Ovale porseleinen plaquette,20e eeuw,voorstellend Maria Magdalena,zich bedekkend met de haren kijkend naar de hemel naar Tizian.gesign.Blum, 23x18 cm.
Porseleinen groep van etende kinderen ,Sitzendorf G.D.R., 20e eeuw, 17x17x21cm.
Langwerpig porseleinen plaquette, Italië,eind 19e eeuw portret van een jonge kokette dame.gesign.C.Viterbo gedat.1896, 18x13 cm.
5 Chinese kop (4xø7cm.) en schotels (3xø11,5cm.) 18e eeuw. Gedecoreerd met bloemen- en landschapsdecor Cond.: G
Twee ivoren beeldjes ca. 1900 voorstellend een man (15cm.) en een vrouw (14cm.) Cond.: G
Grote porseleinen Rosenthal beeldengroep van C. Volkhart (1886 - 1935) ca. 1920. Voorstellend 3 dansende dames getiteld "Tanzlust". Gerestaureerd 24x33x22cm.
Antiek Japans goud-imari bord ca. 1880 met bloembeschildering en gekartelde rand 5,5xø31cm. Cond.: G
Delftse plaquette, afbeeldend een landschap met 2 figuren (17e-18e eeuw). Slecht gerestaureerd 21x24x1,5cm. Cond.: M
Delftse treef (17e-18e eeuw) op 3 pootjes. Slecht gerestaureerd. Prachtige voorstelling met diverse figuren 5,5x23cm. Cond.: R
Twee Balustervormige imari dekselvazen 19e eeuw, gedecoreerd met bloemdecor en aan beide kanten gevogelte. 1 Vaas en deksel puntgaaf. 1 Vaas met lichte haarscheur. 1 Deksel gelijmd.
2 Japanse geribte borden eind 18e eeuw. Beschilderd met goudverf, bloemen- en landschapsdecor. 1 Bord met chip 5xø21,5cm. Cond.: G
Cilindervormige Chinese vaas compleet beschilderd 19e eeuw. 28,5xø12cm. Cond.: G
Grote Chinese 19e eeuwse gemberpot. Deksel en pot gedecoreerd met guirlandes en Chinese tekens 24xø19cm. Cond.: G
37 Delen divers ruitgeslepen kristalwerk met goudkleurige randen 20e eeuw. Bestaande uit 2 karaffen, waterkan, koekjestrommel, 4 schalen, bonbonschaaltje, dekseldoos en 27 diverse glazen Cond.: G
Porseleinen beeld van een musicerende dame, met heer.Dresden, midden 20e eeuw, 16x17x11cm.
2 Porseleinen beeldje van een druivenplukker (20xø7cm.) en druivenplukster (21xø7cm.). Dresden, midden 20e eeuw,(vrouw zeer licht bestoten).
7-Delig porseleinen servies op porseleinen dienblad. geheel gemaakt in de barokvorm en gedecoreerd met barokfiguren eind 20e eeuw. Dienblad 55x34cm. Cond.: U
19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met figurendecor. 1 Chip aan de kraag 44xø18,5cm. Cond.: G
6 Chinees blauwe bordjes 18e eeuw. Cheng Lung, gedecoreerd met bloemmotief. Borden hebben randschade en 3 met haarscheur ø23cm.
Twee grote capodimonte gestempelde beelden van keramiek 20e eeuw. Voorstellend een jongen met geweer op de rug en meisje met bloem. Minime beschadigingen 69x31x30cm. en 67x32x30cm. Cond.: G
19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met landschapsdecor en 2 vogels 42,5xø18cm. Cond.: G
Beigekleurige aardewerk vaas China,20e eeuw,met opgezette figuren, L.best. H.24.5cm.
Chinees porseleinen vaas. 19e Eeuws met blauw decor van pauwen 36,5xø15cm. Cond.: G