18e Eeuws heilig beeld met originele polychromie. Groot formaat goud-decor 112x51x30cm. Cond.: G
Stel bronzen steigerende paarden gesigneerd Cousto ca. 1890. Franse kunstenaar van beduidende naam.
Hippolyte Francois Moreau (Dyon 1832 - 1927 Neuilly-sur-Seine) woonde en werkte voornamelijk in Parijs (musea o.a. Chambery Dijon). Diane met pijl en boog op draaisokkel 70,5x31x34cm. Cond.: G
Thomas Francois Cartier (1879 - 1943), Bronzen herdershonden, bijzondere kwaliteit, mooie patina 38x42x23cm. Cond.: U
Groot albasten beeld ca. 1900 van een vrouw bij een boomstam. Vermoedelijk Frans of Duits (beschadiging) Cond.: R
Bronzen beeld van een Japanse keizer met staf in de hand ca. 1920. Beeld is ongesigneerd. geheel staand op een gekleurd marmeren sokkel 36cm. Cond.: G
Oud albasten beeld 20e eeuw. Voorstelling van een vrouw met oorkonde op marmeren sokkel 38x14x16cm. Cond.: U
Ongesigneerd bronzen beeld ca. 1900. Voorstellend een edelman met handschoenen aan staand op een houten sokkel 44cm. Cond.: G
Bronzen beeld, ongesigneerd Japans ca. 1900. Voorstellend Japanse dame met waaier in de hand. Geheel staand op een houten boomstam . Hoofd en armen zijn gemaakt van ivoor. Waaier is gelijmd 21,5cm. C...
Houten heilig beeld 18e eeuws van eikenhout met resten van de orignele polychromie 53x15x11cm. Cond.: G
Bronzen beeld, gesigneerd Antoine Bofill (1894-1939) 53. Voorstellend jongentje met hoed in de handen om een sigaret aan te steken. Met bronzen garantie gietersstempel 28,5cm. Cond.: G
J. Lormier 19e-20e eeuw Frankrijk, Art-Deco beeld met marmeren sokkel. Twee rennende windhonden, mooie patina 46x28x13cm. Cond.: U
Bronzen beeld gesigneerd C. Villanis 1858 - 1914 (Carmen), mooie patina Frankrijk 31x19x11cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Petrus met bijbel. Originele polychromie in zeer goede staat 122x37x40cm. Cond.: G
Brons gepatineerd ongesigneerd beeld, Frans ca. 1900. Voorstellend een nar met hoed op wat tevens een kaarsenhouder is. Geheel gemaakt van compositie 29cm. Cond.: G
Bronzen beeld voorstellend jager met pet op en jachthond aan de lijn 21e eeuw. Beeld is zeer fijn uitgewerkt en gedetailleerd. Geheel staand op zwart marmeren sokkel 45,5x37x23cm. Cond.: G
Groot beeld van een vrouw van compositie gemerkt Mercis, mooie patina 65x31x33cm. Cond.: G
Houten beeld in console 1e helft 19e eeuw, Duits. Deels gepolichromeerd en beschilderd. Voorstellend heilige figuur met kelk.
18e Eeuws Petrushoofd met originele polychromie 22x14x13cm. Cond.: U
Twee brons gepatineerde beeldjes van een Aziatisch meisje en jongentje. gesigneerd Geo Maxim ca. 1910. geheel staand op een rose geaderd marmeren sokkel. Tevens als boekensteunen te gebruiken. Composi...
Grote terracotta herdershond gesigneerd Thomas Francois Cartier (1870 - 1943 Frankrijk). Brons gepatineerd 44x37x19cm. Cond.: U
Japans bronzen beeld 19e eeuw. Voorstellend een Japanse vrouw bezig met leer. Mooie kwaliteit 21x15x12cm. Cond.: G
Bronzen beeldje ca. 1910 voorstellend staand meisje met de handen op de rug en een doek over haar hoofd. Groen brons gepatineerd. Staand op rechthoekig bronzen plaatje met tekst "Musee de Naples" 16cm...