Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Koffiemolens
Geen vanafprijs

Twee antieke koffiemolens ca. 1900 van beukenhout met koper. 17x15x15cm. en 14x16,5x16,5cm. Cond.: G

Art Deco kandelaar
Resultaat: 20 EUR

Art Deco verchroomde kaarsenkandelaar waarschijnlijk Duits ca. 1920-1930 26x30x10cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Grote oude petroleumlamp 20e eeuw met afbeelding en koperen voet 82xø17cm. Cond.: G

6 Koperen figuren
Resultaat: 50 EUR

Zes koperen dierenfiguren eind 20e eeuw Cond.: G

Bruin lederen reiskoffer
Geen vanafprijs

Bruin lederen reiskoffer, 1e helft 20e eeuw, 49x32x11,5cm. Cond.: G

Koperen lakstempel
Resultaat: 25 EUR

Koperen lakstempel 19e eeuw 7xø18cm. Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 35 EUR

Doos diversen, oud en antiek Cond.: R

Bentheimer bak
Resultaat: 15 EUR

Kleine Bentheimer zandsteen bak, zijkanten zijn vroeger dichtgemaakt met stenen, ca.1900, H.22x30x77 cm.Cond.R.

Lampekap
Resultaat: 10 EUR

Art Deco plaffoniere lampekap van gekleurd glas 30-er jaren ø27cm. Cond.: G

Kleine kapstok
Geen vanafprijs

Antieke kleine kapstok van gesneden hout ca. 1900 met olieverf schilderijtje van een zeegezicht 32x42x12cm. Cond.: G

Messing wandkaarsenhouder
Startprijs 120 EUR

Massief messing wandkaarsenhouder ca. 1880 met gasaansluiting. Zeer fijn gietwerk 20x40x26cm.

2 Petroleumlampen
Resultaat: 27 EUR

Twee petroleumlampen. 1x Antiek oplaine glas (kap kapot 43cm. 1x 60-jaren tin 38cm. Cond.: G)

3 Bordenrekken
Resultaat: 15 EUR

Drie houten bordenrekken 20e eeuw. 100x30cm. en 40x35cm. Cond.: G

Eikenhouten bordenrek
Geen vanafprijs

Eikenhouten bordenrek ca. 1930 Holland 41x82x8cm. Cond.: G

42 Postkaarten
Geen vanafprijs

40 Postkaarten 1e helft 20e eeuw van Duitsland en 2 van USA, ongestempeld 9x14cm. Cond.: U

Serviesje
Geen vanafprijs

Serviesje, gemerkt.en genummerd, 8 delen 20e eeuw. Cond.: G

Aziatisch spel
Startprijs 25 EUR

Aziatisch spel

2 Flesopeners
Startprijs 20 EUR

2 Flesopeners, 1met erotische afbeelding en 1 in de vorm van een laars

2 Pennen + Briefopener
Startprijs 20 EUR

2 Pennen + Briefopener

Lepel + Vork
Startprijs 20 EUR

Lepel + Vork Rusland ?

Kamerscherm ca. 1910
Resultaat: 25 EUR

Antiek Hollands kamerscherm ca. 1910. Notenhout gekleurd met stof 175x135cm. Cond.: G

Doos oude glazen
Resultaat: 15 EUR

Doos oude glazen 20e eeuw. Cond>: U

Plafondlamp Tiffany
Startprijs 100 EUR

Tiffany stijl hanglamp/plaffonierre, met groen/blauw en witte kleuren. 21e eeuw. Cond±G ca.43x37cm.

Grote salonlamp
Geen vanafprijs

Grote salonlamp met notenhouten voet en stoffen kap 20e eeuw. In zeer goede staat 170xø60cm.

Raamhanger
Startprijs 20 EUR

Glas-in-lood raamhanger met gebrandschilderde voorstelling van het oude stadhuis van Hengelo. 20e eeuw 32x36cm. Cond.: G

Kavel Strass sieraden
Startprijs 25 EUR

Kavel Strass sieraden

3 Oude riemgespen
Startprijs 40 EUR

3 Oude riemgespen

Design sieraden
Startprijs 15 EUR

Design sieraden

Diverse modesieraden
Startprijs 15 EUR

Diverse modesieraden

Spelden/broches
Resultaat: 15 EUR

Diverse spelden en broches

Aziatische spelden/hangers
Startprijs 30 EUR

Kavel Aziatische spelden/hangers.

