Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude pijp
Resultaat: 40 EUR

Oude tabakspijp (Duitsland) met handbeschilderde tabakskop van porselein 20e eeuw. Voorstelling van gemsen en bergen in zeer goede staat. Cond.: U

Poken set
Resultaat: 30 EUR

3-Delige pokenset met houder eind 20e eeuw met 1 schepje, tang en pook. Messing handvaten 75x25x17cm. Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 25 EUR

Kavel diversen o.a; 2 Gewichtensetjes in blok. 1 Glazen gewichtenset, geelkoperen bak, 9 glazen onderzetters in cassette, 12 glazen messenleggers in cassette en 2 popjes met porseleinen hoofdjes en ee...

Grote oliekruik
Startprijs 40 EUR

Antiek Duitse oliekruik (keramiek) 19e eeuw met beschildering (20e eeuw). beschadigd 48xø34cm. Cond.: G

Staande Majolicalamp
Resultaat: 200 EUR

Bijzondere grote antieke lampevoet 19e eeuw. Bronzen armaturen mooi uitgewerkt met majolica. losse delen 122x52x53cm. Cond.: G

Citer
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse citer gemerkt Valsonora Zither 19e eeuw 52x47x6cm. Cond.: G

Messing hanglamp
Startprijs 50 EUR

Massief messing hanglamp 60-er jaren 55xø66cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Startprijs 75 EUR

Antieke koperen jugendstil petroleum hanglamp (groene kap beschadigd) 55xø35cm. Cond.: G

Bontjas van nertskoppen
Resultaat: 45 EUR

Lange dames bontjas gemaakt van nertsenkoppen 20e eeuw Cond.: G

Bontjas van nertsstaarten
Resultaat: 50 EUR

Korte damesbontjas gemaakt van nertsenstaarten 20e eeuw Cond.: G

Bontjas, Nerts donker
Resultaat: 45 EUR

Lange damesbontjas gemaakt van nerts. Donkere kleur 20e eeuw Cond.: G

Bontjas Nerts
Resultaat: 20 EUR

Korte damesbontjas gemaakt van nerts 20e eeuw Cond.: R-G

Wandddoek
Resultaat: 25 EUR

Oude wanddoek met voorstelling van een hanzestad aan de kade. Tekst "Colonia Templus et Strium Regum" 20e eeuw 130x95cm. Cond.: G

Kaarsenstandaard
Resultaat: 40 EUR

Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G

Tegelkachel
Resultaat: 150 EUR

Majolica tegelkachel Jugendstil, voorstelling van diverse figuren( volgens eigenaar geheel compleet) 7 tegels met figuren, 1 grote tegel met familiewapen,en 2 dozen met diverse tegels.

6 Diverse ovenplaten
Startprijs 100 EUR

6 Gietijzeren ovenplaten met verschillende voorstellingen 20e eeuw. Met eikenhouten antieke standaard 76x48x48cm. Cond.: G

Kleine paardenlamp
Startprijs 65 EUR

Lamp met stijgerend paard 20e eeuw. gegoten kunststof met glazen lampekapjes 45xø52cm. Cond.: G

Grote paardenlamp
Startprijs 125 EUR

Grote lamp met drie stijgerende paarden 20e eeuw. gegoten kunststof met glazen lampekappen 78xø80cm. Cond.: G

Lamp
Startprijs 55 EUR

Bronzen zakkroonluchter compleet behangen met glazen pegels en bronzen guillandes. eind 20e eeuw. Cond±G 45x24cm.

Messenset
Resultaat: 50 EUR

24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.

Kaarsenstandaard
Resultaat: 40 EUR

Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G

Plafondlamp Tiffany
Startprijs 100 EUR

Tiffany stijl hanglamp/plaffonierre, met groen/blauw en witte kleuren. 21e eeuw. Cond±G ca.43x37cm.

Gewei van een edelhert
Startprijs 80 EUR

Gewei van een edelhert met schedel 9,5x71x45cm. Cond.: G