J.H. Dommelstein 20e eeuw, olieverf op linnen, romantisch zeegezicht 50x70cm. Cond.: G
Monogram G.B. ca. 1920, olieverf op linnen, strandgezicht met bomschuiten 40x60cm. Cond.: G
Pendant, Hollandse school, olieverf op paneel, winter- en zomerlandschap 30x19cm. Cond.: R
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier 25x20cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, zeilschepen bij avond 60x90cm. Cond.: G
Adriaan Marinus Geijp (Middelburg 1885 - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, schaapherder met schapen 50x70cm. Cond.: G
Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, avondstemming in Vorde 34x25cm. Cond.: G
Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Maashaven Rotterdam, 40x50cm. Cond.: G
J. Schipper ca. 1930, olieverf op linnen, boerenhuis met kip 30x40cm. Cond.: G
Hermanus Charles Christiaan Bogman (Den Haag 1861 - 1921), olieverf op linnen, landschap met koeien 40x60cm. Cond.: G
Gesigneerd Alberto Sicco Hempenius, olieverf op paneel, landschap met boer en vee 30x62cm. Cond.: G
Jacob van Veen, aquarel op papier, bloemstilleven 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 30-er jaren (in de stijl van v.d. Bergensche school), olieverf op linnen, landschap 50x60cm. Cond.: G
Jos van Dijk (Bolsward 1913 - ), olieverf op linnen, riviergezicht 60x80cm. Cond.: G
P. Polderman (Den Haag 1933 - ), olieverf op linnen, zeegezicht 60x80cm. Cond.: G
Albertus Verhoesen (Utrecht 1806 - 1881 Utrecht), olieverf op paneel, haan met kippen en kuikens 21,6x27cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, vrouwelijk naakt 12x17cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1984 (Balinese kunst), olieverf op linnen, fantasie voorstelling 34x35cm. Cond.: G
Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, Donald Duck 115x75cm. Cond.: U