Bronzen beeld van een lachend hangbuikzwijntje 21e eeuw. Op zwart marmeren sokkel 16x25,5x16cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Twee bronzen Aziatische beeldjes 20e eeuw. 1x Olifant met figuur met een pot op het hoofd 18x5x10cm. 1x Fantasiebeeldje/vaasje 15,5xø12,5cm.
Zeldzaam Bamileke beeld uit Cameroon. Dit beeld is 40/50 jaar oud en 65 cm hoog.
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Marmeren beeld met afgebeeld Christus gesigneerd Paul Graf (Duitsland) 19e eeuw 35x22x8,5cm. Cond.: U
Bronzen erotisch beeld 21e eeuw. Voorstellend een naakte jongedame voorover gebukt. Geheel staand op een zwart marmeren sokkel 19x12x10cm. Cond.: G
Religieus houten beeldje 18e-19e eeuw, gesneden hout. Met beschildering Cond.: G
Natuurstenen figuur, modern Afrikaans, gemaakt door Tengenenge stam 20e eeuw 32x23x11cm. Cond.: U
Bronzen beeld van een edele dame met bloemenmand in de hand. Gesigneerd R. Vallon 21e eeuw 29xø13cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een edele dame met waaier in de hand. Gesigneerd R. Vallon 21e eeuw. 25x16x13cm. Cond.: G
Bronzen beeld, voorstellend een bakkertje met 2 broodmanden onder de arm. 21e eeuws 22x11x11cm. Cond.: G
3 Bronzen penningen. 1x NKF 1913 -11963 ø11cm. 1x Frank Lloyd Wright "I'll think as i'll act as i am" ø8cm. 1x Carnaval 1959 met een Latijnse spreuk ø6cm. Cond.: G
Bronzen presse-papier (vuurverguld) met drie kabouters gemonteerd op een houten plankje 30-er jaren 13x16x21cm. Cond.: G
Prachtig apen beeld van de Bulu stam uit Cameroon. Het beeld is 40-50 jaar oud en 30 cm hoog.
Chinese figuur 20e eeuw. Natuursteen met houten sokkel, gesigneerd, man slapend op een tijger 7,5x10x6cm. Cond.: U
Gipsen beeld van een spaarzaam geklede vrouw staand op sokkel. Beeld is bronskleurig gepolichromeerd 20e eeuw 75xø23cm. Cond.: G
Bronzen plaquette 20e eeuw met een paard 21,5x30x1cm. Cond.: G
Bronzen Aziatische boedha 19e-20e eeuw, boedha met cobra 17x7x5cm. Cond.: U
Vergulde houten tempelwachter vroeg 19e eeuws, mooie patina (handen missen). 31x10x13cm. Cond.: G
Buste van een Romeinse officier. Gipsen reproductie op marmeren sokkel. Minimale beschadigingen 21x15x10cm. Cond.: G