Kavel Strass sieraden
Startprijs 25 EUR

Kavel Strass sieraden

Kavel Strass sieraden
Startprijs 25 EUR

Kavel Strass sieraden

Zak div.modesieraden
Resultaat: 10 EUR

Zak diverse modesieraden

Tinnen setje
Resultaat: 20 EUR

Tinnen 5-delig koffiesetje van het merk Zeister met houten beschilderd serveerblad 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Bontjas van nertskoppen
Resultaat: 45 EUR

Lange dames bontjas gemaakt van nertsenkoppen 20e eeuw Cond.: G

Bontjas Nerts
Resultaat: 20 EUR

Korte damesbontjas gemaakt van nerts 20e eeuw Cond.: R-G

Wandddoek
Resultaat: 25 EUR

Oude wanddoek met voorstelling van een hanzestad aan de kade. Tekst "Colonia Templus et Strium Regum" 20e eeuw 130x95cm. Cond.: G

2 Kruithoorns
Startprijs 175 EUR

Stel 19e eeuwse kruithoorns, beide gemaakt van koeienhoorn afgezet met messing. 38cm. en 20,5cm.

Doos diversen
Resultaat: 40 EUR

Doos diversen; 3 koffiemolens, strijkijzer, koperen puddingvormen, snotneus. Cond.: G

4 Kruithoorns
Startprijs 300 EUR

4 19e eeuwse kruithoorns. 1 Met roodkoper en afbeelding van zes paarden 21,5cm. 1 Met lederen etui 21cm. 2 Koperen kruithoorns bewerkt met bladmotief

Doos diversen
Geen vanafprijs

Doos diversen; barometers, tin, etageres etc Cond.: G

4 Kruithoorns
Startprijs 300 EUR

4 19e eeuwse koperen kruithoorns. 3 kruithoorns met jachtmotieven. 16,5cm. 19cm. 20cm. en 21cm.

Doos diversen
Resultaat: 25 EUR

Doos diversen 20e eeuw met glaswerk, porselein, kristal en verzilverde delen Cond.: R

Strijkbout en petroleummaat
Resultaat: 10 EUR

Antieke petroleummaat 16x19x13cm. en strijkbout 19x20x9cm. van ijzer ca. 1900 (Holland). Cond.: G

Doos kleedjes
Geen vanafprijs

Doos kleedjes (gehaakt etc.) 20e eeuw Cond.: G

Doos Keulse potten
Resultaat: 30 EUR

Doos Keulse potten Cond.: G

Plantentafeltje, 4 tegels
Startprijs 10 EUR

Oud tegeltafeltje. Modern tafeltje met 4 oude tegels Hollands 26x26,5x26,5cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 25 EUR

Doos diversen; Koffiemolen D.E., hoedendoos etc. Cond.: G

Doos blikken
Resultaat: 15 EUR

Doos oude blikken Cond.: G

Hoedendoos + 2 hoeden
Startprijs 30 EUR

Hoedendoosje met 2 bonthoedjes midden 20e eeuw Cond.: G

Petroleumlamp inzet
Geen vanafprijs

Antieke messing petroleumlamp inzet 22xø14cm. Cond.: G

Koffiemolen, mesing houder
Startprijs 10 EUR

Noten koffiemolen ca 1900 en een grote messing vaas. cond G

Hanglamp
Startprijs 25 EUR

Messing hanglamp ca. 1970 met 8 brandpunten ø80cm. Cond.: G

Jugendstil vrouw
Resultaat: 15 EUR

Jugendstil stijl staande vrouw in rok, geheel staand op een zwart marmeren sokkel. Vrouw is gemaakt van gegoten kunststof en later zilver gekleurd 20e eeuw 29x14x10cm. Cond.: G

Tafelschuif Art Deco
Resultaat: 10 EUR

Messing Art Deco tafelschuif ca. 1920. Blik (22x20cm.) en borstel (28cm.) zijn rijkelijk voorzien van Art Deco decoratie. Cond.: G

2 Tasjes
Resultaat: 35 EUR

Twee lederen tasjes. 1x Bruinkleurig tasje van daniel Ray. 1x Tasje van Enrico Benetti 20e eeuw Cond.: G

