Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen plaquette
Startprijs 175 EUR

Ovale porseleinen plaquette,20e eeuw,voorstellend Maria Magdalena,zich bedekkend met de haren kijkend naar de hemel naar Tizian.gesign.Blum, 23x18 cm.

Porseleinen groep, kinderen
Resultaat: 160 EUR

Porseleinen groep van etende kinderen ,Sitzendorf G.D.R., 20e eeuw, 17x17x21cm.

Porseleinen plaquette
Startprijs 160 EUR

Langwerpig porseleinen plaquette, Italië,eind 19e eeuw portret van een jonge kokette dame.gesign.C.Viterbo gedat.1896, 18x13 cm.

5 Kop&Schotels, 18e eeuw
Resultaat: 145 EUR

5 Chinese kop (4xø7cm.) en schotels (3xø11,5cm.) 18e eeuw. Gedecoreerd met bloemen- en landschapsdecor Cond.: G

Man en vrouw (walrustand)
Resultaat: 200 EUR

Twee ivoren beeldjes ca. 1900 voorstellend een man (15cm.) en een vrouw (14cm.) Cond.: G

Rosenthal groep
Resultaat: 160 EUR

Grote porseleinen Rosenthal beeldengroep van C. Volkhart (1886 - 1935) ca. 1920. Voorstellend 3 dansende dames getiteld "Tanzlust". Gerestaureerd 24x33x22cm.

Imari bord
Resultaat: 150 EUR

Antiek Japans goud-imari bord ca. 1880 met bloembeschildering en gekartelde rand 5,5xø31cm. Cond.: G

Delftse plaquette
Resultaat: 300 EUR

Delftse plaquette, afbeeldend een landschap met 2 figuren (17e-18e eeuw). Slecht gerestaureerd 21x24x1,5cm. Cond.: M

Delftse treef
Resultaat: 160 EUR

Delftse treef (17e-18e eeuw) op 3 pootjes. Slecht gerestaureerd. Prachtige voorstelling met diverse figuren 5,5x23cm. Cond.: R

2 Imari dekselvazen
Startprijs 150 EUR

Twee Balustervormige imari dekselvazen 19e eeuw, gedecoreerd met bloemdecor en aan beide kanten gevogelte. 1 Vaas en deksel puntgaaf. 1 Vaas met lichte haarscheur. 1 Deksel gelijmd.

2 Japanse borden
Startprijs 150 EUR

2 Japanse geribte borden eind 18e eeuw. Beschilderd met goudverf, bloemen- en landschapsdecor. 1 Bord met chip 5xø21,5cm. Cond.: G

Imari bord
Resultaat: 150 EUR

Antiek Japans goud-imari bord ca. 1880 met figuren 3xø30cm. Cond.: U

Cilindervormige vaas
Startprijs 150 EUR

Cilindervormige Chinese vaas compleet beschilderd 19e eeuw. 28,5xø12cm. Cond.: G

Chinese gemberpot
Resultaat: 160 EUR

Grote Chinese 19e eeuwse gemberpot. Deksel en pot gedecoreerd met guirlandes en Chinese tekens 24xø19cm. Cond.: G

Divers glaswerk
Resultaat: 160 EUR

37 Delen divers ruitgeslepen kristalwerk met goudkleurige randen 20e eeuw. Bestaande uit 2 karaffen, waterkan, koekjestrommel, 4 schalen, bonbonschaaltje, dekseldoos en 27 diverse glazen Cond.: G

Porseleinen beeld, dame
Startprijs 140 EUR

Porseleinen beeld van een musicerende dame, met heer.Dresden, midden 20e eeuw, 16x17x11cm.

2x Porseleinen beeld
Startprijs 140 EUR

2 Porseleinen beeldje van een druivenplukker (20xø7cm.) en druivenplukster (21xø7cm.). Dresden, midden 20e eeuw,(vrouw zeer licht bestoten).

7-Delig servies op blad
Startprijs 140 EUR

7-Delig porseleinen servies op porseleinen dienblad. geheel gemaakt in de barokvorm en gedecoreerd met barokfiguren eind 20e eeuw. Dienblad 55x34cm. Cond.: U

Celadon Chinese vaas
Startprijs 140 EUR

19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met figurendecor. 1 Chip aan de kraag 44xø18,5cm. Cond.: G

6 Chinees blauwe bordjes
Startprijs 140 EUR

6 Chinees blauwe bordjes 18e eeuw. Cheng Lung, gedecoreerd met bloemmotief. Borden hebben randschade en 3 met haarscheur ø23cm.

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 100 EUR

Twee grote capodimonte gestempelde beelden van keramiek 20e eeuw. Voorstellend een jongen met geweer op de rug en meisje met bloem. Minime beschadigingen 69x31x30cm. en 67x32x30cm. Cond.: G

Celadon Chinese vaas
Startprijs 130 EUR

19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met landschapsdecor en 2 vogels 42,5xø18cm. Cond.: G

Chinees aardewerken vaas
Resultaat: 130 EUR

Beigekleurige aardewerk vaas China,20e eeuw,met opgezette figuren, L.best. H.24.5cm.

Chinese vaas 1900
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen vaas. 19e Eeuws met blauw decor van pauwen 36,5xø15cm. Cond.: G