Mooi Hollands zilveren miniatuur kaptafeltje 835/000 68gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje (Friesland) 1836. 835/000 20gr. 3,8x3,4x2,6cm. Cond.: U
Miniatuur filigrain salonset 4-delig,zilver verguld, waarschijnlijk 20e eeuw,zittingen rode velours.H.4-6.5 cm.,bank L 9.5 cm.,90gr.
Kristallen tassa op mooie barok zilveren bewerkte voet 925/000 20,5x14,5cm. Cond.: U
Ovaal zilveren presenteerschaaltje met monogram 835/000 210gr. 33x15cm. Cond.: U
Kristallen ovale cakeschaal met zilveren beugel 19x29x21cm. Cond.: G
Antiek zilveren loddereindoosje 19e eeuws met mooie motieven. 835/000 21gr. 3,5xø2,5cm. Cond.: U
Antiek Engels zilveren medaille van de vrijmetselarij. Met 6 puntige ster, zeer zeldzaam (normaal 5 puntige ster). 835/000 19gr. 13x4cm. Cond.: U
6 Zilver overlay onderzetters,USA ca.1930,meesterteken Webster Company,sterlingzilver montuur 925/000,rond glas in opengewerkte overlay techniek. Ø7.5 cm.
Mooi bewerkte en uitgezaagde zilveren wijnfleshouder rustend op 3 leeuwenpootjes met blauw glazen binnenbak 925/000 74gr. 4xø12cm. Cond.: U
Zeer mooi antiek bewerkte Scandinavisch zilveren snuifdoos 8,5x5x2cm. gehalte 815/000