06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

H. v. Leeuwen
Startprijs 375 EUR

Joost Minningh, eigendruk
Startprijs 30 EUR

Joost Minningh 1977, ets op papier, balonnen boven circe massimo 47x52cm. Cond.: U

Gravure, dame met stoel
Resultaat: 20 EUR

Wilthuis, Litho 1966
Startprijs 25 EUR

A. Mucci
Startprijs 45 EUR

A. Mucci, gemengde techniek op papier, kubistisch stilleven 50x70cm. Cond.: U

Aquarel, koeien met heder
Startprijs 175 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw, aquarel op papier, veestuk met herder. Aquarel zou moeten worden gerestaureerd 48x35cm. Cond.: G

Toegeschreven Dieperink, vrouw
Startprijs 30 EUR

Alexander Gerhardus Dieperink (toegeschreven aan) Ongesigneerd, wasco op papier, portret van een vrouw 40x58cm. Cond.: G

Aat Verhoog, litho
Startprijs 75 EUR

Aat Verhoog, lithografie op papier nr. 32/40. Karikaturen te paard 48x70cm. Cond.: U

Schilderij, bloemstuk op witte vaas
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd (vermoedelijk België) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x90cm. Cond.: G

Corneille, zeefdruk
Startprijs 450 EUR

Guillaume Corneille Nr. 70/150, lithografie op papier, koningin met boom 70x48cm. Cond.: G

Johan Haanstra
Startprijs 300 EUR

Schilderij
Startprijs 40 EUR

Duncan 20e eeuw, olieverf op linnen, impressionistisch landschap penseelvoering 60x90cm. Cond.: U

Ongesigneerd, vossenjacht
Startprijs 200 EUR

Vossenjacht ,olieverf op paneel. Ongesigneerd Cond:G, 37x46 cm.

Schilderij, van Hoeks
Startprijs 150 EUR

Pierre Willem Hoeks (1906 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met korenschoven (2 kleine gaatjes) 40x80cm. Cond.: G

Jorg Reme, litho
Startprijs 45 EUR

Jörg Reme 1980, lithografie op papier, Duitsland surrealistisch nr. 50/200. Cond.: U

Schilderij, boerenerf
Resultaat: 150 EUR

Bogman Jr. , aquarel
Startprijs 575 EUR

Hermanus Adrianus Charles Bogman (1890 Den Haag - ), aquarel op papier, cactus op vaas 78x48cm. Cond.: G

Jelle Hoogstra
Startprijs 190 EUR

Jelle Hoogstra 1989 (1924 Leeuwarden), gemengde techniek op papier, abstracte compositie 40x50cm. Cond.: U

Onduidelijk gesigneerd, vrouw aan rivier
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, wassende vrouw aan rivier 32x43cm. Cond.: G

A. Stroh 2002
Startprijs 150 EUR

A. v. de Burg, waterlandschap
Startprijs 100 EUR

A. v.d. Burg, olieverf op paneel, poldergezicht 20-er jaren 60x80cm. Cond.: G

Engelse gravure
Startprijs 50 EUR

Engelse gravure uit 1877 van "The London Fine Art Association", gravure op papier 63x41cm. Cond.: R

Gesigneerd Neffkens
Startprijs 100 EUR

Neffkens 1952, aquarel op papier, stilleven met zilveren kan 33,5x42,5cm.

Ets, naakt meisje
Resultaat: 20 EUR

Schilderij Franse school 18e/19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Evert Rabbers, Twentse boerderij
Resultaat: 100 EUR

J. Brandini
Startprijs 30 EUR

J. Brandini begin 20e eeuw, olieverf op linnen, bospad met bomenlaan 50x70cm. Cond.: G

Ongesigneerd naakt, 19e eeuw
Resultaat: 95 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (maroufle), vrouwelijk naakt (oude restauratie) 38x44cm. Cond.: M

14 Etsen koningshuis 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Evert Rabbers, landschap Buurse
Startprijs 100 EUR

Evert Rabbers (1875 Hengelo - Enschede), olieverf op paneel, landschap Buurse 36x27cm. Cond.: U

