06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

Hollands stadsgezicht
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd Hollands stadsgezicht 20e eeuw, olieverf op paneel 20x24cm. Cond.: U

G.F. van Schagen
Startprijs 850 EUR

Gerbrand Frederik van Schagen (Den Haag 1880 - 1968 Laren), olieverf op paneel, poldergezicht met eenden en slijpsteen 35x25cm. Cond.: G

R. v.d. Watering, wintergezicht met fazanten
Startprijs 80 EUR

R. v.d. Watering 20e eeuw, olieverf op linnen, wintergezicht met fazanten 50x78cm. Cond.: U

P.H. Swyncop, Spaanse dame
Startprijs 650 EUR

Genrestuk, afscheidnemend gezelschap
Startprijs 1.000 EUR

Onduidelijk gesigneerd begin 19e eeuw, olieverf op linnen, afscheid van cavaleristen te paard 65x61cm. Cond.: G

Aquarel, winterlandschap
Startprijs 400 EUR

Johannes Josephus Garjeanne (Delft 1860 - 1930 Hilversum), gemengde techniek op papier, wintergezicht met beekje en knotwilgen (o.a. werken in het Frans Hals museum) 14x20cm. Cond.: U

M. Muller, landschap
Startprijs 40 EUR

Dirk Peter van Lokhorst
Startprijs 3.500 EUR

Schilderij, H.F. de Grijs
Startprijs 175 EUR

Terrasgezicht
Startprijs 800 EUR

H. Noordam, landschap met boerderij
Startprijs 35 EUR

H. Noordam, olieverf op linnen, landschap met boerderij 40x50cm. Cond.: R

Icoon, Maria
Startprijs 350 EUR

Russisch icoon eind 19e- begin 20e eeuw. Moeder Gods v.d. Brandende braambos 26x31cm. Cond.: G

Icoon ca. 1800
Startprijs 400 EUR

Icoon van de drie Heiligen, Russisch eind 19e - begin 20e eeuw 31x26,5cm. Cond.: G

2 Aquarellen H.K., vazen
Startprijs 25 EUR

Hans Peter Nagtegaal, het witte bed
Resultaat: 140 EUR

Hans Peter Nagtegaal (11-09-1944 Amsterdam) Rietveld Academie, drukwerk op papier Nr 44, het witte bed 64x67cm. Cond.: U

P. Verheul, boerenhofje
Startprijs 800 EUR

Onduidelijk gesigneerd (P. Verh...), olieverf op linnen, Hoeve ca. 1900 40x30cm. Cond.: G

Schilderij, de Korte, boeren echtpaar
Resultaat: 350 EUR

J. Toorop
Startprijs 675 EUR

Jan Toorop 1927 (Ned. Indië 1858 - 1928 Den Haag), potlood op papier, "Alleen de Christus kan ons redden" 14x9cm. Cond.: G

Abraham Segaar, wintergezicht
Startprijs 1.250 EUR

Gerard Altmann
Startprijs 900 EUR

Gesigneerd G. Altmann, olieverf op linnen, landschap met koeien 100x60cm. Cond.: R

Hans Peter Nagtegaal, Bomat 20
Startprijs 150 EUR

Hans Peter Nagtegaal (11-09-1944 Amsterdam) Rietveld Academie, drukwerk op papier Nr 43, Bomat 20 68x65cm. Cond.: U

H. van de Meer, boer met kar
Startprijs 150 EUR

H. v.d. Meer 1990, olieverf op linnen, boer met paard en wagen 50x60cm. Cond.: G

Frans Baaijens, Singraven
Resultaat: 425 EUR

Stadsgezicht Amsterdam
Startprijs 700 EUR

Onduidelijk gesigneerd 30-er jaren(W.J. Butner?), olieverf op linnen, Sint Nicolaas kerk en Schreierstoren 50x70cm. Cond.: U

Monogram K. 20-10-'76, Spaans landschap
Startprijs 20 EUR

Monogram K. 20-10-'76, aquarel op papier, Spaans landschap 30x23cm. Cond.: U

Johannes Frederik Hulk Jr.
Resultaat: 425 EUR

Albert Wessels, landschap
Startprijs 700 EUR

Albert Wessels (1938 - ), olieverf op linnen, landschap in Twente 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, A. Hoogers
Resultaat: 25 EUR

