Zeldzaam tinnen scheerbekken ca. 1900. onderkant gestempeld J.D. 3x28,5x22cm. Cond.: G
Engelse tinnen kraantjeskan gemerkt Britannia Philip Asherry & Sons Sheffield begin 20e eeuw 46x25x26cm. Cond.: G
Vroege tinnen kraantjeskan 18e-19e eeuw Holland 44x39xø17cm. Cond.: R
Tinnen kraantjeskan Hollans 18e-19e eeuw 38x26xø15cm. Cond.: G
Antiek wafelijzer en snijmachine eind 19e eeuw van ijzer, koper en hout 34x45x44cm. en 85x13cm. Cond.: G
Doos diversen 19e-20e eeuw. Koffiemolen, strijkijzer, tin en koper Cond.: G
Grote antiek koperen Hollandse houtbak met hengsel 19e eeuw 31xø52,5cm. Cond.:G
6 Gietijzeren ovenplaten met verschillende voorstellingen 20e eeuw. Met eikenhouten antieke standaard 76x48x48cm. Cond.: G
Diverse haardset onderdelen o.a; 2x haarbokken met het gezicht van een man, 1x blaasbalg met koperen voorstelling, pooktang + schepje en een verchroomde kaarsendover. Alles midden 20e eeuw Cond.: G
Bronzen bolhanglamp, met glas en diversen behangen. 21e eeuw. In nieuwstaat. Cond±G 60x26cm.
Oude beschilderde kolenkit van ijzer 19e eeuw 37x30x14cm. Eiken stoof met koperen hengsel en binnenbakje 18x18x23cm. Cond.: G
Roodkoperen gehamerd haardscherm 20-er jaren 66x47x17cm. Cond.: U
Antieke Hollandse haal met heksenketel 18e-19e eeuw, bodem kapotgescheurd 90x7x5cm. en 18xø28cm. Cond.: G
3-Delige pokenset met houder eind 20e eeuw met 1 schepje, tang en pook. Messing handvaten 75x25x17cm. Cond.: G
Kristallen zakkroonluchter 30-er jaren Hollands. Met drie lampen in zeer goede staat 75xø38cm. Cond.: G
Oude gietijzeren haardset, rijkelijk uitgewerkt 54x30x16cm. Cond.: U
Roodkoperen houtbak met smeedijzeren hengsel begin 20e eeuw 28xø39cm. Cond.: G
Twee raamhorren in biedermeier stijl. Hollands van gerond hout 20e eeuw 54x58cm. Cond.: G
Art Deco miniatuurhaard, roodkoper geslagen 30-er jaren met verlichting op houten plankje 14,5x31x9cm. Cond.: G
WMF tafelopzetvoet in Empirestijl ca. 1900. Messing verzilverd. Voet verzilverd met guirlandes 22xø14cm. Cond.: G
Antiek Duitse oliekruik (keramiek) 19e eeuw met beschildering (20e eeuw). beschadigd 48xø34cm. Cond.: G
3 Ingelijste tropische vlinders 20e eeuw. Bijzonder ingelijst met bol glas 18x17,5x1,5cm. Cond.: G
Oud damhertgewei (59x55x56cm.) ca. 1900 met oude jachthoorn (123xø12cm.) ca. 1900. Cond.: G
Korte damesbontjas gemaakt van nertsenstaarten 20e eeuw Cond.: G
Lange damesbontjas gemaakt van nerts. Donkere kleur 20e eeuw Cond.: G
Prachtig gesneden Songue beeld uit Congo. Het beeld is ongeveer 40 jaar oud en 48 cm hoog.
