Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren theebus
Startprijs 495 EUR

Antiek Hollands zilveren theebus rustend op klauwpootjes. Maker: H. Hooykaas Schoonhoven 1911 in uitstekende staat 835/000 180gr. 11x10x8 cm.

Zilveren slatang
Startprijs 450 EUR

Antieke Hollands zilveren slatang gegraveerd met een schitterend gedraaide sluitdop. Maker: van Benten 1839 835/000 168gr. 29,5x6,5x5cm. Cond.: U

Zilveren thorapointer
Resultaat: 450 EUR

Grote zilveren thora van hout bewerkt met zilver 61cm. Cond.: U

Zilveren schaal
Startprijs 425 EUR

Mooi Engels zilveren hengselschaal Sheffield 1923 925/000 342gr. 6xø23,5cm. Cond.: U

Zilveren sauskom
Resultaat: 380 EUR

Robuust zilveren sauskom. Zware kwaliteit en mooi bewerkt 793gr. 15,5x27,5x20,5cm.

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 395 EUR

Antiek Hollands zilveren brandewijnkom 1898. 835/000 115gr. Cond.: U 6x19.5x9.5 cm.

Zilveren kandijpot
Startprijs 350 EUR

Prachtige zilveren kandijpot rustend op 4 pootjes met een eikel op de top 835/000 401gr. 15,5x17,5cm. Cond.: G

Zilveren bonbonschaaltje
Startprijs 325 EUR

Schitterend mooi bewerkt en uitgezaagd bonbonschaaltje rustend op 4 sierlijke pootjes 925/000 381gr. 20x20x6cm. Cond.: U

Zilveren fruitschaal
Startprijs 325 EUR

Prachtige zilveren fruitschaal Birmingham 1944 835/000 428gr. 8xø25,5cm. Cond.: U

6-Delig zilveren servies
Startprijs 300 EUR

Schitterend mooi antieke Hollands 6-delig zilveren miniatuur serviesje. Maker: G. v/d Dussen Schoonhoven 1873 835/000 54gr. Cond.: U

Zilveren aspergetang
Startprijs 300 EUR

Prachtige strakke Hollands zilveren aspergetang. Maker: Kempen & Zonen Schoonhoven 835/000 184gr. 23x4,5x3,2cm. Cond.: U

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 300 EUR

Schitterend bewerkte zilveren brandewijnkom 925/000 275gr. 10,7x23,5x8,5cm. Cond.: U

Hollands kristallen theebus
Startprijs 295 EUR

Antiek Hollands kristallen theebus met antiek zilveren dop eind 20e eeuw. 835/000 18xø8,5cm. Cond.: U

Tas, zilv. beugel + haak
Startprijs 290 EUR

Antiek Hollands zilveren tasbeugel met zilveren antieke haak. Schitterende afbeeldingen, maker WE. 835/000 202gr. 15cm. Cond.: G

Bijbel met zilv. sloten
Startprijs 290 EUR

Bijbel met zilveren sloten

Kralentas, zilv. beugel
Startprijs 280 EUR

Zeer leuke antieke Hollands zilveren tasbeugel met muziekanten 835/000 211gr. 12cm.

Hollands kristallen theebus
Startprijs 275 EUR

Antiek Hollands kristallen theebus met mooi gegraveerde zilveren dop met bloem op de top. Eind 20e eeuw 835/000 . 12x10x8cm. Cond.: G

Zilveren theepot
Startprijs 275 EUR

Antieke zware zilveren theepot rustend op 4 sierlijke pootjes. Scandinavisch gemerkt T.H. Marthirsen 830/000 530gr. 17x21x9,5cm. Cond.: U

Imari schotel met zilv. blaker
Resultaat: 275 EUR

Antiek 18e eeuwse Chinese imari schotel met antiek Hollands zilveren blaker en zilveren handvat. Mooi gegraveerd 835/000 Cond.: U 8x ø12cm.

Zilveren tassa
Startprijs 275 EUR

Leuke Engelse zilveren zware tassa Chester ca. 1920 835/000 ,305gr. 8xø21cm. Cond.: U

Zilver, 6 paleizen
Resultaat: 370 EUR

Zes mooie zilverbaren van 6 paleizen van ons vorstenhuis. Zeer fraai. 999/000 600gr. Cond.: U

Zilveren theepot
Resultaat: 235 EUR

Mooie strakke Engels zilveren theekan London 1937 925/000 510gr. H.: 17cm. Cond.: U

Zilveren geribte koker
Startprijs 225 EUR

Mooie geribbelde zilveren sigarettenkoker met een goudvergulde binnenkant 830/000 176gr. 13x9,5x1,5cm. Cond.: U

Zilveren bonbonschaaltje
Startprijs 210 EUR

Mooi antiek bewerkt schaaltje, maker S.H. 835/000 150gr. 6xø20,5cm. Cond.: G