Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Miniatuur kabinet 3106
Miniatuur kabinet

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Duitse barok secretaire 3101
Duitse barok secretaire

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Bouille stijl meubel 3104
Bouille stijl meubel

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Notenhouten Franse buffetkast 3105
Notenhouten Franse buffetkast

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Eiken tweedeurs kast 1820 3130
Eiken tweedeurs kast 1820

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Eiken kabinetkast 3133
Eiken kabinetkast

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Eiken tweedeurs kast 1810 3191
Eiken tweedeurs kast 1810

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Eiken 18e eeuwse Louis Seize kast 3153
Eiken 18e eeuwse Louis Seize kast

Resultaat:

742 EUR

Verkocht
Louis Seize commode 3123
Louis Seize commode

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Hollandse Renaissansce kast 3124
Hollandse Renaissansce kast

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Empire secretaire 3232
Empire secretaire

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Franse kersen tafel 3108
Franse kersen tafel

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Gelderse kussenkast 3110
18e Eeuwse Gelderse kussenkast

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Commode met 3 laden 3113
Commode met 3 laden

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Eiken barok secretaire 3117
Eiken barok secretaire

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrine kabinet 3282
Wortelnoten vitrine kabinet

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Eethoek Queen-Anne stijl 3343
Eethoek Queen-Anne stijl

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2 Gestoken stoelen 3120
2 Gestoken stoelen

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Panelen kast 3296
Panelen kast

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Mahonie damesbureau 3275
Mahonie damesbureau

Resultaat:

335 EUR

Verkocht
Muntenverzamelaars kast 3148
Muntenverzamelaars kast

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Wortelnoten barok vitrinekast 3116
Wortelnoten barok vitrinekast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Mahoniehouten kast 3128
Mahoniehouten kast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Massief eiken Engels rolbureau 3170
Massief eiken Engels rolbureau

Resultaat:

300 EUR