Ongesigneerd Hollands stadsgezicht 20e eeuw, olieverf op paneel 20x24cm. Cond.: U
Gerbrand Frederik van Schagen (Den Haag 1880 - 1968 Laren), olieverf op paneel, poldergezicht met eenden en slijpsteen 35x25cm. Cond.: G
R. v.d. Watering 20e eeuw, olieverf op linnen, wintergezicht met fazanten 50x78cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd begin 19e eeuw, olieverf op linnen, afscheid van cavaleristen te paard 65x61cm. Cond.: G
Johannes Josephus Garjeanne (Delft 1860 - 1930 Hilversum), gemengde techniek op papier, wintergezicht met beekje en knotwilgen (o.a. werken in het Frans Hals museum) 14x20cm. Cond.: U
H. Noordam, olieverf op linnen, landschap met boerderij 40x50cm. Cond.: R
Russisch icoon eind 19e- begin 20e eeuw. Moeder Gods v.d. Brandende braambos 26x31cm. Cond.: G
Icoon van de drie Heiligen, Russisch eind 19e - begin 20e eeuw 31x26,5cm. Cond.: G
Hans Peter Nagtegaal (11-09-1944 Amsterdam) Rietveld Academie, drukwerk op papier Nr 44, het witte bed 64x67cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd (P. Verh...), olieverf op linnen, Hoeve ca. 1900 40x30cm. Cond.: G
Jan Toorop 1927 (Ned. Indië 1858 - 1928 Den Haag), potlood op papier, "Alleen de Christus kan ons redden" 14x9cm. Cond.: G
Gesigneerd G. Altmann, olieverf op linnen, landschap met koeien 100x60cm. Cond.: R
Hans Peter Nagtegaal (11-09-1944 Amsterdam) Rietveld Academie, drukwerk op papier Nr 43, Bomat 20 68x65cm. Cond.: U
H. v.d. Meer 1990, olieverf op linnen, boer met paard en wagen 50x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 30-er jaren(W.J. Butner?), olieverf op linnen, Sint Nicolaas kerk en Schreierstoren 50x70cm. Cond.: U
Monogram K. 20-10-'76, aquarel op papier, Spaans landschap 30x23cm. Cond.: U
Albert Wessels (1938 - ), olieverf op linnen, landschap in Twente 60x80cm. Cond.: G
Herman Brood, druk op papier, "Fantasie",Zwolle 1946-Amsterdam 2001, 45x37cm. Cond:G
P.A. Schipperus, gouache op papier, bosgezicht 24x18cm. Cond.: G
2x Otto Köster (Duitsland), olieverf op linnen, tweeluik met landschappen geïnspireerd op de Worpswede Kunstenaars 50x60cm. Cond.: U
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, winter met paarden en figuren 25x20cm. Cond.: G
2x Otto Köster (Duitsland), olieverf op linnen, tweeluik met winterlandschappen geïnspireerd op de Worpswede Kunstenaars 50x60cm. Cond.: U
P. Kereels 50-er jaren, olieverf op linnen, landschap in de bergen 50x70cm.
Otto Köster (Duitsland), olieverf op linnen, impressionistisch landschap met kerk 40x50cm. Cond.: U
Mary Ellen Janssen 1990, olieverf op linnen, landschap met paarden 50x70cm. Cond.: U
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, zeilschip voor rotsachtige kust 60x81cm. Cond.: G
2x Joachim Ziller 20e eeuw Duitsland, olieverf op linnen, abstracte composities 40x40cm. Cond.: U
Ongesigneerd begin 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands dorp 53,5x42cm. Cond.: G
Eduard Pechtold (Duitsland), olieverf op linnen, fantasiefiguren 50x50cm. Cond.: G
Marinus Zwart (Amsterdam 1882 - Laren), olieverf op linnen, loosdrechtse plassen met waterlelies 40x60cm. Cond.: G
Phil Smith 1904 (Engelse school), olieverf op linnen, dame met parasol 54x26cm. Cond.: G
Jaap van Kregten (1878-1967 Ermelo), olieverf op linnen,Grote kerk op de oude markt in Enschede 60x90cm. Cond.: U
H.J. van de Poel, olieverf op linnen, stilleven met kom en appels 50x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Klaissinger?) 30-er jaren, olieverf op linnen, berglandschap 49x34cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw Hollandse school, olieverf op paneel, landschap met koeien en schapen 38x27cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, religieus Maria 22x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, religieus Jezus 23x18cm. Cond.: G
2x S. Nolte (Duitsland), olieverf op linnen, tweeluik van Duitse landschappen met bloemenvelden 80x40cm. Cond.: U
Ongesigneerd Duitse school begin 19e eeuw, olieverf op paneel, portret van een man in kledendracht 24x18cm. Cond.: G
Andre Servois 20e eeuw, olieverf op paneel, carroussel paarden 41x26cm. Cond.: G
V. Manuel 20e eeuw Spanje, olieverf op linnen, flamenco danspaar 50x60cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd begin 20e eeuw, in de stijl van de Haagse school omgeving A.M. Gorter, olieverf op linnen, landschap met de Vordense beek 50x60cm. Cond.: G
Bisson 20e eeuw(Franse school), aquarel op papier, Ventië 26x33cm. Cond.: G
Jan Kelderman 20e eeuw, olieverf op linnen, winter in Laren 30x40cm. Cond.: G
W.E. van Rolland (1926 Maastricht - Oostenrijk), olieverf op paneel, romantisch landschap met paarden en figuren 50x70cm. Cond.: U
J.C. van der Heyden (Den Bosch 1928 - ), imprssionistisch landschap met boer en koe.
Jan Kelderman 20e eeuw, olieverf op linnen, Amsterdam 30x40cm. Cond.: G
Gesigneerd C. v.d. Windt, olieverf op paneel, landschap met boten 26x17cm. Cond.: G
W. Jansen, olieverf op paneel, "De Brief" Duits interieur 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op paneel, knotwilgen in de winter 24x18cm. Cond.: G
A. Navarre 20e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren 55x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Bali 50-er jaren, olieverf op linnen, Balinese schone (scheurtje) 40x50cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Amsveen met paard en wagen 70x60cm. Cond.: G
Gesigneerd Brown 21e eeuw, olieverf op papier, stilleven met bloem 40x50cm. Cond.: U
Ongesigneerd aquarel 18e eeuw (Frankrijk), aquarel op papier (is een waaier geweest), figuren met schapen 32x14cm. Cond.: U
3 Schetsen Theo Goedvriendt (De Steeg 1879 - 1969 Warnsveld), tekeningen op papier, Berglandschap 21x15cm. Berglandschap met gebouw 20x14cm. Transvaal 1937 23x16cm. Cond.: G
Blanka Pesja (1963 Tjechoslowakije Liberec), litho op papier "Embracing me" 281/800 36x25cm. Cond.: U
F. Patten, olieverf op linnen, strandgezicht 20e eeuw 30x40cm. Cond.: U