Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Tinnen scheerbekken
Resultaat: 60 EUR

Zeldzaam tinnen scheerbekken ca. 1900. onderkant gestempeld J.D. 3x28,5x22cm. Cond.: G

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 40 EUR

Engelse tinnen kraantjeskan gemerkt Britannia Philip Asherry & Sons Sheffield begin 20e eeuw 46x25x26cm. Cond.: G

Tinnen kraantjeskan
Startprijs 50 EUR

Vroege tinnen kraantjeskan 18e-19e eeuw Holland 44x39xø17cm. Cond.: R

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 60 EUR

Tinnen kraantjeskan Hollans 18e-19e eeuw 38x26xø15cm. Cond.: G

Wafelijzer + Snijmachine
Resultaat: 35 EUR

Antiek wafelijzer en snijmachine eind 19e eeuw van ijzer, koper en hout 34x45x44cm. en 85x13cm. Cond.: G

Doos koper, tin, diversen
Resultaat: 30 EUR

Doos diversen 19e-20e eeuw. Koffiemolen, strijkijzer, tin en koper Cond.: G

Antiek koperen houtbak
Resultaat: 90 EUR

Grote antiek koperen Hollandse houtbak met hengsel 19e eeuw 31xø52,5cm. Cond.:G

6 Diverse ovenplaten
Startprijs 100 EUR

6 Gietijzeren ovenplaten met verschillende voorstellingen 20e eeuw. Met eikenhouten antieke standaard 76x48x48cm. Cond.: G

Haardset, blaasbalg etc
Resultaat: 40 EUR

Diverse haardset onderdelen o.a; 2x haarbokken met het gezicht van een man, 1x blaasbalg met koperen voorstelling, pooktang + schepje en een verchroomde kaarsendover. Alles midden 20e eeuw Cond.: G

Lamp, bol
Resultaat: 55 EUR

Bronzen bolhanglamp, met glas en diversen behangen. 21e eeuw. In nieuwstaat. Cond±G 60x26cm.

Kolenkit en houtstoof
Resultaat: 10 EUR

Oude beschilderde kolenkit van ijzer 19e eeuw 37x30x14cm. Eiken stoof met koperen hengsel en binnenbakje 18x18x23cm. Cond.: G

Koperen haardscherm
Startprijs 50 EUR

Roodkoperen gehamerd haardscherm 20-er jaren 66x47x17cm. Cond.: U

Haal met heksenketel
Resultaat: 35 EUR

Antieke Hollandse haal met heksenketel 18e-19e eeuw, bodem kapotgescheurd 90x7x5cm. en 18xø28cm. Cond.: G

Poken set
Resultaat: 30 EUR

3-Delige pokenset met houder eind 20e eeuw met 1 schepje, tang en pook. Messing handvaten 75x25x17cm. Cond.: G

Zakkroonluchter
Resultaat: 80 EUR

Kristallen zakkroonluchter 30-er jaren Hollands. Met drie lampen in zeer goede staat 75xø38cm. Cond.: G

Oude haardset
Resultaat: 50 EUR

Oude gietijzeren haardset, rijkelijk uitgewerkt 54x30x16cm. Cond.: U

Roodkoperen houtbak
Resultaat: 30 EUR

Roodkoperen houtbak met smeedijzeren hengsel begin 20e eeuw 28xø39cm. Cond.: G

2 Raamhorren
Geen vanafprijs

Twee raamhorren Hollandse stijl 18e eeuw 60x67cm. Cond.: G

2 Raamhorren
Resultaat: 15 EUR

Twee raamhorren in biedermeier stijl. Hollands van gerond hout 20e eeuw 54x58cm. Cond.: G

Antieke melkbus
Resultaat: 10 EUR

Antieke Hollandse melkbus "De Graafstroom" 62xø30cm. Cond.: G

Koperen miniatuur haard
Startprijs 35 EUR

Art Deco miniatuurhaard, roodkoper geslagen 30-er jaren met verlichting op houten plankje 14,5x31x9cm. Cond.: G

Tafelopzet
Resultaat: 50 EUR

WMF tafelopzetvoet in Empirestijl ca. 1900. Messing verzilverd. Voet verzilverd met guirlandes 22xø14cm. Cond.: G

Grote oliekruik
Startprijs 40 EUR

Antiek Duitse oliekruik (keramiek) 19e eeuw met beschildering (20e eeuw). beschadigd 48xø34cm. Cond.: G

