Porseleinen groep van een valsspeler tijdens het kaarten. op houtenplateau,gesign. Merli,King's Italië, 20e eeuw,29x56x35cm.
Gegraveerd persglas kunstvoorwerp. Voorstellend visarend. Gesigneerd Mut. Jonasius Suilis 20e eeuw 19x15x4cm. Cond.: U
Groot keramiek sculptuur van Katzhütte Thuringen Duitsland 1e helft 20e eeuw. Voorstellende dansende man met vrouw 50x33x15cm. Cond.: U
Doos aardewerk Mosa Maastricht en koninklijke plateelbakkerij gouda Cond.: G
Porseleinen cachepot met blauw decor eind 20e eeuw 20xø28cm. Cond.: G
Doos Maastricht aardewerk, Mosa en Petrus Regout 30-er jaren Cond.: G
Doos aardewerk en porselein; theekannen, vazen etc. Cond.: G
3 Kopjes en 1 schoteltje 18e eeuw, familie rose met bloemmotief, onder glazuur beschildering 2 kopjes gaaf/gerestaureerd, schotel met minimale chip en haarscheurtje.
6 Imari porseleinen kopjes Japans 19e eeuw. Beschadigd ø6cm. Cond.: R
37 Delen divers ruitgeslepen kristalwerk met goudkleurige randen 20e eeuw. Bestaande uit 2 karaffen, waterkan, koekjestrommel, 4 schalen, bonbonschaaltje, dekseldoos en 27 diverse glazen Cond.: G
Groot 90-delig blauw servies van Weimar Porzellan, decor Katharina 20003/38 Echt Weimar Kobalt 20e eeuw. Cond.: U
Grote 19e eeuwse imari bolkom met landschapsdecor en bloemenmandje. 1 Haarscheur 13xø25,5cm. Cond.: G