Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Odeurflacon 4303
Odeurflacon

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Frans koffieservies 4165
Frans koffieservies

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
16 Kop & Schotels 4109
16 Kop & Schotels

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Royal Albert,eetservies 4253
Royal Albert,eetservies

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Delftse plaquette 4428
Delftse plaquette

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Blauw servies 4111
Blauw servies

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Kapitaal bord 4160
Kapitaal bord

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Porseleinen Droste servies 4117
Porseleinen Droste servies

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
2 Porseleinen vazen 4115
2 Porseleinen vazen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lampenvoet 4637
Lampenvoet

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Dekselvaas 4101
Dekselvaas

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Man en vrouw (walrustand) 4162
Man en vrouw (walrustand)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
5 Delen porselein 4439
5 Delen porselein

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Rosenthal servies 4478
Rosenthal servies

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Collectie Swarovski 4409
Collectie Swarovski

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
11 Delen Meissen 4442
11 Delen Meissen

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Blauwe vaas met oren 4243
Blauwe vaas met oren

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
17e Eeuws delfts bord 4393
17e Eeuws delfts bord

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Chinese vaas 1900 4154
Chinese vaas 1900

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
6 Kop&Schotels, ca. 1700 4266
6 Kop&Schotels, ca. 1700

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Chinees bord 4345
Chinees bord

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Divers glaswerk 4102
Divers glaswerk

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Rosenthal groep 4103
Rosenthal groep

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot 4241
Chinese gemberpot

Resultaat:

160 EUR