Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kanton vaas
Startprijs 250 EUR

Kapitale Japanse Kantonese vaas ca. 1900 Rondom beschilderd met krijgers te paard. Rand/kraag van de vaas is gelijmd en gerestaureerd 92xø35cm.

Kapitaal bord
Resultaat: 250 EUR

Zeer rgoot antiek Japans goud-imari bord ca. 1880 met bloemdecor en gekartelde rand 5xø47cm. Cond.: G

2 Imari vazen
Startprijs 250 EUR

2 Imari vazen Japans 19e eeuw. Beschilderd met diverse voorstellingen o.a; bloemen, vogels en huisjes. 1 Vaas is in goede conditie, 1 vaas is gelijmd 32xø17cm.

Keramiek parapluvaas
Startprijs 225 EUR

Mooie aardewerken paraplu vaas, ivoor kleur met rose en blauwe bloemen en zalmkleurige randversiering. H 62 cm ø28 cm

Lampenvoet
Resultaat: 220 EUR

Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G

6 Porseleinen borden
Startprijs 220 EUR

Zes porseleinen borden ca. 1900 gesigneerd J.B. Cappelemans Bruzelles. Handbeschilderd met bloemen en bladgoud. Mooie kwaliteit 3xø23cm. Cond.: U

5 Imari porseleinen borden
Startprijs 210 EUR

5 Imari porseleinen borden met goud decor. China 19e eeuw 4,5xø24cm. 1 Bord heeft een chip. Cond.: U

Porseleinen groep
Startprijs 200 EUR

Porseleinen voorstelling van een huwelijksaanzoek,Sitzendorf, G.D.R. Oost-Duitsland, 32x26x13cm.(zeer licht bestoten)

5 Delen porselein
Resultaat: 200 EUR

5 Delen porselein. 3 Kannen een vaasje en een schaal ca. 1900. Blauw decor met rozetten. Onduidelijk gemerkt. haarscheur in 1 kannetje Cond.: G

2 Delftsbonte borden
Startprijs 200 EUR

Twee Delfts bonte borden 18e-19e eeuw met randbeschadiging. Holland Cond.: R

2 Ivoren doosjes
Startprijs 200 EUR

Twee bij elkaar horende antieke ivoren ronde doosjes met uitgesneden deksel (afbeelding en ingekleurd negerhoofd). Beide gesigneerd door de ontwerper middels afbeelding van een insect aan de binnenzij...

Keramiek olifant Lejan
Startprijs 200 EUR

Keramiek olifant gesigneerd Lejan, groene glazuur 30-er jaren. Olifant is genaamd "Dolly" 30x43x12cm. Cond.: U

2 Japans Imari kraagvazen
Startprijs 200 EUR

2 Japans Imari kraagvazen 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen 37xø17cm. Cond.: U

2 Porseleinen vazen
Resultaat: 225 EUR

Twee porseleinen vazen 19e eeuw (Frankrijk of Italië). gemerkt met twee zwarte zwaardjes (geen Meissen). Bladgoud in zeer goede staat. Prachtige voorstellingen uit de Romeinse oudheid met figuren 40xø...

Dekselvaas
Resultaat: 200 EUR

Porseleinen potpourri dekselpot, ongemerkt (waarschijnlijk Thuringen) ca. 1880. gedecoreerd met bloemen. Deksel met putti en guirlandes in de hand. Lichte schilfertjes bij de bloemen en takje weg 32x1...

Rosenthal servies
Startprijs 200 EUR

6 Kop&Schotels, ca. 1700
Resultaat: 170 EUR

6 Chinese kop (5x8,5cm.) en schotels (ø14cm.) Quang Chi ca. 1700 met bloemdecor. Binnenkant rand met guirlandes en op de bodem diverse voorstellingen. Lichte randschade Cond.: G

Chinese voorraadpot
Startprijs 190 EUR

Grote Chinese voorraadpot met deksel 20e eeuw. Beschilderd met vele figuren en goud-decor. 29xø24cm. Cond.: U

2 Imari vazen
Startprijs 180 EUR

Stel imari kraagvazen 19e eeuw rondom handbeschilderd. In 1 kraag is een klein stukje gelijmd verder Cond.: G 33xø16cm.

Grote ovale visschaal
Startprijs 180 EUR

Grote ovale visschaal, Thuringen ca. 1880. Beschilderd met bloemen en planten.

Royal Albert,ontbijtservies
Startprijs 180 EUR

Ontbijtservies Royal Albert,Old-country roses, Engeland 10 kop en schotels,koffiekan H.26 cm.,etagere H.26 cm.,ronde gebakschaal Ø25 cm.,5 eierdopjes,tafelbel, 2 zoutvaatjes H.8 cm.,botervloot,melkkan...

Blauw servies
Resultaat: 250 EUR

Groot 90-delig blauw servies van Weimar Porzellan, decor Katharina 20003/38 Echt Weimar Kobalt 20e eeuw. Cond.: U

16 Kop & Schotels
Resultaat: 350 EUR

16 Chinese kop en schotels van blauw-wit porselein 19e eeuw. Minime beschadiging en chips aan enkele kopjes en bordjes. ø13cm. en ø8cm. Cond.: G

Porseleinen groepje
Resultaat: 155 EUR

Porseleinen groepje, Jan Huygen in de ton, King's porselein, Italië, 21e eeuw, 20xø20cm.