Schilderij, Wing
Startprijs 100 EUR

Wing 2002, olieverf op linnen, zandtechniek "Elephant Woman" 50x70cm. Cond.: U

Schilderij, stilleven met fruit
Resultaat: 50 EUR

M. Weppelman 20-er jaren, olieverf op linnen, fruitschaal 37x26cm. Cond.:G

Kever, vrouw
Startprijs 700 EUR

Jacob Simon Hendrik Kever (1854 - 1922 Laren), denkende vrouw 28x37cm. Larensche school (o.a. Singer museum)

Schilderij, Franc
Startprijs 150 EUR

Franc (Franse of Belgische school) 20e eeuw, olieverf op paneel, Frans landschap 48x35cm. Cond.: G

Ongesigneerd, riviergezicht
Startprijs 15 EUR

Drielui Toorop, litho's
Resultaat: 250 EUR

Schilderij, heilige Fransiscus
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd, landschap met vrouw
Startprijs 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, landschap met vrouw 50x60cm. Cond.: M

Anton Heyboer
Resultaat: 70 EUR

2 Etsen, vliegen
Startprijs 100 EUR

2x Portratz/helmut 20e eeuw Frankfurt, etsen op papier, vliegen en wijnglas 19x23cm. Cond.: U

Monogram J.W.
Startprijs 350 EUR

Monogram J.W. 20e eeuw, olieverf op paneel, wintergezicht met schaatsers 17x13cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, moeder met kind
Startprijs 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, interieur met moeder en kind 31x24cm. Cond.: G

Schilderij, man met pijp
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, middeleeuwse rokende edelman 50x60cm. Cond.: U

Anthon Heyboer
Resultaat: 250 EUR

Anthon Heyboer, acryl op papier, kip 27x20cm. Cond.: G

Stegeman
Startprijs 125 EUR

Gert Stegeman (Aalten 1858 - 1940 Arnhem), olieverf op linnen, hooitijd 44x37cm. Cond.: G

Schilderij, boerenhoeve
Resultaat: 140 EUR

Gesigneerd P. te Lintum, olieverf op linnen, Fachwerk boerderij 37x31cm. Cond.: G

Boerenhoeve
Startprijs 40 EUR

J. Wessels begin 20e eeuw, olieverf op linnen, boerenhoeve 40x60cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Haezer) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, boer met kruiwagen 50x60cm. Cond.: G

Paul Cremer
Startprijs 120 EUR

M. Bauer. litho
Resultaat: 30 EUR

Albertus Hendrik v. Eijnsbergen
Startprijs 350 EUR

Albert H. van Eijnsbergen (Rotterdam 1903), olieverf op linnen, landschap met geiten en boerderij 50x60cm. Cond.: G

J. van Kregten
Startprijs 30 EUR

Jaap van Kregten, olieverf op linnen, schaapskooi met schapen en herder 50x70cm. Cond.: G

E.V. Leeuwen, aquarel
Resultaat: 60 EUR

Schilderij, stilleven
Resultaat: 40 EUR

A.L. Rotteveel 1948, olieverf op paneel, stilleven op paneel 30x24cm. Cond.: G

Schilderij, Bali 84
Resultaat: 55 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1984 (Balinese kunst), olieverf op linnen, fantasie voorstelling 34x35cm. Cond.: G

Ikoon 19e eeuw.
Resultaat: 250 EUR

Schilderij
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met figuren 46x45cm. Cond.: G

P. Louwerse
Startprijs 550 EUR

Gesigneerd P. Louwerse, olieverf op linnen, melktijd 40x50cm. Cond.: U

Wintergezicht
Startprijs 375 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, wintergezicht met bootjes 40x50cm. Cond.: G

Gerard Altmann
Startprijs 675 EUR

Gerard Altmann (Rotterdam 1877 - 1940), olieverf op linnen, poldergezicht met koe 40x50cm. Cond.: G

Bruno Reinhorst
Startprijs 25 EUR

Bruno Reinhorst, ets op papier, Alt hamburg 26x36cm. Cond.: G

Gesigneerd J. Heeken
Startprijs 110 EUR

Gesigneerd J. Heeken (Hollandse school 30-er jaren), olieverf op linnen, boerenerf met kippen 40x60cm. Cond.: G