Tropisch houten asbak in de vorm van een krab, Afrikaans 20x11x4cm. Cond.: G
Zulu machete en schild gemaakt van leer gekleurd met natuurlijke pigmenten 20e eeuw 56x8cm. en 62x40cm. Cond.: G
Twee houtsnijwerken 20e eeuw. 1x man met schaap 24x7x6cm. 1x Twee personen met bananentros 17x20x8cm. Cond.: G
Mexicaanse stenen kop 20e eeuw in Inca stijl op houten plaquette 19x20x9cm. Cond.: G
Twee Indonesische houten plaquettes. Snijwerk 2 en 3 dimensionaal van bloemen en dansers. 46x20x2cm. en 44x26x2,5cm. Cond.: G
Twee keramiek objecten in Inca stijl (Mexico) 20e eeuw. Schaakbord en Inca krijger 34x34cm. en 21x18cm. Cond.: G
Vier oude Indonesische krissen uit de 19e en 1e helft 20e eeuw. Tropische houtsoorten met metaal. Schede mooi uitgewerkt (1 met schildpad en zilver). Handvat ontbreekt bij 1 kris. 45cm. 43cm. 49cm. en...
Indonesische mahoniehouten wandconsole voorstellend een roofvogel. 20e Eeuw met mooi snijwerk 40x11x19cm. Cond.: G
Antiek parelmoer met been opbergkistje 19e eeuw. Lichte beschadiging 10x13x8,5cm. Cond.: G
Twee grote lampen Empire-stijl. Voorstellend vrouw met zuil. Metaal, koudbeschilderd 20e eeuw (vermoedelijk Italië) 90x35x24cm. Cond.: G
19e Eeuwse kistje, vermoedelijk voor thee begin 19e eeuw. Mahonie gefineerd, licht beschadigd 13,5x11,5x11,5cm. Cond.: G
Oude Amerikaanse kassa begin 20e eeuw. "The National Cash Register Co. Dayton Ohio USA". Notengefineerd 50x27x22cm. Cond.: G
Bronskleurige scheepshanglamp 21e eeuw in nieuwstaat 60xø28cm. Cond.: G
1 Grote getorste kaarsenkandelaar 45xø15,5cm. 1x Kaarsenkandelaar met bolvoet. 1x beeld van een dansende damespersoon. Allen eind 20e eeuw. Cond.: G
Hollands eikenhouten snijwerk 19e eeuw. Twee leeuwen met wapen 54x25x3cm. Cond.: G
2 Balustervormige vernikkelde kaarsenkandelaars eind 20e eeuw. 39,5xø13,5cm. Cond.: G
3 Silverplated kaarsenkandelaars eind 20e eeuw 46xø16cm. Cond.: G
2 Silverplated kaarsenkandelaars eind 20e eeuw 28,5xø8,5cm. Cond.: G
Staande smeedijzeren Jugendstil stijl lamp met tulpenglazen 21e eeuw. 160x32cm. Cond.: U
Reproductie met mooie goudkleurige lijst, stilleven met bloemen 24x30cm. Nieuwwaardig Cond.: G
Reproductie met mooie goudkleurige lijst, strandgezicht 8x10cm. Cond.: G nieuwwaardig.
Klein huiskamerorgel met blaasbalg in mahonie kist. Firma onbekend eind 19e eeuw. Cond.: R
Oud koperen schuiftrombone gemerkt OLDS Ambassador Eullerton Calie in originele koffer 90x28x25cm. Cond.: G
Silverplated trompet van de firma van Engelen Lier in koffer 20e eeuw 52x16x11,5cm. Cond.: G
Antieke zware bronzen hanglamp Hollands ca. 1900 met glazen kappen 59x60x60cm. Cond.: U
Koffer met muziekaccesoires o.a; mondstukken, lessenaar, trompetdemper etc. etc. Cond.: G
Gietijzeren schildersezeltje in Jugendstil stijl met in de kroon een vrouw afgebeeld 21e eeuw 60x23x23cm. Cond.: G
Chinees of Japans schrijfkistje begin 20e eeuw met inlegwerk. Binnenkant zwarte lak. met sleutel 32x25x9cm. Cond.: G
Typemachine van de Oostduitse geheime dienst KGB om Afrikaanse Ethiopische coderingen te kunnen ontcijferen. Er is er maar 1 op de hele wereld.