2 Handtasjes
Startprijs 40 EUR

Twee handtasjes. 1x Krokodil lederen handtasje met krokodillenhoofd 1e helft 20e eeuw Cond.: G. 1x Tasje met dierenvelletje Cond.: G

Hagelpistool
Startprijs 1.000 EUR

Enkelloops hagelpistool, frontlader 18e-19e eeuw met mahoniehouten kolf en mooi graveerwerk. In uitmuntende staat 33x14,5x4,5cm. Cond.: U

Dubbellloops, penvuur
Startprijs 250 EUR

Dubbelloops 19e eeuws penvuur pistool (voorlader) met mahoniehouten kolf (St. Etiënne) 19,5x10x3,7cm. Cond.: U

Revolver, penvuur
Startprijs 225 EUR

Kleine enkelloops penvuurrevolver 19e eeuw. Amerikaans met geëboniseerde houten kolf 17,5x9,5x4cm. Cond.: G

Schijfpistool
Startprijs 550 EUR

Enkelloops schijfpistool 19e eeuw, gemerkt L. Chobert L. Lafayette Paris (Frankrijk). met mahoniehouten kolf in uitmuntende staat 42x16x4cm. Cond.: U

Percussie pistool
Startprijs 675 EUR

Enkelloops percussiepistool 19e eeuws, frontlader. met graveerwerk. Groot kaliber en mahoniehouten kolf. 40x19x4cm. Cond.: G

Dubbelloops pistool
Startprijs 850 EUR

Dubbelloops groot kaliber pistool, frontlader met graveerwerk en mahoniehouten kolf. Gemonogrammeerd W.J.W.J. in uitstekende staat 32x14x5cm.

Schijfpistool
Startprijs 550 EUR

Enkelloops schijfpistool 19e eeuw, gemerkt J. Warnant Breveti met notenhouten kolf en graveerwerk. In uitmuntende staat 40x17x3,5cm. Cond.: U

Geweer, vuursteen
Resultaat: 1.000 EUR

Hollands vuursteengeweer, frontlader. Utrecht van Hagen, gegraveerd F.I.D. 18e eeuw. In uitmuntende staat met mahonie kolf 133x22x9cm. Cond.: U

Geweer, Damast
Startprijs 450 EUR

Dubbelloops geweer (hagel), klapbare loop 19e eeuw. Damast met graveerwerk en mahoniehouten kolf 116x19x5cm. Cond.: G

2x Percussie pistolen
Resultaat: 2.750 EUR

Koppel Kutsenreuter percussiepistolen 18e eeuw, frontladers. Veel graveerwerk met figuren en mahoniehouten kolfen. In uitmuntende staat 42x15x5cm. Cond.: U

Dubbelloops, vuursteen
Startprijs 1.000 EUR

Dubbelloops vuursteen geweer, frontlader (hagel) 18e-19e eeuws met graveerwerk. Antoine Girand Saint Etienne in uitmuntende staat 130x21x8cm. Cond.: U

Winchester groot kaliber
Startprijs 2.000 EUR

Amerikaans Winchester kaliber 12 geweer 19e eeuw. Gegraveerd R.W.A.O. met mahonie kolf in uitstekende staat. Winchester repeating Arms Co. New Haven Conn. USA. 125x19x3,5cm. Cond.: U

Schijf geweer
Startprijs 525 EUR

Enkelloops 19e eeuws schijfgeweer met graveerwerk en mahoniehouten kolf. Monogram in de loop E.L.O. in uitstekende staat 105x26x4cm. Cond.: U

2x Percussie pistolen
Startprijs 2.250 EUR

2 Duelleerpistolen met notenhouten greep ca. 1850. Tirieux Besson, Frans gemerkt B.C. 48cm.

Aardewerken beeld
Startprijs 50 EUR

Aardewerken beeld van een Oosterse vrouw in kledendracht, beschilderde gebakken klei. 20e eeuws. 48x24x23cm. Cond.: U

Postweegschaal en een kan
Resultaat: 10 EUR

1x Oude tinnen koffiekan van Daalderop en zoon. 1x Briefweegschaal 20e eeuw. 23x23x13cm. en 26x20x10cm.

Kerkkandelaar en 2 bronzen borden
Resultaat: 15 EUR

1x Grote messing gegoten kerkkandelaar in barokstijl 66x19x19cm. 2x uit brons gegoten borden ø32cm. Allen midden 20e eeuw. Cond.: G

Pijp
Resultaat: 25 EUR

Reservistenpijp met porselein. Afbeeldend Maria Kevelaar en uitgewerkt met bloemen. begin 20e eeuw, mist deksel van de pijp L.:72cm.