Evert Moll, avondstemming
Startprijs 1.550 EUR

Herman Brood
Resultaat: 40 EUR

Herman Brood, druk op papier, "Fantasie",Zwolle 1946-Amsterdam 2001, 45x37cm. Cond:G

Aquarel, P.A. Schipperus
Startprijs 80 EUR

P.A. Schipperus, gouache op papier, bosgezicht 24x18cm. Cond.: G

O. Köster, 2 landschappen
Startprijs 75 EUR

2x Otto Köster (Duitsland), olieverf op linnen, tweeluik met landschappen geïnspireerd op de Worpswede Kunstenaars 50x60cm. Cond.: U

Winterlandschap met slede
Startprijs 90 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, winter met paarden en figuren 25x20cm. Cond.: G

O. Köster, 2 winterlandschappen
Startprijs 100 EUR

2x Otto Köster (Duitsland), olieverf op linnen, tweeluik met winterlandschappen geïnspireerd op de Worpswede Kunstenaars 50x60cm. Cond.: U

Schilderij, P. Kereels
Startprijs 35 EUR

P. Kereels 50-er jaren, olieverf op linnen, landschap in de bergen 50x70cm.

O Köster, kerkdorp
Startprijs 40 EUR

Otto Köster (Duitsland), olieverf op linnen, impressionistisch landschap met kerk 40x50cm. Cond.: U

Adriaan M. Geijp, schaapherder
Startprijs 1.550 EUR

Tilla Terwindt
Resultaat: 280 EUR

Mary Ellen Janssen 1990, landschap met paarden
Resultaat: 60 EUR

Mary Ellen Janssen 1990, olieverf op linnen, landschap met paarden 50x70cm. Cond.: U

Ongesigneerd, zeilschip
Startprijs 600 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, zeilschip voor rotsachtige kust 60x81cm. Cond.: G

2x J. Ziller, abstract
Startprijs 100 EUR

2x Joachim Ziller 20e eeuw Duitsland, olieverf op linnen, abstracte composities 40x40cm. Cond.: U

Ongesigneerd begin 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd begin 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands dorp 53,5x42cm. Cond.: G

Louis W. van Soest, dorpsgezicht
Startprijs 900 EUR

Monogram G.B.
Resultaat: 425 EUR

Duane 60-er jaren, Indonesisch landschap
Startprijs 40 EUR

E. Pechtold, abstract
Startprijs 50 EUR

Eduard Pechtold (Duitsland), olieverf op linnen, fantasiefiguren 50x50cm. Cond.: G

Marinus Zwart, loosdrechtse plassen
Resultaat: 125 EUR

Marinus Zwart (Amsterdam 1882 - Laren), olieverf op linnen, loosdrechtse plassen met waterlelies 40x60cm. Cond.: G

Phil Smith
Startprijs 400 EUR

Phil Smith 1904 (Engelse school), olieverf op linnen, dame met parasol 54x26cm. Cond.: G

Jaap van Kregten, Plechelmus kerk Oldenzaal
Resultaat: 118 EUR

Jaap van Kregten (1878-1967 Ermelo), olieverf op linnen,Grote kerk op de oude markt in Enschede 60x90cm. Cond.: U

Schilderij, koeien
Startprijs 1.000 EUR

Stilleven appels
Startprijs 60 EUR

H.J. van de Poel, olieverf op linnen, stilleven met kom en appels 50x60cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd (Klaissinger?)
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Klaissinger?) 30-er jaren, olieverf op linnen, berglandschap 49x34cm. Cond.: G

Ype Wenning, landschap
Resultaat: 450 EUR

Koeien 19e eeuw
Startprijs 350 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw Hollandse school, olieverf op paneel, landschap met koeien en schapen 38x27cm. Cond.: G

Ongesigneerd 19e eeuw, Maria
Startprijs 375 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, religieus Maria 22x18cm. Cond.: G

Mata Hari, begin 20e eeuw
Startprijs 450 EUR

Eickelberg
Startprijs 900 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, Jezus
Startprijs 375 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, religieus Jezus 23x18cm. Cond.: G

Jo Schrijnder
Resultaat: 725 EUR

Jo Schrijnder
Resultaat: 800 EUR

S. Nolte, twee landschappen
Startprijs 75 EUR

2x S. Nolte (Duitsland), olieverf op linnen, tweeluik van Duitse landschappen met bloemenvelden 80x40cm. Cond.: U

Ongesigneerd Duitse school, portret
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd Duitse school begin 19e eeuw, olieverf op paneel, portret van een man in kledendracht 24x18cm. Cond.: G