Jan, van Rijswijk
Startprijs 220 EUR

Jan van Rijsewijck, olieverf op linnen, rivierlandschap met molens 60x90cm. Cond.: U

Bijwouds, zandpad bij bos
Startprijs 125 EUR

Bijwouds, olieverf op linnen, zandpad bij bosrijke omgeving 50x60cm. Cond.: G

Hugo van Schaick
Startprijs 350 EUR

Hugo van Schaick (Beesterzwaag 1872 - 1946 Meppel), dorpsgezicht 36x50cm. Cond.: R

Jacob van Veen, bloemstilleven
Startprijs 120 EUR

Jacob van Veen, aquarel op papier, bloemstilleven 50x70cm. Cond.: G

A. van de Pol
Startprijs 500 EUR

Arend van de Pol (1886 - 1956 Utrecht), olieverf op linnen, herder met schapen 40x60cm. Cond.: G

Hermanus Charles Christiaan Bogman
Startprijs 1.250 EUR

J.J.H. van Leeuwen
Resultaat: 325 EUR

Hendrikus Cornelis Kranenburg, vissersdorp
Startprijs 425 EUR

Hendrikus Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - ), olieverf op linnen, vissersdorp 50x70cm. Cond.: G

A. van de Pol
Startprijs 500 EUR

Arend van de Pol (1886 - 1956 Utrecht), olieverf op linnen, landschap met koeien 40x60cm. Cond.: G

Landschap 30-er jaren
Resultaat: 110 EUR

Cornelis de Bruin
Resultaat: 273 EUR

James Webb
Resultaat: 40 EUR

Van der Bilt
Resultaat: 40 EUR

Schilderij, T. Winston
Startprijs 25 EUR

T. Winston 20e eeuw, olieverf op linnen, impressionistisch landschap 40x50cm. Cond.: U

J. Schipper
Startprijs 80 EUR

J. Schipper ca. 1930, olieverf op linnen, boerenhuis met kip 30x40cm. Cond.: G

Gesigneerd Ant. Beek
Startprijs 125 EUR

Gesigneerd Ant. Beek, olieverf op paneel, schuur bij avond 39x21cm. Cond.: G

H. Faber 1919
Startprijs 60 EUR

H. Faber 1919, olieverf op linnen, bospad met figuren 40x50cm. Cond.: G

Stefani, Veere
Startprijs 200 EUR

P. Stefani, olieverf op paneel, Camp Veere 12,5x18cm. Cond.: G

Tara, vrouwelijk naakt
Startprijs 10 EUR

Tara, print op papier, vrouwelijk naakt met bloem 59x60cm. Cond.: G

C. Brandenburg, ets
Resultaat: 15 EUR

Malie Baehr
Startprijs 125 EUR

Malie Baehr 1993, acryl op papier, twee heren in schommelstoel 40x32cm. Cond.: G

Hoe Jager
Startprijs 125 EUR

Hoe Jager 20e eeuw, olieverf op paneel, zittende vrouw op bank 51x72cm.

Frances
Resultaat: 50 EUR

Diggelen
Startprijs 250 EUR

C.A.V. van Diggelen, olieverf op linnen, paardengespan met boer 39x50cm. Cond.: G

Vossenjacht
Startprijs 300 EUR

Landkaart Gelderland
Startprijs 30 EUR

Pendant H. Koolen
Startprijs 40 EUR

2x H. Koolen (50-er jaren), olieverf op linnen, stadsgezicht 24x30cm. Cond.: U

2 Prenten
Resultaat: 70 EUR

H. v. Dongen
Resultaat: 60 EUR

L. Hasen
Startprijs 100 EUR

L. Hasen, Hollandse school, olieverf op linnen, havengezicht 40x50cm.

J. Balance
Startprijs 100 EUR

J. Balance, Franse school, olieverf op paneel, meisje in rozentuin 50x60cm. Cond.: G

De Booy, Rotterdam
Startprijs 100 EUR

J. de Booy 1941, olieverf op paneel, Leuvehaven Rotterdam 60x33cm. Cond.: G

Naar Vertin
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd Hollandse school (naar Vertin), olieverf op paneel, stadsgezicht 30x40cm. Cond.: U

Stilleven
Startprijs 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, fruitstilleven 50x60. Cond.: U