Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-  

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
360 Resultaten
Kavel: 614

Zilveren spang met hanger

Startprijs 30 EUR

Zilveren spang met hanger, 925/000. Rond collier met daaraan een langwerpige zilveren hanger met kunststof inleg in diverse kleuren. Lengte hanger 68 mm. ca 17 gram. In goede staat.


Kavel: 834

Zilveren Omega collier

Startprijs 30 EUR

Zilveren omega collier, 925/000, voorzien van een karabijnhaak. breedte 6 mm. lengte 45 cm. ca 26 gram. In goede staat


Kavel: 609

Zilveren armband met bloedkoraal

Startprijs 35 EUR

Zilveren armband, 835/000, met bloedkoraal. Armband met zilveren sierlijke elementen verbonden door middel van jasseronschakel. het ronde middelste element is versierd met 4 bloedkoralen,. De armband ...


Kavel: 744

Zilveren hanger en oorclips met tijgeroog

Startprijs 35 EUR

Zilveren collier met hanger en oorclips, 800/000, met tijgeroog. Collier met een getorste schakel met daaraan een peervormige hanger versierd met een rand met krakelingen en bezet met een tijgeroog. E...


Kavel: 622

Lot zilveren creolen

Startprijs 40 EUR

Lot zilveren creolen, 3 paren en 3 losse creolen met kleurstenen. 925/000. ø 15-35mm. Totaal ca 29,8 gram. In goede staat


Kavel: 624

Lot zilver, 4x

Startprijs 40 EUR

Lot zilver met een armband met bloemschakels bezet met bloedkoraal, een klassieke broche met onyx en markesiet, enkelen ontbreken, broche in scandinavische stijl, aha design en een fijn gourmetcollier...


Kavel: 649

Lot zilveren oorstekers

Startprijs 40 EUR

Lot oorstekers met, 925/000, met knoppen met grote bollen, oorhaken met zirconia's en een sterhanger, een paar brisures met peervormige hangers en een paar oorstekers met zirconia. ca 12 gram,. In goe...


Kavel: 658

2 Paar zilveren oorclips

Startprijs 40 EUR

Lot met 2 paar zilveren oorclips, Een paar oorclips in bladvorm, 835/000, bezet met markesietstenen, 12x20mm, en een paar ovale oorclips, 925/000, voorzien van een opengewerkte florale rand bezet met ...


Kavel: 661

Ring met zirconia's, 9 krt

Startprijs 40 EUR

Ring, 375/000, met zirconia's. Rijring met 12 zirconia's. Breedte 2,0 mm. ø 56. ca 1,0 gram. In goede staat


Kavel: 714

Junghans horloge

Startprijs 40 EUR

Junghans mega solar horloge, radio controlled met een double kast, saffier glas en een double rekband. ø 32 mm. Gebruikssporen, verder in goede staat. Werkend.


Kavel: 747

Armband en ring Nomination

Startprijs 40 EUR

Armband en ring, Nomination met opaal en gouden details. Breedte 6,5 mm. In goede staat


Kavel: 765

Lijstje met 2 broches

Startprijs 40 EUR

Lot met een zilverenlijstje en 2 broches. Klein zilveren fotolijstje, 925/000, rechthoekig model met florale bewerking in de hoeken, 5x3,6cm. en 1 broche gemaakt uit 2 breidoppen en een staafbroche m...


Kavel: 829

Horloge Etienne Aigner

Startprijs 40 EUR

Horloge Etienne Aigner, bicolour staal voorzien van een kast in hoefijzervorm met een witte wijzerplaat met datumaanduiding. En een bicolour schakelband. Breedte 32 mm. lengte 19,5cm. Vergulding wat a...


Kavel: 831

Dugena dameshorloge

Startprijs 40 EUR

Nieuw Dugena dameshorloge, double met double schakelband. Voorzien van een ronde kast, ø 25 mm, met goudkleurige wijzerplaat met datumaanduiding. Werkend.


Kavel: 833

Goud op zilveren collier met hanger

Startprijs 40 EUR

Goud op zilveren collier en hanger, 925/000, met amethist. Een geslepen slangcollier, ø 2,5mm, met daaraan een hanger met ronde elementen met rond gefacetteerde paarse steen. lengte 39 mm. collier 50 ...


Kavel: 650

Lot zilver/sieraden

Startprijs 45 EUR

Lot zilver met een heft, een broche gemaakt uit 2 breidoppen, 93 mm, en een speld met 4 zeeuwse knopjes, 22x32mm. In goede staat


Kavel: 674

Set zilveren sieraden

Startprijs 45 EUR

Set zilveren sieraden, 925/000, met een collier met hanger, een ring en oorhangers met zirconia's. Sneeuwstervormig model bezet met zirconia's. ø ca 14 mm. ø 57. ca 10,1 gram. In goede staat.


Kavel: 694

Barnsteen collier en oorclips

Startprijs 45 EUR

Collier en oorclips, 333/000, met barnsteen/copal. Collier van getrommelde kralen verlopend in grootte, 10-18mm, geknoopt aan een double sluiting en een paar halfronde oorclips met een gouden clip. ø ...


Kavel: 727

Zilveren biesmark collier

Startprijs 45 EUR

Zilveren collier, 925/000, met een biesmarkschakel. Breedte 9 mm. Voorzien van een veeroog. 42 cm. ca 32,2 gram. In goede staat


Kavel: 670

Zilveren emaille vlinder

Startprijs 50 EUR

Zilveren broche hanger, 925/000, met emaille, parel en markesiet. Hanger/broche in de vorm van een vlinder met venster-emaille en versierd met parels en stenen. Grootte 44x39mm. ca 8,1 gram. Nieuw


Kavel: 693

Goud op zilveren collier met barnsteen

Startprijs 50 EUR

Goud op zilveren collier met een hanger met barnsteen, 875/000. Fijn ankercollier met een hanger met een peervormige Baltische barnsteen. 17x38 mm, incl. oog. lengte 44 cm. In goede staat


Kavel: 712

Junghans solarhorloge

Startprijs 50 EUR

Junghans mega solar horloge, radio controlled met een keramische kast en een stalen band met vlindersluiting. Uurwerk zit iets scheef in de kast. gebruikssporen, verder in goede staat. Werkend.


Kavel: 715

Zilveren hanghorloge met ketting

Startprijs 50 EUR

Zilveren hanghorloge, 835/000, mechanisch voorzien van een floraal bewerkte rand. ø 27 mm. lengte collier 60 cm. Totaal ca 20,9 gram. In goede staat.


Kavel: 725

4 Paar zilveren oorhangers

Startprijs 50 EUR

4 Paar zilveren oorhangers, 835/000, diverse modellen. Totaal ca 16,2 gram. 54-68mm. Allemaal voorzien van brisures.