Gewei van een edelhert
Startprijs 80 EUR

Gewei van een edelhert met schedel 9,5x71x45cm. Cond.: G

Duitse militaire verrekijker
Startprijs 25 EUR

Duitse veldkijker WO II. 10x15x5cm. Cond.: R

Opgezette reekop
Startprijs 125 EUR

Oude opgezette reekop in goede staat 47x26x40cm. Cond.: G

Kop
Resultaat: 150 EUR

Oude opgezette wilde zwijn kop in goede staat 52x50x35cm. Cond.: G

3 Ingelijste vlinders
Startprijs 35 EUR

3 Ingelijste tropische vlinders 20e eeuw. Bijzonder ingelijst met bol glas 18x17,5x1,5cm. Cond.: G

Damhertgewei met jachthoorn
Resultaat: 80 EUR

Oud damhertgewei (59x55x56cm.) ca. 1900 met oude jachthoorn (123xø12cm.) ca. 1900. Cond.: G

Bontjas van nertsstaarten
Resultaat: 50 EUR

Korte damesbontjas gemaakt van nertsenstaarten 20e eeuw Cond.: G

Bontjas, Nerts donker
Resultaat: 45 EUR

Lange damesbontjas gemaakt van nerts. Donkere kleur 20e eeuw Cond.: G

Beeld, Songue
Resultaat: 50 EUR

Prachtig gesneden Songue beeld uit Congo. Het beeld is ongeveer 40 jaar oud en 48 cm hoog.

Tropisch houten asbak
Startprijs 15 EUR

Tropisch houten asbak in de vorm van een krab, Afrikaans 20x11x4cm. Cond.: G

Machete en schild
Startprijs 50 EUR

Zulu machete en schild gemaakt van leer gekleurd met natuurlijke pigmenten 20e eeuw 56x8cm. en 62x40cm. Cond.: G

2 Houtsnijwerken
Geen vanafprijs

Twee houtsnijwerken 20e eeuw. 1x man met schaap 24x7x6cm. 1x Twee personen met bananentros 17x20x8cm. Cond.: G

Mexicaanse stenen kop
Startprijs 15 EUR

Mexicaanse stenen kop 20e eeuw in Inca stijl op houten plaquette 19x20x9cm. Cond.: G

Twee houten plaquettes
Resultaat: 35 EUR

Twee Indonesische houten plaquettes. Snijwerk 2 en 3 dimensionaal van bloemen en dansers. 46x20x2cm. en 44x26x2,5cm. Cond.: G

2 Keramiek objecten
Resultaat: 30 EUR

Twee keramiek objecten in Inca stijl (Mexico) 20e eeuw. Schaakbord en Inca krijger 34x34cm. en 21x18cm. Cond.: G

Ganesha houtsnijwerk
Resultaat: 10 EUR

Ganesha houtsnijwerk. 18x17 cm.

Afrikaans paneel
Startprijs 25 EUR

Afrikaans paneel

4 Krissen
Resultaat: 75 EUR

Vier oude Indonesische krissen uit de 19e en 1e helft 20e eeuw. Tropische houtsoorten met metaal. Schede mooi uitgewerkt (1 met schildpad en zilver). Handvat ontbreekt bij 1 kris. 45cm. 43cm. 49cm. en...

Indonesische wandconsole
Startprijs 25 EUR

Indonesische mahoniehouten wandconsole voorstellend een roofvogel. 20e Eeuw met mooi snijwerk 40x11x19cm. Cond.: G

Parelmoer doosje
Resultaat: 70 EUR

Antiek parelmoer met been opbergkistje 19e eeuw. Lichte beschadiging 10x13x8,5cm. Cond.: G

2 Grote lampen
Resultaat: 120 EUR

Twee grote lampen Empire-stijl. Voorstellend vrouw met zuil. Metaal, koudbeschilderd 20e eeuw (vermoedelijk Italië) 90x35x24cm. Cond.: G

Biedermeier kistje
Startprijs 30 EUR

19e Eeuwse kistje, vermoedelijk voor thee begin 19e eeuw. Mahonie gefineerd, licht beschadigd 13,5x11,5x11,5cm. Cond.: G

Oude kassa
Resultaat: 35 EUR

Oude Amerikaanse kassa begin 20e eeuw. "The National Cash Register Co. Dayton Ohio USA". Notengefineerd 50x27x22cm. Cond.: G

Bronskleurige hanglamp
Startprijs 120 EUR

Bronskleurige scheepshanglamp 21e eeuw in nieuwstaat 60xø28cm. Cond.: G

2 Kandelaars + beeldje
Startprijs 20 EUR

1 Grote getorste kaarsenkandelaar 45xø15,5cm. 1x Kaarsenkandelaar met bolvoet. 1x beeld van een dansende damespersoon. Allen eind 20e eeuw. Cond.: G

