Twee antieke koffiemolens ca. 1900 van beukenhout met koper. 17x15x15cm. en 14x16,5x16,5cm. Cond.: G
Art Deco verchroomde kaarsenkandelaar waarschijnlijk Duits ca. 1920-1930 26x30x10cm. Cond.: G
Grote oude petroleumlamp 20e eeuw met afbeelding en koperen voet 82xø17cm. Cond.: G
Bruin lederen reiskoffer, 1e helft 20e eeuw, 49x32x11,5cm. Cond.: G
Kleine Bentheimer zandsteen bak, zijkanten zijn vroeger dichtgemaakt met stenen, ca.1900, H.22x30x77 cm.Cond.R.
Art Deco plaffoniere lampekap van gekleurd glas 30-er jaren ø27cm. Cond.: G
Antieke kleine kapstok van gesneden hout ca. 1900 met olieverf schilderijtje van een zeegezicht 32x42x12cm. Cond.: G
Massief messing wandkaarsenhouder ca. 1880 met gasaansluiting. Zeer fijn gietwerk 20x40x26cm.
Twee petroleumlampen. 1x Antiek oplaine glas (kap kapot 43cm. 1x 60-jaren tin 38cm. Cond.: G)
40 Postkaarten 1e helft 20e eeuw van Duitsland en 2 van USA, ongestempeld 9x14cm. Cond.: U
2 Flesopeners, 1met erotische afbeelding en 1 in de vorm van een laars
Antiek Hollands kamerscherm ca. 1910. Notenhout gekleurd met stof 175x135cm. Cond.: G
Tiffany stijl hanglamp/plaffonierre, met groen/blauw en witte kleuren. 21e eeuw. Cond±G ca.43x37cm.
Grote salonlamp met notenhouten voet en stoffen kap 20e eeuw. In zeer goede staat 170xø60cm.
Glas-in-lood raamhanger met gebrandschilderde voorstelling van het oude stadhuis van Hengelo. 20e eeuw 32x36cm. Cond.: G
Tinnen 5-delig koffiesetje van het merk Zeister met houten beschilderd serveerblad 1e helft 20e eeuw Cond.: G
Lange dames bontjas gemaakt van nertsenkoppen 20e eeuw Cond.: G
Oude wanddoek met voorstelling van een hanzestad aan de kade. Tekst "Colonia Templus et Strium Regum" 20e eeuw 130x95cm. Cond.: G
Stel 19e eeuwse kruithoorns, beide gemaakt van koeienhoorn afgezet met messing. 38cm. en 20,5cm.
Doos diversen; 3 koffiemolens, strijkijzer, koperen puddingvormen, snotneus. Cond.: G
4 19e eeuwse kruithoorns. 1 Met roodkoper en afbeelding van zes paarden 21,5cm. 1 Met lederen etui 21cm. 2 Koperen kruithoorns bewerkt met bladmotief
4 19e eeuwse koperen kruithoorns. 3 kruithoorns met jachtmotieven. 16,5cm. 19cm. 20cm. en 21cm.
Doos diversen 20e eeuw met glaswerk, porselein, kristal en verzilverde delen Cond.: R
Antieke petroleummaat 16x19x13cm. en strijkbout 19x20x9cm. van ijzer ca. 1900 (Holland). Cond.: G
Oud tegeltafeltje. Modern tafeltje met 4 oude tegels Hollands 26x26,5x26,5cm. Cond.: G
Noten koffiemolen ca 1900 en een grote messing vaas. cond G
Jugendstil stijl staande vrouw in rok, geheel staand op een zwart marmeren sokkel. Vrouw is gemaakt van gegoten kunststof en later zilver gekleurd 20e eeuw 29x14x10cm. Cond.: G
Messing Art Deco tafelschuif ca. 1920. Blik (22x20cm.) en borstel (28cm.) zijn rijkelijk voorzien van Art Deco decoratie. Cond.: G
Twee lederen tasjes. 1x Bruinkleurig tasje van daniel Ray. 1x Tasje van Enrico Benetti 20e eeuw Cond.: G
Twee handtasjes. 1x Krokodil lederen handtasje met krokodillenhoofd 1e helft 20e eeuw Cond.: G. 1x Tasje met dierenvelletje Cond.: G
Enkelloops hagelpistool, frontlader 18e-19e eeuw met mahoniehouten kolf en mooi graveerwerk. In uitmuntende staat 33x14,5x4,5cm. Cond.: U
Dubbelloops 19e eeuws penvuur pistool (voorlader) met mahoniehouten kolf (St. Etiënne) 19,5x10x3,7cm. Cond.: U
Kleine enkelloops penvuurrevolver 19e eeuw. Amerikaans met geëboniseerde houten kolf 17,5x9,5x4cm. Cond.: G
Enkelloops schijfpistool 19e eeuw, gemerkt L. Chobert L. Lafayette Paris (Frankrijk). met mahoniehouten kolf in uitmuntende staat 42x16x4cm. Cond.: U
Enkelloops percussiepistool 19e eeuws, frontlader. met graveerwerk. Groot kaliber en mahoniehouten kolf. 40x19x4cm. Cond.: G
Dubbelloops groot kaliber pistool, frontlader met graveerwerk en mahoniehouten kolf. Gemonogrammeerd W.J.W.J. in uitstekende staat 32x14x5cm.
