Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote kroonluchter
Resultaat: 50 EUR

Messing kroonluchter voor kaarsen Hollands 20e eeuw 47xø50cm. Cond.: G.

Kroonluchter voor kaarsen
Resultaat: 25 EUR

Messing kroonluchter voor kaarsen, Hollandse 20e eeuw 35xø37cm. Cond.: G

2 Cloisonne vaasjes
Startprijs 60 EUR

2 Cloisonne kraagvaasjes midden 20e eeuw. Ingelegd met bloemen en vogels 26xø14cm. Cond.: G

Cloisonne vaasje
Resultaat: 30 EUR

Groen cloisonne vaasje ingelegd met bloemen en vogeltjes 20e eeuw 18xø14cm. Cond.: G

2 Aziatische snijwerken
Startprijs 35 EUR

Twee antieke Aziatische houtsnijwerken van een draak en een man 20x9x5cm. en 35x18x9cm. Cond.: G

Twee houten plaquettes
Resultaat: 35 EUR

Twee Indonesische houten plaquettes. Snijwerk 2 en 3 dimensionaal van bloemen en dansers. 46x20x2cm. en 44x26x2,5cm. Cond.: G

Tropisch houten asbak
Startprijs 15 EUR

Tropisch houten asbak in de vorm van een krab, Afrikaans 20x11x4cm. Cond.: G

6 Heilige kruizen
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 6 oude en antieke heilige kruizen van metaal, zilver en parelmoer. Cond.: G

2 Mahonie bloempotten
Resultaat: 35 EUR

2 Antieke mahonie bloempotten met messing 19e eeuw 20xø20cm. Cond.: G

Indonesische wandconsole
Startprijs 25 EUR

Indonesische mahoniehouten wandconsole voorstellend een roofvogel. 20e Eeuw met mooi snijwerk 40x11x19cm. Cond.: G

Documentenkistje
Startprijs 80 EUR

Mooi houten documentenkistje met messing beslag en hengsel, binnenkant met paarse velours gevoerd. Sleutel ontbreekt. 15x25x16 cm.

Divers klein spul
Resultaat: 5 EUR

Doos diverse decoratieve objecten 20e eeuw. Cond.: U

Antieke koperen wandlamp
Geen vanafprijs

Antieke wandlamp ca. 1900 van koper. 29x9x22cm. Cond.: U

Beeld, Tiroler beer
Startprijs 300 EUR

Houten beeld van een dansende beer gemaakt door een anonieme Zuid-Tiroolse beeldhouwer,20e eeuw,(met stempel) handgemaakt. H.80 cm.

Postkaarten
Resultaat: 10 EUR

Verzameling oude postkaarten 1e helft 20e eeuw. 7 Mapjes ongebruikte postkaarten. Cond.: U

Holland-Amerika postkaarten
Geen vanafprijs

3 Postkaarten Holland Amerika lijn ongestempeld in origineel mapje 41,3x9,5cm. Cond.: U

2 Lampen
Resultaat: 40 EUR

2 Staande schemerlampen met gemarmeleerde uitstraling. Voetstuk en halsstuk zijn van messing. Eind 20e eeuw. 53xø43cm.

Tinnen schaal
Startprijs 160 EUR

Jugendstil hengselschaal,z.g.n. kaiserzinn,met glasschaal waarin een ster.21x21 cm.

42 Postkaarten
Geen vanafprijs

40 Postkaarten 1e helft 20e eeuw van Duitsland en 2 van USA, ongestempeld 9x14cm. Cond.: U

Serviesje
Geen vanafprijs

Serviesje, gemerkt.en genummerd, 8 delen 20e eeuw. Cond.: G

Doos oude glazen
Resultaat: 15 EUR

Doos oude glazen 20e eeuw. Cond>: U

2 Kruithoorns
Startprijs 175 EUR

Stel 19e eeuwse kruithoorns, beide gemaakt van koeienhoorn afgezet met messing. 38cm. en 20,5cm.

4 Kruithoorns
Startprijs 300 EUR

4 19e eeuwse kruithoorns. 1 Met roodkoper en afbeelding van zes paarden 21,5cm. 1 Met lederen etui 21cm. 2 Koperen kruithoorns bewerkt met bladmotief

4 Kruithoorns
Startprijs 300 EUR

4 19e eeuwse koperen kruithoorns. 3 kruithoorns met jachtmotieven. 16,5cm. 19cm. 20cm. en 21cm.