Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jan te Wierik 1489
Jan te Wierik

Resultaat:

5.850 EUR

Verkocht
Frederik Jacobus du Chattel, zomer 1016
Frederik Jacobus du Chattel, zomer

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Cor Noltee 1035
Cor Noltee

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
J. van Vuuren, locomotiefhuisje 1002
J. van Vuuren, locomotiefhuisje

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Kees Terlouw,Melktijd 1006
Kees Terlouw,Melktijd

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Cornelis Koppenol 1021
Cornelis Koppenol

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Anthon Heyboer 1028
Anthon Heyboer

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
2 Portretten in ovale lijst 1000
2 Portretten in ovale lijst

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Jo Schrijnder 1146
Jo Schrijnder

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Jo Schrijnder 1145
Jo Schrijnder

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
J. van Leeuwen, strandgezicht 1045
J. van Leeuwen, strandgezicht

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. van Leeuwen, strandgezicht 1046
J. van Leeuwen, strandgezicht

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Ype Wenning, landschap 1139
Ype Wenning, landschap

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Frans Baaijens, Singraven 1109
Frans Baaijens, Singraven

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Johannes Frederik Hulk Jr. 1112
Johannes Frederik Hulk Jr.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Monogram G.B. 1130
Monogram G.B.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Schilderij, zee 1283
Schilderij, zee

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Victor Bauffe 1315
Victor Bauffe

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Schilderij, Bogman Jr. 1020
Schilderij, Bogman Jr.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Del Campo, molen 1050
Del Campo, molen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
R. Habraken, koeien 1059
R. Habraken, koeien

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schilderij, de Korte, boeren echtpaar 1103
Schilderij, de Korte, boeren echtpaar

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
J.J.H. van Leeuwen 1445
J.J.H. van Leeuwen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
25 Erotische prenten 1033
25 Erotische prenten

Resultaat:

300 EUR