Houtsnijwerk
Resultaat: 30 EUR

Hollands eikenhouten snijwerk 19e eeuw. Twee leeuwen met wapen 54x25x3cm. Cond.: G

2 Staande kandelaars
Startprijs 30 EUR

2 Balustervormige vernikkelde kaarsenkandelaars eind 20e eeuw. 39,5xø13,5cm. Cond.: G

3 Staande kandelaars
Resultaat: 55 EUR

3 Silverplated kaarsenkandelaars eind 20e eeuw 46xø16cm. Cond.: G

2 Kaarsenkandelaars
Resultaat: 20 EUR

2 Silverplated kaarsenkandelaars eind 20e eeuw 28,5xø8,5cm. Cond.: G

Antieke barometer
Resultaat: 20 EUR

Antieke Hollandse barometer met snijwerk 51x20x4cm. Cond.: G

Staande rozenlamp
Startprijs 70 EUR

Staande smeedijzeren Jugendstil stijl lamp met tulpenglazen 21e eeuw. 160x32cm. Cond.: U

Reproductie, stilleven
Startprijs 25 EUR

Reproductie met mooie goudkleurige lijst, stilleven met bloemen 24x30cm. Nieuwwaardig Cond.: G

Reproductie, strandgezicht
Startprijs 25 EUR

Reproductie met mooie goudkleurige lijst, strandgezicht 8x10cm. Cond.: G nieuwwaardig.

Klein huiskamerorgel
Startprijs 300 EUR

Klein huiskamerorgel met blaasbalg in mahonie kist. Firma onbekend eind 19e eeuw. Cond.: R

Trompet
Geen vanafprijs

Oud koperen schuiftrombone gemerkt OLDS Ambassador Eullerton Calie in originele koffer 90x28x25cm. Cond.: G

Silverplated trompet
Startprijs 110 EUR

Silverplated trompet van de firma van Engelen Lier in koffer 20e eeuw 52x16x11,5cm. Cond.: G

Bronzen hanglamp
Startprijs 150 EUR

Antieke zware bronzen hanglamp Hollands ca. 1900 met glazen kappen 59x60x60cm. Cond.: U

Citer
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse citer gemerkt Valsonora Zither 19e eeuw 52x47x6cm. Cond.: G

Koffertje met inhoud
Geen vanafprijs

Koffer met muziekaccesoires o.a; mondstukken, lessenaar, trompetdemper etc. etc. Cond.: G

Schildersezel
Resultaat: 25 EUR

Gietijzeren schildersezeltje in Jugendstil stijl met in de kroon een vrouw afgebeeld 21e eeuw 60x23x23cm. Cond.: G

Schrijfkistje
Resultaat: 35 EUR

Chinees of Japans schrijfkistje begin 20e eeuw met inlegwerk. Binnenkant zwarte lak. met sleutel 32x25x9cm. Cond.: G

Viool
Resultaat: 10 EUR

Viool in kist, Chinees, strijkstok defect

Champagnekoeler
Startprijs 25 EUR

Art Deco wijnkoeler gemerkt OSSO 20e eeuw 22xø19cm. Cond.: G

Typemachine
Resultaat: 25 EUR

Typemachine van de Oostduitse geheime dienst KGB om Afrikaanse Ethiopische coderingen te kunnen ontcijferen. Er is er maar 1 op de hele wereld.

Jugendstil beker
Startprijs 25 EUR

Franse Jugendstil silver plated beker (geboortebeker). Gegraveerd met takken en vogels en naam Fernand. 7xø6,5cm. Cond.: G

2 Schildpad kandelaars
Resultaat: 25 EUR

Twee schildpad kaarsenkandelaars staand op rond voetje ca. 1920. 1 Voetje met barst en 1 kaarsenhouder beschadigd. 10xø7,5cm.

Tinnen schaal
Startprijs 160 EUR

Jugendstil hengselschaal,z.g.n. kaiserzinn,met glasschaal waarin een ster.21x21 cm.

2 Raamhorren
Resultaat: 15 EUR

Twee Hollandse raamhorren in biedermeier stijl van gekromd hout 20e eeuw 55x57cm. Cond.: G

Schaakspel groot
Resultaat: 50 EUR

Groot schaakspel met opbergladen met mooie houten speelstukken.

Schaakspel klein
Resultaat: 25 EUR

Mooi schaakspel met mooi houtsnijwerk figuren.

