Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Bronzen kaarskandelaar, 1880 2102
2x Bronzen kaarskandelaar, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee antieke tinnen kraantjeskannen, 1800 2097
Twee antieke tinnen kraantjeskannen, 1800

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Drie delen antiek tin, 1800 2096
Drie delen antiek tin, 1800

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Prachtige schrijfkist met intarsia + parelmoer 2078
Prachtige schrijfkist met intarsia + parelmoer

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Japanse schrijfdoos, 1930 2074
Japanse schrijfdoos, 1930

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Japans lakwerk kastje 2072
Japans lakwerk kastje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Japanse spellendoos 2070
Japanse spellendoos

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Drie oude dekseldozen 2068
Drie oude dekseldozen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek reis-schrijf kabinet, 1900 2065
Antiek reis-schrijf kabinet, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Antieke theestoof 2060
2x Antieke theestoof

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oriëntaals afweerschild 2039
Oriëntaals afweerschild

Resultaat:

80 EUR

Antieke speeldoos + speelplaten 2037
Antieke speeldoos + speelplaten
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Theestoof, 1820 2035
Theestoof, 1820

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zeldzame antieke theestoof 2034
Zeldzame antieke theestoof

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Wijnrek 2029
Wijnrek

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antiek K.N.A.C. auto embleem, 1935 2028
Antiek K.N.A.C. auto embleem, 1935

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Leitz Wetzlar microscoop onder stolp, 1900 2027
Antieke Leitz Wetzlar microscoop onder stolp, 1900

Resultaat:

80 EUR

Twee koperen piedestals 2026
Twee koperen piedestals
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Schwarzwalder dekseldoos 2014
Schwarzwalder dekseldoos

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Koloniale scheeps documentkist 2011
Koloniale scheeps documentkist

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Japanse bronzen vaas, H 25 x Ø 27 cm. 2009
Japanse bronzen vaas, H 25 x Ø 27 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke documentenkist, 1900 2003
Antieke documentenkist, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke kroonluchter, 1900 2281
Antieke kroonluchter, 1900

Resultaat:

70 EUR

Antieke hanglamp, 1910 2280
Antieke hanglamp, 1910
Startprijs 120 EUR