06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

Jos van Dijk, riviergezicht
Startprijs 500 EUR

Jos van Dijk (Bolsward 1913 - ), olieverf op linnen, riviergezicht 60x80cm. Cond.: G

Abraham Segaar, wintergezicht
Startprijs 1.250 EUR

J. Kooisma, landschap met berkeboom
Startprijs 120 EUR

J. Kooisma, olieverf op linnen, landschap met berkeboom 50x70cm. Cond.: G

P. Polderman, zeegezicht
Startprijs 500 EUR

P. Polderman (Den Haag 1933 - ), olieverf op linnen, zeegezicht 60x80cm. Cond.: G

Wintergezicht
Startprijs 375 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, wintergezicht met bootjes 40x50cm. Cond.: G

Tara, vrouwelijk naakt
Startprijs 10 EUR

Tara, print op papier, vrouwelijk naakt met bloem 59x60cm. Cond.: G

Corneille
Startprijs 700 EUR

Guillaume Corneille 1999 (Luik 1922 - 2010)(Cornelis van Beverloo), zeefdruk op papier, vrouwen met kat en duif 82x83cm. Cond.: G.

Albertus Verhoesen
Geen vanafprijs

Ets, naakt meisje
Resultaat: 20 EUR

Schilderij, Bali 84
Resultaat: 55 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1984 (Balinese kunst), olieverf op linnen, fantasie voorstelling 34x35cm. Cond.: G

R. Habraken, man op motor
Startprijs 275 EUR

R. Habraken, Donald Duck
Startprijs 175 EUR

Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, Donald Duck 115x75cm. Cond.: U

E.V. Leeuwen, aquarel
Resultaat: 60 EUR

Ikoon 19e eeuw.
Resultaat: 250 EUR

Schilderij, Frans Baayens
Resultaat: 300 EUR

Frans Baayens

Icoon, Maria
Startprijs 350 EUR

Russisch icoon eind 19e- begin 20e eeuw. Moeder Gods v.d. Brandende braambos 26x31cm. Cond.: G

Icoon ca. 1800
Startprijs 400 EUR

Icoon van de drie Heiligen, Russisch eind 19e - begin 20e eeuw 31x26,5cm. Cond.: G

Schilderij, M. Ancone
Startprijs 100 EUR

M.L. Ancone (Maaike), olieverf op linnen, Oldenzaal 40x50cm. Cond.: G

3 Ingekleurde gravures
Resultaat: 40 EUR

3 Ingekleurde gravures 20e eeuw, 1x Castellum Herlear, 1x Hooftuunder, 1x Proetorium Ter-Veken in Pagaschelle 22x12cm. Cond.: U

Portert van List
Startprijs 45 EUR

Ongesigneerd portret van een man 30-er jaren, olieverf op paneel 35x29cm. Cond.: G

Schilderij, A. Hoogers
Resultaat: 25 EUR