Jos van Dijk (Bolsward 1913 - ), olieverf op linnen, riviergezicht 60x80cm. Cond.: G
Abraham Segaar (Leiden 1888 - 1962), olieverf op linnen, wintergezicht 100x80cm. Cond.: G
J. Kooisma, olieverf op linnen, landschap met berkeboom 50x70cm. Cond.: G
P. Polderman (Den Haag 1933 - ), olieverf op linnen, zeegezicht 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, wintergezicht met bootjes 40x50cm. Cond.: G
Tara, print op papier, vrouwelijk naakt met bloem 59x60cm. Cond.: G
Guillaume Corneille 1999 (Luik 1922 - 2010)(Cornelis van Beverloo), zeefdruk op papier, vrouwen met kat en duif 82x83cm. Cond.: G.
Albertus Verhoesen (Utrecht 1806 - 1881 Utrecht), olieverf op paneel, haan met kippen en kuikens 21,6x27cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, vrouwelijk naakt 12x17cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1984 (Balinese kunst), olieverf op linnen, fantasie voorstelling 34x35cm. Cond.: G
Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, Donald Duck 115x75cm. Cond.: U
Johannes Evert van Leeuwen (Leiden 1855 - 1931 Den Haag), aquarel op papier, "De IJssel bij Hattem" 18x24cm. Cond.: G
Russisch icoon eind 19e- begin 20e eeuw. Moeder Gods v.d. Brandende braambos 26x31cm. Cond.: G
Icoon van de drie Heiligen, Russisch eind 19e - begin 20e eeuw 31x26,5cm. Cond.: G
M.L. Ancone (Maaike), olieverf op linnen, Oldenzaal 40x50cm. Cond.: G
3 Ingekleurde gravures 20e eeuw, 1x Castellum Herlear, 1x Hooftuunder, 1x Proetorium Ter-Veken in Pagaschelle 22x12cm. Cond.: U
Ongesigneerd portret van een man 30-er jaren, olieverf op paneel 35x29cm. Cond.: G
A. Hoogers 50-er jaren, olieverf op linnen, landschap met berkeboom 24x18cm. Cond.: G