06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

Empire secretaire 3232
Empire secretaire

700 EUR

3 Deurs vitrinekast 3138
3 Deurs vitrinekast
Startprijs 600 EUR
Dressoir 18e eeuw 3219
Dressoir 18e eeuw
Startprijs 500 EUR
Eiken barok secretaire 3117
Eiken barok secretaire

400 EUR

Bouille stijl meubel 3104
Bouille stijl meubel

800 EUR

Mahoniehouten hoekkast 3115
Mahoniehouten hoekkast
Startprijs 450 EUR
18e Eeuwse Gelderse kussenkast 3110
18e Eeuwse Gelderse kussenkast

475 EUR

Eethoek Queen-Anne stijl 3343
Eethoek Queen-Anne stijl

400 EUR

Eiken secretaire 3269
Eiken secretaire
Startprijs 400 EUR
Mahonie 2-deurs kastje 3178
Mahonie 2-deurs kastje
Startprijs 400 EUR
Louis Seize commode 3123
Louis Seize commode

700 EUR

2 Gestoken stoelen 3120
2 Gestoken stoelen

380 EUR

Engelse secretaire 3102
Engelse secretaire
Startprijs 400 EUR
Schotse mahoniehouten commode 3118
Schotse mahoniehouten commode
Startprijs 390 EUR
Tapijt, Heriz 3249
Tapijt, Heriz
Startprijs 375 EUR
Wortelnoten vitrine kabinet 3282
Wortelnoten vitrine kabinet

400 EUR

Mahonie damesbureau 3275
Mahonie damesbureau

335 EUR

Eiken tweedeurs kast 1860 3183
Eiken tweedeurs kast 1860
Startprijs 350 EUR
Commode met 3 laden 3113
Commode met 3 laden

425 EUR

Franse kersen tafel 3108
Franse kersen tafel

550 EUR

Wandtafel Queen-Anne stijl 3340
Wandtafel Queen-Anne stijl

300 EUR

6 Eethoekstoelen, Viktoriaans 3332
6 Eethoekstoelen, Viktoriaans

300 EUR

Hollandse eiken kast 3297
Hollandse eiken kast
Startprijs 300 EUR
Panelen kast 3296
Panelen kast

375 EUR