12 Dinky Toys. 1x "Dodge". 1x "Ford Transit", 1x "Ferret Scout Car", 1x "Lotus F1", 1x Nr. 693 "Howitzer", 1x Nr. 674 "Austin Champ", 1x Nr. 670 "Armoured Car", 1x Nr. 641 "Army 1 ton cargo truck", 1...
Corsetje, wit met twee dubbelrij gaatjes. Strohoed met bloemen, strohoed met rose band. Doosje met poëzieplaatjes (5), doopmutje wit handwerk oud. Doopmutje wit dubbele rand handwerk.
Blikken brandweerjeep 50-er jaren Fire Dept. no. 1 op batterijaandrijving. Japans, bespeeld, antenne mist 28x14x13cm. Cond.: R
König und Wernicke, blauwe flirtogen, open mond met boven 4 tandjes, originele kleertjes 42cm. Cond.: U
Armand Marseille 990. Open mond met 2 tanden boven, bruine slaapogen, haren pruik en open vingers 62cm. Scheurtje in de hals Cond.: R
S.F.B.J. Zwart vlekje aan de hals, blauwe slaapogen, lang haren pruik, open vingers en open mond met 4 tandjes boven. Cond.: R
4 Bouwpakketen; 1x Revell MIG-21-F13, 1x Revell BAC Lightning F6, 1x Revell Ferrari 308 GTB, 1x Toyata ARV4 Landcruiser Full options. Allen ongeopend. Cond.: G
Mooie op afstand bestuurbare jacht van Equipage. Model Mini Maxi 60 Zwarte uitvoering. Bijgeleverd een afstandsbediening (3 kanaals Carson reflex Stick), extra accu (Speedpack 1500) en oplader. Alles ...
Gaultier, vaste blauwe ogen, gaatjes in de oren, blonde krullen pruik, gesloten mond alles origineel 36cm. Cond.: G
9 Pluche beesten: 1x liggende leeuw Steiff 24cm. 1x Steiff mopshondje 10cm. 1x Steiff zwarte poedel 30cm. 1x kameel 20cm. 1x witte poedel 12cm. 1x Steiff Australië (Snobby) 12cm. 1x Steiff eekhoorn 11...
Porseleinen pop ca.42cm., Frans Dep.blauwe vaste ogen, tandjes boven beschadigd Cond:R
Frans of Belgisch popje Verlinge. Donker lang haar, gaatje in de oren, open vingers, geleed lijf en bruine vaste ogen 63cm. Zes tanden boven, oude schoentjes, beschadiging boven aan de rand van de kop...
6 Poppen, origineel gekleed, porseleinen hoofd, stenen lichaam met pruik. Krullen en slaapogen 15cm. 1x Negerbaby 30cm. 1x Geheel porseleinen 13cm. COnd.: G
Minerva baby celluloid pop, vaste blauwe ogen, open mond met 2 tanden boven. Lichte beschadiging aan de armen 36cm. Cond.: G
Heubach Koppelsdorf 320. grijze slaapogen, geleed lijf. Mooi oud jurkje en donkerbruine haren pruik. Gaatjes in de neus. Hier en daar beschadigingen 52cm.
Jumeau, prachtig popje. Laag afgesneden hoofd met 4 tandjes boven, paperwhite ogen en losse vingers. Pop incl. koffer L.: 38cm.
Hans van schildpad, kleine beschadiging aan de hals, kop 56cm. Lichaam 52-53 cm., blauwe vaste ogen oude schoentjes en mooi origineel pakje.
2 Modelauto's. 1x Paul Model Art Minichamps, BMW 318 Ci. 1x Schuco Junior Line 1:64 BMW 3-series cabrio.
Eikenhouten poppenwiegje ca. 1930 met diverse poppenkleertjes Cond.: G
Bijzonder grote kinderkeuken ca. 1900. Zeer uitgebreid met 11 meubeldelen, 1 kookfornuis, divers porselein en divers emaille. Meer dan 100 delen in totaal. 51x114x57cm. Cond.: U
Oud poppen klaslokaal met 8 porseleinen popjes 20e eeuw. 9 Meubeltjes en diverse accessoires 98x42x35cm. Cond.: G