Enkelloops schijfpistool 19e eeuw, gemerkt J. Warnant Breveti met notenhouten kolf en graveerwerk. In uitmuntende staat 40x17x3,5cm. Cond.: U
Hollands vuursteengeweer, frontlader. Utrecht van Hagen, gegraveerd F.I.D. 18e eeuw. In uitmuntende staat met mahonie kolf 133x22x9cm. Cond.: U
Dubbelloops geweer (hagel), klapbare loop 19e eeuw. Damast met graveerwerk en mahoniehouten kolf 116x19x5cm. Cond.: G
Koppel Kutsenreuter percussiepistolen 18e eeuw, frontladers. Veel graveerwerk met figuren en mahoniehouten kolfen. In uitmuntende staat 42x15x5cm. Cond.: U
Dubbelloops vuursteen geweer, frontlader (hagel) 18e-19e eeuws met graveerwerk. Antoine Girand Saint Etienne in uitmuntende staat 130x21x8cm. Cond.: U
Amerikaans Winchester kaliber 12 geweer 19e eeuw. Gegraveerd R.W.A.O. met mahonie kolf in uitstekende staat. Winchester repeating Arms Co. New Haven Conn. USA. 125x19x3,5cm. Cond.: U
Enkelloops 19e eeuws schijfgeweer met graveerwerk en mahoniehouten kolf. Monogram in de loop E.L.O. in uitstekende staat 105x26x4cm. Cond.: U
2 Duelleerpistolen met notenhouten greep ca. 1850. Tirieux Besson, Frans gemerkt B.C. 48cm.
Aardewerken beeld van een Oosterse vrouw in kledendracht, beschilderde gebakken klei. 20e eeuws. 48x24x23cm. Cond.: U
1x Oude tinnen koffiekan van Daalderop en zoon. 1x Briefweegschaal 20e eeuw. 23x23x13cm. en 26x20x10cm.
1x Grote messing gegoten kerkkandelaar in barokstijl 66x19x19cm. 2x uit brons gegoten borden ø32cm. Allen midden 20e eeuw. Cond.: G
Reservistenpijp met porselein. Afbeeldend Maria Kevelaar en uitgewerkt met bloemen. begin 20e eeuw, mist deksel van de pijp L.:72cm.
Oud scheepskompas gemaakt door CUBRO Scrutton LTD London 1940. Omhulsel van het kompas is gemaakt van rood- en geelkoper 24x27x21cm. Grote zware bronzen patrijzenpoort uit een schip 19e eeuw ø40cm. Co...
Oude bronzen deurklopper met een adelaar gedecoreerd 20e eeuw 20cm. Cond.: G
2 Wandelstokken. 1x met heft van een Bulldog-hoofd L.:95cm. 1x met een silver plated knop L.: 92cm. Cond.: G
Tinnen beeldje van de ark van Noach met dieren op de boot 20e eeuw. 8x10x2,5cm.
2 Oude stempels om vroeger textiel en papier mee te bedrukken. Beide met een verschillend motief begin 1900 13x16cm. Cond.: G
2 Oude camera's. 1x Oude filmcamera van Canon autozoom 814 in originele koffer. 1x fotocamera Shanghai 203 in originele koffer Cond.: G
Verchroomde Russische samovaar/kraantjeskan met originele stekker en warmte-element om water te verwarmen. 1984 36x25x25cm. Cond.: G
1x Bronzen vijzel (zonder stamper) midden 20e eeuw. 1x Wierookvaatje of zwavelstokkenvaatje is in brons nagegeoten in de stijl van de 17e/18e eeuw. ca. 1970, bovendeksel is met bloemen gedecoreerd. 1x...
2 Kleine in brons gegoten olifantjes op bronzen sokkel. Midden 20e eeuw Afrikaans 6x3x5cm. Cond.: G
Grote messing kaarsenstandaard gemaakt in de barokstijl 20e eeuw 42x15x15cm. Cond.: G
9 Delen oud en antiek tin o.a; kruik, 1L. beker. 6 bierpullen en een grote schenkkan. Cond.: G
Antieke Duitse atlas 1906 genaamd "Algemeiner handatlas Jubilaumsausgabe", Herausgegeben von A. Scobel Bielefeld und Leipzig 1906 45x30x7cm. Cond.: G
Antieke oude Latijse bijbel anno 1617 met originele kaft 35x22x9cm. Cond.: R-S
Antieke majolica hangpetroleumlamp, compleet met kap en kraaltjes Jugendstil. Kap beschadigd ø29,5cm. Cond.: G
Twee antiek ivoren presenteerschaaltjes ca. 1900 3x10x5,5cm. Cond.: G
Natuurstenen asbakje met bronzen mus 20-er jaren.Ongemerkt, beschadigd 10x5,5x8,5cm. Cond.: R
2 Grote handborduurwerken in lijst 70-er jaren. 1x ganzenhoedster bij boerderij 110x57cm. 1x Groot bloemstuk op vaas 87x71cm. Cond.: G
Messing kroonluchter voor kaarsen Hollands 20e eeuw 47xø50cm. Cond.: G.