Messing kroonluchter voor kaarsen Hollands 20e eeuw 47xø50cm. Cond.: G.
Messing kroonluchter voor kaarsen, Hollandse 20e eeuw 35xø37cm. Cond.: G
2 Cloisonne kraagvaasjes midden 20e eeuw. Ingelegd met bloemen en vogels 26xø14cm. Cond.: G
Groen cloisonne vaasje ingelegd met bloemen en vogeltjes 20e eeuw 18xø14cm. Cond.: G
Twee antieke Aziatische houtsnijwerken van een draak en een man 20x9x5cm. en 35x18x9cm. Cond.: G
Tropisch houten asbak in de vorm van een krab, Afrikaans 20x11x4cm. Cond.: G
2 Antieke mahonie bloempotten met messing 19e eeuw 20xø20cm. Cond.: G
Indonesische mahoniehouten wandconsole voorstellend een roofvogel. 20e Eeuw met mooi snijwerk 40x11x19cm. Cond.: G
Houten beeld van een dansende beer gemaakt door een anonieme Zuid-Tiroolse beeldhouwer,20e eeuw,(met stempel) handgemaakt. H.80 cm.
Verzameling oude postkaarten 1e helft 20e eeuw. 7 Mapjes ongebruikte postkaarten. Cond.: U
2 Staande schemerlampen met gemarmeleerde uitstraling. Voetstuk en halsstuk zijn van messing. Eind 20e eeuw. 53xø43cm.
40 Postkaarten 1e helft 20e eeuw van Duitsland en 2 van USA, ongestempeld 9x14cm. Cond.: U
Stel 19e eeuwse kruithoorns, beide gemaakt van koeienhoorn afgezet met messing. 38cm. en 20,5cm.
4 19e eeuwse kruithoorns. 1 Met roodkoper en afbeelding van zes paarden 21,5cm. 1 Met lederen etui 21cm. 2 Koperen kruithoorns bewerkt met bladmotief
4 19e eeuwse koperen kruithoorns. 3 kruithoorns met jachtmotieven. 16,5cm. 19cm. 20cm. en 21cm.