Diverse ansichtkaarten
Startprijs 15 EUR

Kavel met diverse ansichtkaarten. Duitsland etc., tevens een mapje met AVRO omroep kaarten. Ongefrankeerd 11X11X15CM. Cond.: G

Undeground Londen, kaarten
Startprijs 20 EUR

Twee mapjes van Londen van Underground Railways (15x7,5cm.) en General Bus Routes (12,5x5cm.), 1926 en 1927 Cond.: G

Rein Jansma, "Stairs"
Resultaat: 20 EUR

Rein Jansma, "Stairs", 10 trappen (papier) van deze kunstenaar gemaakt tot een boek. production Joost Elffers 26,5x19cm. Cond.: G

Oude pijp
Resultaat: 40 EUR

Oude tabakspijp (Duitsland) met handbeschilderde tabakskop van porselein 20e eeuw. Voorstelling van gemsen en bergen in zeer goede staat. Cond.: U

Pijpje, schedel
Resultaat: 100 EUR

Antiek pijpje van zeeschuim in de vorm van een schedel ca. 1900. Zeer gedetailleerd uitgewerkt 15cm. Cond.: G

Standaard + Pijpenkop
Startprijs 20 EUR

Oude porseleinen pijpenkop en kaarsenstandaard (ijzer) 20e eeuw 13,5xø3,5cm. en 61x14cm. Cond.: G

Pijpje, leeuw
Resultaat: 40 EUR

Antiek pijpje in origneel etui. Duits ca. 1900. Op het pijpje staat een leeuw uitgewerkt uit barnsteen 10cm. Cond.: G

3 Pijpen
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke pijpen in origineel etui allen in andere vorm. Gemaakt van zeeschuim Cond.: G

Voetlamp Tiffany
Resultaat: 45 EUR

Klein Tiffany voetlampje met blauw gekleurd kapje 21e eeuw. 31xø15,5cm. Cond.: G

Kandelaar, Empire stijl
Resultaat: 35 EUR

Kandelaar in Empire stijl van koper met zwart metaal 20e eeuw 52x22x22cm. Cond.: G

Gietijzeren lantaarn
Startprijs 65 EUR

Grote smeedijzeren lantaarn/windlicht in oude stijl gemaakt. 21e Eeuw 75x22x22cm. Cond.: G

2 Windlichten
Startprijs 20 EUR

2 Aardewerken windlichten met glazen stolpen 21e eeuw. Voet met bladdecor 37xø14cm. Cond.: G

Buste boedha
Resultaat: 20 EUR

Buste van een boedha, groen gepatineerde legering 20e eeuw. 40x25x15cm. Cond.: G

Kroonluchter voor kaarsen
Resultaat: 25 EUR

Messing kroonluchter voor kaarsen, Hollandse 20e eeuw 35xø37cm. Cond.: G

Tulplamp, 5-lamp
Startprijs 50 EUR

Jugendstil stijl tulpenlamp met 5 lichtpunten. lampekapjes in de vorm van bloemkelken 21e eeuw 81xø18cm. Cond.: G

Galle lamp
Startprijs 50 EUR

Cilinder vormige Galle stijl lamp. Compleet in de Jugendstil stijl gemaakt. 21e Eeuw 38xø12cm. Cond.: G

3 Olifanten
Resultaat: 10 EUR

Drie olifanten van tropisch hout 20e eeuw. 21cm., 13cm. en 7cm. Cond.: G

Draadlamp
Resultaat: 70 EUR

Staande lamp met chromen onderstel. Kap van cilinderglas met daarin gedraaid draad 21e eeuw 168xø19,5cm. Cond.: G

Chocolade schenkkan
Resultaat: 30 EUR

Beschadigde silverplated chocolade schenkkan ca. 1900. Mooi uitgewerkt, Cond.: M

Chocolade ketel
Resultaat: 40 EUR

Nikkel chocolade schenkketel met brander ca. 1900 50x22,5x24cm. Cond.: G

Mahonie koetsstoof
Startprijs 35 EUR

Antieke koetsstoof ca. 1900 met messing en mahonie, vermoedelijk Engeland 13xø27cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 30 EUR

Kavel diversen 19e-20e eeuw. Carbitlamp, strijkijzers, hengselpan 18e eeuw, maatbekers met hengsel Cond.: G

Lamp 1960
Startprijs 80 EUR

Italiaanse lamp 1960, porseleinen voet met messing. Lampekap mist stukjes H.: 49cm. Cond.: G