Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen hangbuikzwijn
Resultaat: 80 EUR

Bronzen beeld van een lachend hangbuikzwijntje 21e eeuw. Op zwart marmeren sokkel 16x25,5x16cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Resultaat: 75 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Resultaat: 70 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

2 Bronzen beeldjes
Resultaat: 70 EUR

Twee bronzen Aziatische beeldjes 20e eeuw. 1x Olifant met figuur met een pot op het hoofd 18x5x10cm. 1x Fantasiebeeldje/vaasje 15,5xø12,5cm.

Beeld, Bamileke
Resultaat: 70 EUR

Zeldzaam Bamileke beeld uit Cameroon. Dit beeld is 40/50 jaar oud en 65 cm hoog.

Bronzen vogel
Resultaat: 60 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Resultaat: 60 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Marmeren beeld Christus
Resultaat: 60 EUR

Marmeren beeld met afgebeeld Christus gesigneerd Paul Graf (Duitsland) 19e eeuw 35x22x8,5cm. Cond.: U

Bronzen naakte dame
Resultaat: 60 EUR

Bronzen erotisch beeld 21e eeuw. Voorstellend een naakte jongedame voorover gebukt. Geheel staand op een zwart marmeren sokkel 19x12x10cm. Cond.: G

Houten beeldje
Resultaat: 60 EUR

Religieus houten beeldje 18e-19e eeuw, gesneden hout. Met beschildering Cond.: G

Natuurstenen figuur, modern
Resultaat: 55 EUR

Natuurstenen figuur, modern Afrikaans, gemaakt door Tengenenge stam 20e eeuw 32x23x11cm. Cond.: U

Bronzen beeld
Resultaat: 55 EUR

Bronzen beeld van een edele dame met bloemenmand in de hand. Gesigneerd R. Vallon 21e eeuw 29xø13cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 55 EUR

Bronzen beeld van een edele dame met waaier in de hand. Gesigneerd R. Vallon 21e eeuw. 25x16x13cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 55 EUR

Bronzen beeld, voorstellend een bakkertje met 2 broodmanden onder de arm. 21e eeuws 22x11x11cm. Cond.: G

3 Bronzen penningen
Resultaat: 50 EUR

3 Bronzen penningen. 1x NKF 1913 -11963 ø11cm. 1x Frank Lloyd Wright "I'll think as i'll act as i am" ø8cm. 1x Carnaval 1959 met een Latijnse spreuk ø6cm. Cond.: G

Bronzen pressepapier
Resultaat: 50 EUR

Bronzen presse-papier (vuurverguld) met drie kabouters gemonteerd op een houten plankje 30-er jaren 13x16x21cm. Cond.: G

Beeld, Bulu
Resultaat: 50 EUR

Prachtig apen beeld van de Bulu stam uit Cameroon. Het beeld is 40-50 jaar oud en 30 cm hoog.

Chinese figuur
Resultaat: 50 EUR

Chinese figuur 20e eeuw. Natuursteen met houten sokkel, gesigneerd, man slapend op een tijger 7,5x10x6cm. Cond.: U

Bronzen asbak
Resultaat: 45 EUR

Bronzen asbak in Art Deco vorm 20e eeuw. 6,5xø14cm. Cond.: G

Beeld van een vrouw
Resultaat: 40 EUR

Gipsen beeld van een spaarzaam geklede vrouw staand op sokkel. Beeld is bronskleurig gepolichromeerd 20e eeuw 75xø23cm. Cond.: G

Bronzen plaquette, paard
Resultaat: 35 EUR

Bronzen plaquette 20e eeuw met een paard 21,5x30x1cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Resultaat: 35 EUR

Bronzen Aziatische boedha 19e-20e eeuw, boedha met cobra 17x7x5cm. Cond.: U

Beeld, tempelwachter
Resultaat: 35 EUR

Vergulde houten tempelwachter vroeg 19e eeuws, mooie patina (handen missen). 31x10x13cm. Cond.: G

Buste Romeinse officier
Resultaat: 35 EUR

Buste van een Romeinse officier. Gipsen reproductie op marmeren sokkel. Minimale beschadigingen 21x15x10cm. Cond.: G