Bronzen beeld voorstellend olympisch atleet,ca.1900,met gietstempel. H.34.5cm.
Bronzen figuur gesigneerd Viribus Unitis eind 19e eeuw. Voorstellend handschuddende soldaten op marmeren sokkel. 1 Geweer of vaandel mist 18x13x6,5cm. Cond.:G
Bronzen beeld 20e eeuw, gesigneerd J.B. (Duitsland of Frankrijk), boerenmeisje met bloemen op marmeren voet 25x8x7cm. Cond.: U
Bronzen figuur gesigneerd R. Röse eind 19e eeuw(vermoedelijk Oostenrijk). "Heldenmädchen von Karvaruska", gewonde soldaat met meisje 11x13,5x9,5cm. Cond.: G
Houten heilig hart beeld 19e eeuw. Gesigneerd P. Steffen (beschadigd) 84x17x23cm. Cond.: G
Bronzen beeld 21e eeuw, voorstellende een paard in galop naar voorbeeld van Coreira, geheel staand op zwart marmeren sokkel. 35x44x19 cm.
Grote bronzen Art Deco stijl sculpture van een zittende beer. Naar Marels 21e eeuw. Geheel rustend op zwart marmeren sokkel 52x43,5x27,5cm. Cond.: U
Bronzen beeld, ongesigneerd ca. 1900. Voorstellend balancerende overwinningsgodin met laurierskrans in de hand. Geheel staand op een houten sokkel 24,5cm. Cond.: G
Bronzen beeld gesigneerd A. Bofill (1894- 1939) 53. Voorstellend schaapsherder met schaapshond. Brons gepatineerd. Sokkel gestempeld met FV 1954 25,5cm. Cond.: G
Aardewerken buste gesigneerd G. van Vaerenbergh Nr 1064-2. Getiteld "O Sole Mio". Beschadigd 52x3x24cm. Cond.: R
Grote Madonna met bijbel 19e eeuw (lindenhout). In zeer goede staat 110x30x22cm. Cond.: G
Prachtig en zeldzaam Ceremonie Ngeende Kuba masker. Het masker is meer dan 50 jaar oud
Prachtig en autentiek-origineel zeldzaam groot Bwoom Kuba masker. Het masker is meer dan 50 jaar oud.
Ongesigneerd bronzen beeldje van een zittend jongentje op wit marmeren sokkel begin 20e eeuw 11,5cm. Cond.: G
Grote bronzen sculpture 21e eeuw voorstellend fantasiefiguur met 2 kinderen. Gesigneerd Clodion 37xø21,5cm. Cond.: G
Bronzen beeld voorstellend jongedame met slinger in de hand. 21e eeuws. geheel staand op zwart marmeren voet. Gietstempel Parijs 52xø14,5cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur 21e eeuw naar voorbeeld van een 19e eeuws model. gesigneerd Massimo. Voorstellend een engel en een vrouw naast elkaar staand. Met zwart marmeren sokkel 40x23x16cm. Cond.: G
2 Bronzen kaarsenkandelaars in de vorm van een sphinx 21e eeuw. Gesigneerd Milo 22x8,5x10cm. Cond.: G
Bronzen beeld, voorstellend een vrouw met poolster in de handen en twee beren aan haar zijde 21e eeuw. Mooi gepatineerd geheel staand op zwart marmeren sokkel 41,5x34x16,5cm. Cond.: G
Grote bronzen Art deco stijl sculptuur naar voorbeeld van B. van Straeten. Voorstellend een Art Deco gier met vleugels gespreid 53x41x24cm. Cond.: G
Bronzen beeld voorstellend een koppeltje patrijzen 21e eeuw. zwart marmeren sokkel 28,5x37x18cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur met marmeren sokkel gemerkt 1985 nr. 23/39. Abstract waarschijnlijk Ruurd Hallema 23,5x10x4cm. Cond.: U
Bronzen beeld voorstellend een ridder met pijl en boog in de houding, tevens bewapend met zwaard en mes 21e eeuw. Geheel staand op groen marmeren sokkel. 58,5x33x14cm. Cond.: G
Bronzen beeld, voorstellend een Aziatisch tang paard, van de bronsgieterij Güss Strehle. van de Collectie Bucher-Buchner Hannover. Beeld is midden 20e eeuw, geheel staand op wit marmeren originele sok...