Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Empire vazen 2003
2 Empire vazen
Startprijs 200 EUR
2 Kruithoorns 2331
2 Kruithoorns
Startprijs 175 EUR
Juliana bijbel 2048
Juliana bijbel
Startprijs 175 EUR
Tinnen schaal 2164
Tinnen schaal
Startprijs 160 EUR
2 Tinnen kandelaars 2094
2 Tinnen kandelaars
Startprijs 160 EUR
Bronzen lamp 2267
Bronzen lamp
Startprijs 150 EUR
Bronzen hanglamp 2154
Bronzen hanglamp
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Kop 2121
Kop

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Tegelkachel 2063
Tegelkachel

Resultaat:

150 EUR

Bronzen wandlamp 2013
Bronzen wandlamp
Startprijs 150 EUR
Koperen avondmaal 2228
Koperen avondmaal
Startprijs 125 EUR
Opgezette reekop 2120
Opgezette reekop
Startprijs 125 EUR
Grote paardenlamp 2085
Grote paardenlamp
Startprijs 125 EUR
Tiffany lamp 2083
Tiffany lamp
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Scheepskompas + Patrijzenpoort 2369
Scheepskompas + Patrijzenpoort

Resultaat:

120 EUR

Messing wandkaarsenhouder 2299
Messing wandkaarsenhouder
Startprijs 120 EUR
Bronskleurige hanglamp 2141
Bronskleurige hanglamp
Startprijs 120 EUR
2 Windlichten 2057
2 Windlichten
Startprijs 120 EUR
Bronzen inktstel 20e eeuw 2032
Bronzen inktstel 20e eeuw
Startprijs 120 EUR
Silverplated trompet 2153
Silverplated trompet
Startprijs 110 EUR
Verkocht
2 Kandelaars 2060
2 Kandelaars

Resultaat:

120 EUR

Plafondlamp Tiffany 2312
Plafondlamp Tiffany
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bijbelstandaard + 2 bijbels 2234
Bijbelstandaard + 2 bijbels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Grote lampen 2138
2 Grote lampen

Resultaat:

120 EUR