S. Nolte, bloemen
Resultaat: 75 EUR

Adrianus Eversen
Resultaat: 175 EUR

Schilderij, Servois
Resultaat: 45 EUR

Andre Servois 20e eeuw, olieverf op paneel, carroussel paarden 41x26cm. Cond.: G

V. Manuel, danspaar
Resultaat: 100 EUR

V. Manuel 20e eeuw Spanje, olieverf op linnen, flamenco danspaar 50x60cm. Cond.: U

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900
Startprijs 35 EUR

Landschap met Vordense beek
Startprijs 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd begin 20e eeuw, in de stijl van de Haagse school omgeving A.M. Gorter, olieverf op linnen, landschap met de Vordense beek 50x60cm. Cond.: G

Bisson
Startprijs 100 EUR

Bisson 20e eeuw(Franse school), aquarel op papier, Ventië 26x33cm. Cond.: G

Aquarel, Jena
Startprijs 50 EUR

Aquarel, Jena

Jan Kelderman, winter in Laren
Startprijs 50 EUR

Jan Kelderman 20e eeuw, olieverf op linnen, winter in Laren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, paarden bij boerderij
Startprijs 375 EUR

W.E. van Rolland (1926 Maastricht - Oostenrijk), olieverf op paneel, romantisch landschap met paarden en figuren 50x70cm. Cond.: U

Ed Karsen
Startprijs 600 EUR

J.C. van der Heyden
Startprijs 350 EUR

J.C. van der Heyden (Den Bosch 1928 - ), imprssionistisch landschap met boer en koe.

Jan Kelderman, Amsterdam
Startprijs 50 EUR

Jan Kelderman 20e eeuw, olieverf op linnen, Amsterdam 30x40cm. Cond.: G

Naakte vrouw
Startprijs 220 EUR

Schilderij, Mori Kinsen
Startprijs 500 EUR

Pieter Scheen + Flippo
Resultaat: 175 EUR

Gesigneerd C. v.d. Windt, landschap met boten
Resultaat: 130 EUR

Gesigneerd C. v.d. Windt, olieverf op paneel, landschap met boten 26x17cm. Cond.: G

Interieur
Startprijs 220 EUR

W. Jansen, olieverf op paneel, "De Brief" Duits interieur 50x60cm. Cond.: G

Winterlandschap met knotwilgen
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, knotwilgen in de winter 24x18cm. Cond.: G

Miralles.
Startprijs 2.500 EUR

A. Navarre, stadsgezicht met figuren
Startprijs 50 EUR

A. Navarre 20e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren 55x40cm. Cond.: G

Paul Burgers, olieverf op doek
Resultaat: 15 EUR

Balinese schone
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd Bali 50-er jaren, olieverf op linnen, Balinese schone (scheurtje) 40x50cm. Cond.: G

Gerard Cornelis Krol, paard en wagen
Startprijs 175 EUR

Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Amsveen met paard en wagen 70x60cm. Cond.: G

Gesigneerd Brown 21e eeuw, stilleven
Resultaat: 55 EUR

Gesigneerd Brown 21e eeuw, olieverf op papier, stilleven met bloem 40x50cm. Cond.: U

Schilderij 17e/18e eeuw
Startprijs 5.000 EUR

Corneille
Resultaat: 150 EUR

Waaier achter glas
Startprijs 75 EUR

Ongesigneerd aquarel 18e eeuw (Frankrijk), aquarel op papier (is een waaier geweest), figuren met schapen 32x14cm. Cond.: U

2 Schilderijen van Richard Matouschek
Startprijs 500 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, kippen
Startprijs 45 EUR

Schilderij, dame aan strand
Resultaat: 10 EUR

T. Goedvriend, 3 schetsen
Startprijs 150 EUR

3 Schetsen Theo Goedvriendt (De Steeg 1879 - 1969 Warnsveld), tekeningen op papier, Berglandschap 21x15cm. Berglandschap met gebouw 20x14cm. Transvaal 1937 23x16cm. Cond.: G

Litho
Startprijs 35 EUR

Blanka Pesja (1963 Tjechoslowakije Liberec), litho op papier "Embracing me" 281/800 36x25cm. Cond.: U

F. Patten, strandgezicht
Resultaat: 45 EUR

F. Patten, olieverf op linnen, strandgezicht 20e eeuw 30x40cm. Cond.: U