06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

Cor Noltee 1035
Cor Noltee

1.100 EUR

M. Nefkens, schapen 1001
M. Nefkens, schapen
Startprijs 1.200 EUR
Schilderij, koeien 1136
Schilderij, koeien
Startprijs 1.000 EUR
Genrestuk, afscheidnemend gezelschap 1091
Genrestuk, afscheidnemend gezelschap
Startprijs 1.000 EUR
Ledigheid 670
Ledigheid
Startprijs 1.000 EUR
Eickelberg 1143
Eickelberg
Startprijs 900 EUR
Louis W. van Soest, dorpsgezicht 1129
Louis W. van Soest, dorpsgezicht
Startprijs 900 EUR
Gerard Altmann 1106
Gerard Altmann
Startprijs 900 EUR
Corneille, litho 1081
Corneille, litho
Startprijs 900 EUR
G.J. van Overbeek, oogsttijd 1072
G.J. van Overbeek, oogsttijd
Startprijs 900 EUR
Evert Moll 1054
Evert Moll
Startprijs 900 EUR
Anthon Heyboer 1028
Anthon Heyboer

900 EUR

Cornelis Koppenol 1021
Cornelis Koppenol

900 EUR

Evert Moll, boomgaarden 1014
Evert Moll, boomgaarden
Startprijs 900 EUR
Kees Terlouw,Melktijd 1006
Kees Terlouw,Melktijd

900 EUR

J. Soler 1003
J. Soler
Startprijs 900 EUR
J. van Vuuren, locomotiefhuisje 1002
J. van Vuuren, locomotiefhuisje

900 EUR

Arie Johannes Zwart, zeegezicht 1204
Arie Johannes Zwart, zeegezicht
Startprijs 850 EUR
G.F. van Schagen 1088
G.F. van Schagen
Startprijs 850 EUR
Schilderij, koeien en molen 1231
Schilderij, koeien en molen
Startprijs 800 EUR
Jo Schrijnder 1146
Jo Schrijnder

800 EUR

P. Verheul, boerenhofje 1102
P. Verheul, boerenhofje
Startprijs 800 EUR
Terrasgezicht 1096
Terrasgezicht
Startprijs 800 EUR
Ongesigneerd 18e-19e eeuw, Maria met kind 1048
Ongesigneerd 18e-19e eeuw, Maria met kind
Startprijs 800 EUR