Joost Minningh 1977, ets op papier, balonnen boven circe massimo 47x52cm. Cond.: U
A. Mucci, gemengde techniek op papier, kubistisch stilleven 50x70cm. Cond.: U
Ongesigneerd 18e-19e eeuw, aquarel op papier, veestuk met herder. Aquarel zou moeten worden gerestaureerd 48x35cm. Cond.: G
Alexander Gerhardus Dieperink (toegeschreven aan) Ongesigneerd, wasco op papier, portret van een vrouw 40x58cm. Cond.: G
Aat Verhoog, lithografie op papier nr. 32/40. Karikaturen te paard 48x70cm. Cond.: U
Ongesigneerd (vermoedelijk België) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x90cm. Cond.: G
Guillaume Corneille Nr. 70/150, lithografie op papier, koningin met boom 70x48cm. Cond.: G
Duncan 20e eeuw, olieverf op linnen, impressionistisch landschap penseelvoering 60x90cm. Cond.: U
Vossenjacht ,olieverf op paneel. Ongesigneerd Cond:G, 37x46 cm.
Pierre Willem Hoeks (1906 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met korenschoven (2 kleine gaatjes) 40x80cm. Cond.: G
Jörg Reme 1980, lithografie op papier, Duitsland surrealistisch nr. 50/200. Cond.: U
Hermanus Adrianus Charles Bogman (1890 Den Haag - ), aquarel op papier, cactus op vaas 78x48cm. Cond.: G
Jelle Hoogstra 1989 (1924 Leeuwarden), gemengde techniek op papier, abstracte compositie 40x50cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, wassende vrouw aan rivier 32x43cm. Cond.: G
A. v.d. Burg, olieverf op paneel, poldergezicht 20-er jaren 60x80cm. Cond.: G
Engelse gravure uit 1877 van "The London Fine Art Association", gravure op papier 63x41cm. Cond.: R
Neffkens 1952, aquarel op papier, stilleven met zilveren kan 33,5x42,5cm.
J. Brandini begin 20e eeuw, olieverf op linnen, bospad met bomenlaan 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (maroufle), vrouwelijk naakt (oude restauratie) 38x44cm. Cond.: M
Evert Rabbers (1875 Hengelo - Enschede), olieverf op paneel, landschap Buurse 36x27cm. Cond.: U
Wing 2002, olieverf op linnen, zandtechniek "Elephant Woman" 50x70cm. Cond.: U
M. Weppelman 20-er jaren, olieverf op linnen, fruitschaal 37x26cm. Cond.:G
Jacob Simon Hendrik Kever (1854 - 1922 Laren), denkende vrouw 28x37cm. Larensche school (o.a. Singer museum)
Franc (Franse of Belgische school) 20e eeuw, olieverf op paneel, Frans landschap 48x35cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, landschap met vrouw 50x60cm. Cond.: M
2x Portratz/helmut 20e eeuw Frankfurt, etsen op papier, vliegen en wijnglas 19x23cm. Cond.: U
Monogram J.W. 20e eeuw, olieverf op paneel, wintergezicht met schaatsers 17x13cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, interieur met moeder en kind 31x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, middeleeuwse rokende edelman 50x60cm. Cond.: U
Gert Stegeman (Aalten 1858 - 1940 Arnhem), olieverf op linnen, hooitijd 44x37cm. Cond.: G
Gesigneerd P. te Lintum, olieverf op linnen, Fachwerk boerderij 37x31cm. Cond.: G
J. Wessels begin 20e eeuw, olieverf op linnen, boerenhoeve 40x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Haezer) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, boer met kruiwagen 50x60cm. Cond.: G
Albert H. van Eijnsbergen (Rotterdam 1903), olieverf op linnen, landschap met geiten en boerderij 50x60cm. Cond.: G
Jaap van Kregten, olieverf op linnen, schaapskooi met schapen en herder 50x70cm. Cond.: G
A.L. Rotteveel 1948, olieverf op paneel, stilleven op paneel 30x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1984 (Balinese kunst), olieverf op linnen, fantasie voorstelling 34x35cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met figuren 46x45cm. Cond.: G
Gesigneerd P. Louwerse, olieverf op linnen, melktijd 40x50cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, wintergezicht met bootjes 40x50cm. Cond.: G
Gerard Altmann (Rotterdam 1877 - 1940), olieverf op linnen, poldergezicht met koe 40x50cm. Cond.: G
Gesigneerd J. Heeken (Hollandse school 30-er jaren), olieverf op linnen, boerenerf met kippen 40x60cm. Cond.: G
Jan van Rijsewijck, olieverf op linnen, rivierlandschap met molens 60x90cm. Cond.: U
Bijwouds, olieverf op linnen, zandpad bij bosrijke omgeving 50x60cm. Cond.: G
Hugo van Schaick (Beesterzwaag 1872 - 1946 Meppel), dorpsgezicht 36x50cm. Cond.: R
Jacob van Veen, aquarel op papier, bloemstilleven 50x70cm. Cond.: G
Arend van de Pol (1886 - 1956 Utrecht), olieverf op linnen, herder met schapen 40x60cm. Cond.: G
Hendrikus Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - ), olieverf op linnen, vissersdorp 50x70cm. Cond.: G
Arend van de Pol (1886 - 1956 Utrecht), olieverf op linnen, landschap met koeien 40x60cm. Cond.: G
T. Winston 20e eeuw, olieverf op linnen, impressionistisch landschap 40x50cm. Cond.: U
J. Schipper ca. 1930, olieverf op linnen, boerenhuis met kip 30x40cm. Cond.: G
Gesigneerd Ant. Beek, olieverf op paneel, schuur bij avond 39x21cm. Cond.: G
H. Faber 1919, olieverf op linnen, bospad met figuren 40x50cm. Cond.: G
Tara, print op papier, vrouwelijk naakt met bloem 59x60cm. Cond.: G
Malie Baehr 1993, acryl op papier, twee heren in schommelstoel 40x32cm. Cond.: G
Hoe Jager 20e eeuw, olieverf op paneel, zittende vrouw op bank 51x72cm.
C.A.V. van Diggelen, olieverf op linnen, paardengespan met boer 39x50cm. Cond.: G
2x H. Koolen (50-er jaren), olieverf op linnen, stadsgezicht 24x30cm. Cond.: U
J. Balance, Franse school, olieverf op paneel, meisje in rozentuin 50x60cm. Cond.: G
J. de Booy 1941, olieverf op paneel, Leuvehaven Rotterdam 60x33cm. Cond.: G
Ongesigneerd Hollandse school (naar Vertin), olieverf op paneel, stadsgezicht 30x40cm. Cond.: U