Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

J.D. Verheaft
Resultaat: 80 EUR

J.D. Verheaft, olieverf op linnen, watermolen 55x45cm. Cond.: G

Dommelstein
Resultaat: 150 EUR

J.H. Dommelstein 20e eeuw, olieverf op linnen, romantisch zeegezicht 50x70cm. Cond.: G

Monogram G.B.
Resultaat: 425 EUR

Monogram G.B. ca. 1920, olieverf op linnen, strandgezicht met bomschuiten 40x60cm. Cond.: G

Pendant, Hollandse school
Resultaat: 15 EUR

Pendant, Hollandse school, olieverf op paneel, winter- en zomerlandschap 30x19cm. Cond.: R

Schilderij, koeien
Startprijs 1.000 EUR

Ongesigneerd, olieverf op mahonie paneel, romantisch veestuk met koeien, schapen, geit en personen 19e eeuws. 47x33cm, (omgeving van Pieter Gerardus van Os, Den Haag 1776-1839,zomerse middag in de wei...

J. van Leeuwen, strandgezicht
Startprijs 450 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier 25x20cm. Cond.: U

Zeilschepen bij avond
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, zeilschepen bij avond 60x90cm. Cond.: G

Adriaan M. Geijp, schaapherder
Startprijs 1.550 EUR

Adriaan Marinus Geijp (Middelburg 1885 - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, schaapherder met schapen 50x70cm. Cond.: G

Evert Moll, avondstemming
Startprijs 1.550 EUR

Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, avondstemming in Vorde 34x25cm. Cond.: G

Evert Moll, havengezicht
Startprijs 2.400 EUR

Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Maashaven Rotterdam, 40x50cm. Cond.: G

Ledigheid
Startprijs 1.000 EUR

J. Schipper
Startprijs 80 EUR

J. Schipper ca. 1930, olieverf op linnen, boerenhuis met kip 30x40cm. Cond.: G

Hermanus Charles Christiaan Bogman
Startprijs 1.250 EUR

Hermanus Charles Christiaan Bogman (Den Haag 1861 - 1921), olieverf op linnen, landschap met koeien 40x60cm. Cond.: G

Alberto Sicco Hempenius, landschap
Startprijs 375 EUR

Gesigneerd Alberto Sicco Hempenius, olieverf op paneel, landschap met boer en vee 30x62cm. Cond.: G

Jacob van Veen, bloemstilleven
Startprijs 120 EUR

Jacob van Veen, aquarel op papier, bloemstilleven 50x70cm. Cond.: G

Landschap 30-er jaren
Resultaat: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd 30-er jaren (in de stijl van v.d. Bergensche school), olieverf op linnen, landschap 50x60cm. Cond.: G

Jos van Dijk, riviergezicht
Startprijs 500 EUR

Jos van Dijk (Bolsward 1913 - ), olieverf op linnen, riviergezicht 60x80cm. Cond.: G

P. Polderman, zeegezicht
Startprijs 500 EUR

P. Polderman (Den Haag 1933 - ), olieverf op linnen, zeegezicht 60x80cm. Cond.: G

Albertus Verhoesen
Geen vanafprijs

Albertus Verhoesen (Utrecht 1806 - 1881 Utrecht), olieverf op paneel, haan met kippen en kuikens 21,6x27cm. Cond.: G

Ets, naakt meisje
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, vrouwelijk naakt 12x17cm. Cond.: G

Schilderij, Bali 84
Resultaat: 55 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1984 (Balinese kunst), olieverf op linnen, fantasie voorstelling 34x35cm. Cond.: G

R. Habraken, Donald Duck
Startprijs 175 EUR

Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, Donald Duck 115x75cm. Cond.: U

Schilderij, Frans Baayens
Resultaat: 300 EUR

Frans Baayens