Franse Jugendstil silver plated beker (geboortebeker). Gegraveerd met takken en vogels en naam Fernand. 7xø6,5cm. Cond.: G
Twee schildpad kaarsenkandelaars staand op rond voetje ca. 1920. 1 Voetje met barst en 1 kaarsenhouder beschadigd. 10xø7,5cm.
Jugendstil hengselschaal,z.g.n. kaiserzinn,met glasschaal waarin een ster.21x21 cm.
Twee Hollandse raamhorren in biedermeier stijl van gekromd hout 20e eeuw 55x57cm. Cond.: G
Kavel met diverse ansichtkaarten. Duitsland etc., tevens een mapje met AVRO omroep kaarten. Ongefrankeerd 11X11X15CM. Cond.: G
Twee mapjes van Londen van Underground Railways (15x7,5cm.) en General Bus Routes (12,5x5cm.), 1926 en 1927 Cond.: G
Rein Jansma, "Stairs", 10 trappen (papier) van deze kunstenaar gemaakt tot een boek. production Joost Elffers 26,5x19cm. Cond.: G
Oude tabakspijp (Duitsland) met handbeschilderde tabakskop van porselein 20e eeuw. Voorstelling van gemsen en bergen in zeer goede staat. Cond.: U
Antiek pijpje van zeeschuim in de vorm van een schedel ca. 1900. Zeer gedetailleerd uitgewerkt 15cm. Cond.: G
Oude porseleinen pijpenkop en kaarsenstandaard (ijzer) 20e eeuw 13,5xø3,5cm. en 61x14cm. Cond.: G
Antiek pijpje in origneel etui. Duits ca. 1900. Op het pijpje staat een leeuw uitgewerkt uit barnsteen 10cm. Cond.: G
Drie antieke pijpen in origineel etui allen in andere vorm. Gemaakt van zeeschuim Cond.: G
Klein Tiffany voetlampje met blauw gekleurd kapje 21e eeuw. 31xø15,5cm. Cond.: G
Kandelaar in Empire stijl van koper met zwart metaal 20e eeuw 52x22x22cm. Cond.: G
Grote smeedijzeren lantaarn/windlicht in oude stijl gemaakt. 21e Eeuw 75x22x22cm. Cond.: G
2 Aardewerken windlichten met glazen stolpen 21e eeuw. Voet met bladdecor 37xø14cm. Cond.: G
Buste van een boedha, groen gepatineerde legering 20e eeuw. 40x25x15cm. Cond.: G
Messing kroonluchter voor kaarsen, Hollandse 20e eeuw 35xø37cm. Cond.: G
Jugendstil stijl tulpenlamp met 5 lichtpunten. lampekapjes in de vorm van bloemkelken 21e eeuw 81xø18cm. Cond.: G
Cilinder vormige Galle stijl lamp. Compleet in de Jugendstil stijl gemaakt. 21e Eeuw 38xø12cm. Cond.: G
Drie olifanten van tropisch hout 20e eeuw. 21cm., 13cm. en 7cm. Cond.: G
Staande lamp met chromen onderstel. Kap van cilinderglas met daarin gedraaid draad 21e eeuw 168xø19,5cm. Cond.: G
Beschadigde silverplated chocolade schenkkan ca. 1900. Mooi uitgewerkt, Cond.: M
Nikkel chocolade schenkketel met brander ca. 1900 50x22,5x24cm. Cond.: G
Antieke koetsstoof ca. 1900 met messing en mahonie, vermoedelijk Engeland 13xø27cm. Cond.: G
Kavel diversen 19e-20e eeuw. Carbitlamp, strijkijzers, hengselpan 18e eeuw, maatbekers met hengsel Cond.: G