Grote vuurvergulde Franse bronzen empire kaarskandelaar met Griekse man met scepter. Circa 1810. Eén arm gesoldeerd. Verder in goede ongereinigde staat. In redelijke staat. Afmeting: H 57 cm.
Grote antieke Duitse Kalipe speeldoos van notenhout met intarsia. Circa 1900. In zeer goede werkende staat en mooie klank. Met extra speelplaten. Recentelijk gepolitoerd. Afmeting: 20 x 40 x 37 cm. In...
Twee oude bronzen wandlampen met olifanten koppen + albast imitatie lampenkappen. Afmeting: 55 x 29 x 17 cm. In goede staat.
Zes antieke Keltische bijlen. IJzer/brons. Divers. Bodemvondst Frankrijk. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.
Zeldzame Grote neo-gotische messing deels gebruneerd altaar-tabernakel met leeuwen/figuren en Corpus Christi. eerste helft 20e Eeuw. Afmeting: 124 x 33 x 33 cm. In goede staat.
Groot 18e - 19e eeuws zandstenen Maria beeld op sokkel. Eén reparatie. Afmeting: H 140 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen koud beschilderde wandkandelaren met moren en tulband. Afmeting: 53 x 40 x 19 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse hardhouten belijmde scheepskist met smeedijzeren beslag en handgrepen. Afmeting: 28 x 50 x 32 cm. In goede staat.
Twee levensgrote Oosterse houtgesneden figuren met gong en glazen stenen. Polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 160 x 150 x 75 cm. In goede staat.
Twee Franse vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met engel figuur met perkament en scepter. Circa 1810. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke gotische zandstenen kapel met heilig figuur. Drie-delig. Plaquette later. Kapel + beeld. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 240 x 80 x 50 cm. In goede staat.
Twee levensgrote pop art poppen met koptelefoons. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 - 190 cm. In zeer goede staat.
Drie oude Hollandse penningen. 1x 1936 - 1945, Japan einde WO II, capitulatie et cetera. 1x De vliegende Hollander, Aero philatelistische Ver. 1978. 1x De vliegende Hollander, Aero philatelistische Ve...
Vier delen ijzerwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee wafelijzers + twee vuurbokken. Afmeting: 37 - 80 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline-glazen tafellampen. 1x Witte olielamp, goed. 1x Elektrisch, circa 1930, beschadigd. Afmeting: H 27 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Messing tafellamp in Empire-stijl. Gemerkt S + Sweden. 20e Eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten historisme dekseldoos met messing beslag. In renaissance-stijl. Afmeting: 12 x 20 x 15 cm. In goede staat.
Zeer grote koperen kroonluchter in barokstijl 20e eeuw. Grootte 73xø110cm. In goede staat
Grote Japanse lakwerk dekseldoos met vakverdeling en parelmoer-inleg. Circa 1930. Afmeting: 15 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Fraaie silver-plated kandelaar op een ronde voet met 3 lichten waarvan 2 aan gedraaide armen. 12x27x30cm. In goede staat
Twee antieke stickbarometers. Mahonie + beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 100 - 104 cm. In goede staat.
Twee oude Hollandse Erricson bakelieten draaischijf telefoons. Afmeting: 14 x 23 x 18 cm. In goede staat.
Oude bronzen Tibetaanse klankschaal met karaktertekens + daarbij een oude Indonesische kris. Afmeting: 14 - 50 cm. In goede staat.
Hollandse kopergeslagen spiegelkast met daarin borstels. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 66 x B 37 cm. In goede staat.