Scheepskompas + Patrijzenpoort
Resultaat: 120 EUR

Oud scheepskompas gemaakt door CUBRO Scrutton LTD London 1940. Omhulsel van het kompas is gemaakt van rood- en geelkoper 24x27x21cm. Grote zware bronzen patrijzenpoort uit een schip 19e eeuw ø40cm. Co...

Deurklopper
Resultaat: 15 EUR

Oude bronzen deurklopper met een adelaar gedecoreerd 20e eeuw 20cm. Cond.: G

2 Wandelstokken
Resultaat: 40 EUR

2 Wandelstokken. 1x met heft van een Bulldog-hoofd L.:95cm. 1x met een silver plated knop L.: 92cm. Cond.: G

Tinnen beeldje
Startprijs 25 EUR

Tinnen beeldje van de ark van Noach met dieren op de boot 20e eeuw. 8x10x2,5cm.

2 Stofstempels
Resultaat: 15 EUR

2 Oude stempels om vroeger textiel en papier mee te bedrukken. Beide met een verschillend motief begin 1900 13x16cm. Cond.: G

2 Camera's
Geen vanafprijs

2 Oude camera's. 1x Oude filmcamera van Canon autozoom 814 in originele koffer. 1x fotocamera Shanghai 203 in originele koffer Cond.: G

Samovaar
Startprijs 30 EUR

Verchroomde Russische samovaar/kraantjeskan met originele stekker en warmte-element om water te verwarmen. 1984 36x25x25cm. Cond.: G

Pillendoos + bakje
Resultaat: 15 EUR

Messing bakje met 2 vakjes en een silverplated pillendoosje

Vijzel, lepel en wierookvaatje
Startprijs 15 EUR

1x Bronzen vijzel (zonder stamper) midden 20e eeuw. 1x Wierookvaatje of zwavelstokkenvaatje is in brons nagegeoten in de stijl van de 17e/18e eeuw. ca. 1970, bovendeksel is met bloemen gedecoreerd. 1x...

2 Bronzen olifantjes
Startprijs 10 EUR

2 Kleine in brons gegoten olifantjes op bronzen sokkel. Midden 20e eeuw Afrikaans 6x3x5cm. Cond.: G

Messing kandelaar
Startprijs 30 EUR

Grote messing kaarsenstandaard gemaakt in de barokstijl 20e eeuw 42x15x15cm. Cond.: G

9 Delen tin
Resultaat: 18 EUR

9 Delen oud en antiek tin o.a; kruik, 1L. beker. 6 bierpullen en een grote schenkkan. Cond.: G

Duitse atlas
Resultaat: 13 EUR

Antieke Duitse atlas 1906 genaamd "Algemeiner handatlas Jubilaumsausgabe", Herausgegeben von A. Scobel Bielefeld und Leipzig 1906 45x30x7cm. Cond.: G

Bijbel
Resultaat: 60 EUR

Antieke oude Latijse bijbel anno 1617 met originele kaft 35x22x9cm. Cond.: R-S

Hangpetroleumlamp
Startprijs 60 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp, compleet met kap en kraaltjes Jugendstil. Kap beschadigd ø29,5cm. Cond.: G

2 Ivoren schaaltjes
Resultaat: 55 EUR

Twee antiek ivoren presenteerschaaltjes ca. 1900 3x10x5,5cm. Cond.: G

Comfoor
Startprijs 50 EUR

Plated comfoor met brander begin 20e eeuw 9xø15cm. Cond.: G

Marmeren asbak met vogel
Startprijs 25 EUR

Natuurstenen asbakje met bronzen mus 20-er jaren.Ongemerkt, beschadigd 10x5,5x8,5cm. Cond.: R

2 Borduurwerken
Resultaat: 10 EUR

2 Grote handborduurwerken in lijst 70-er jaren. 1x ganzenhoedster bij boerderij 110x57cm. 1x Groot bloemstuk op vaas 87x71cm. Cond.: G

Grote kroonluchter
Resultaat: 50 EUR

Messing kroonluchter voor kaarsen Hollands 20e eeuw 47xø50cm. Cond.: G.