250cm. Cond.: U

Pers
Resultaat: 120 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt tapijt met prachtige kleuren 335x231cm. Cond.: U

Tapijt, Koerdistan
Startprijs 50 EUR

Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt Koerdistan midden 20e eeuw 126x210cm. Cond.: G