Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen groep, valsspeler
Startprijs 725 EUR

Porseleinen groep van een valsspeler tijdens het kaarten. op houtenplateau,gesign. Merli,King's Italië, 20e eeuw,29x56x35cm.

Vaas, Bernhard Bloch, Eichwald
Startprijs 2.900 EUR

Grote dubbele orenvaas op voet, Eichwald, gemaakt door Bernhard Bloch ca. 1900. Handbeschilderde achterkant met bloemen en voorkant met gezelschap in park. 93x43cm.

Glazen zeearend
Startprijs 50 EUR

Gegraveerd persglas kunstvoorwerp. Voorstellend visarend. Gesigneerd Mut. Jonasius Suilis 20e eeuw 19x15x4cm. Cond.: U

Keramisch beeld
Startprijs 260 EUR

Groot keramiek sculptuur van Katzhütte Thuringen Duitsland 1e helft 20e eeuw. Voorstellende dansende man met vrouw 50x33x15cm. Cond.: U

Keramiek bord
Startprijs 30 EUR

18e Eeuws keramisch bord Holland ø23cm. Randbeschadigingen Cond.: R

Dekselvaas
Resultaat: 200 EUR

Porseleinen potpourri dekselpot, ongemerkt (waarschijnlijk Thuringen) ca. 1880. gedecoreerd met bloemen. Deksel met putti en guirlandes in de hand. Lichte schilfertjes bij de bloemen en takje weg 32x1...

Doos diversen
Geen vanafprijs

Doos divers glas- en kristalwerk 20e eeuw Cond.: G

Doos aardewerk
Geen vanafprijs

Doos aardewerk Mosa Maastricht en koninklijke plateelbakkerij gouda Cond.: G

Porseleinen cachepot
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen cachepot met blauw decor eind 20e eeuw 20xø28cm. Cond.: G

Doos divers aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Doos divers aardewerk o.a; Mosa Maastricht Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 25 EUR

Doos met divers aardewerk en porselein Cond.: R

Doos glaswerk
Geen vanafprijs

Doos divers glaswerk 20e eeuw. Cond.: R

Doos aardewerk
Geen vanafprijs

Doos aardewerk Petrus Regout Maastricht en diversen Cond.: G

Doos Maastricht aardewerk
Geen vanafprijs

Doos Maastricht aardewerk, Mosa en Petrus Regout 30-er jaren Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 15 EUR

Doos divers aardewerk en glas begin 20e eeuw. Cond.: S

Doos aardewerk/porselein
Geen vanafprijs

Doos aardewerk en porselein; theekannen, vazen etc. Cond.: G

3 Kop & Schotel
Startprijs 50 EUR

3 Kopjes en 1 schoteltje 18e eeuw, familie rose met bloemmotief, onder glazuur beschildering 2 kopjes gaaf/gerestaureerd, schotel met minimale chip en haarscheurtje.

6 Imari kopjes
Resultaat: 47 EUR

6 Imari porseleinen kopjes Japans 19e eeuw. Beschadigd ø6cm. Cond.: R

21 Delen aardewerk
Resultaat: 45 EUR

21 Delen serviesgoed en aardewerk Engeland Cond.: G

Imari bordje
Startprijs 15 EUR

Japans imari bordje ca. 1920 met geschulpte rand en bloemdecor. 1 Chip aan de achterzijde van de rand ø21,5cm. Cond.: G

Divers glaswerk
Resultaat: 160 EUR

37 Delen divers ruitgeslepen kristalwerk met goudkleurige randen 20e eeuw. Bestaande uit 2 karaffen, waterkan, koekjestrommel, 4 schalen, bonbonschaaltje, dekseldoos en 27 diverse glazen Cond.: G

Blauw servies
Resultaat: 250 EUR

Groot 90-delig blauw servies van Weimar Porzellan, decor Katharina 20003/38 Echt Weimar Kobalt 20e eeuw. Cond.: U

Rosenthal servies
Startprijs 200 EUR

Imari kastkom
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse imari bolkom met landschapsdecor en bloemenmandje. 1 Haarscheur 13xø25,5cm. Cond.: G