Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot kandelaren (12x) 2204
Lot kandelaren (12x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Van Nelle kruideniersblik, 1930 2193
Van Nelle kruideniersblik, 1930

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek accordeon + koffer 2189
Antiek accordeon + koffer

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Beatles collectie 2188
Beatles collectie

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Veldschildersezel 2187
Veldschildersezel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee antieke elektromachnetische apparaten (medisch) 2183
Twee antieke elektromachnetische apparaten (medisch)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Tibetaanse klankschaal + kris 2182
Tibetaanse klankschaal + kris

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Twee antieke merklappen in lijst 2180
Twee antieke merklappen in lijst

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot apothekerspotten (4x) 2179
Lot apothekerspotten (4x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oude/antieke Carl Zeiss Jena microscoop 2178
Oude/antieke Carl Zeiss Jena microscoop

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Corpus Christi (ingelijst) 2177
2x Corpus Christi (ingelijst)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Bakelieten telefoon 2176
2x Bakelieten telefoon

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gouden 5-gulden in montuur 2172
Gouden 5-gulden in montuur

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Hollandse barometer, 126 cm. 2163
Hollandse barometer, 126 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Drie Hollandse theestoven 2160
Drie Hollandse theestoven

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Willem III theestoof, 1860 2159
Willem III theestoof, 1860

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Emaille reclamebord 'Schuttersveld/Manchester' 2148
Emaille reclamebord 'Schuttersveld/Manchester'

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke lamp van bakeliet, 1920 2137
Antieke lamp van bakeliet, 1920

Resultaat:

90 EUR

Twee Japanse messing vazen, 1900 2132
Twee Japanse messing vazen, 1900
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Divers antiek koperwerk 2127
Divers antiek koperwerk

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot oud koperwerk 2126
Lot oud koperwerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Japanse Satsuma lampenvoet, H 48 cm. 2120
Japanse Satsuma lampenvoet, H 48 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee antieke messing kaarskandelaren, H 30 cm. 2109
Twee antieke messing kaarskandelaren, H 30 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Franse Charles Dix kaarskandelaren, H 58 cm. 2104
Twee Franse Charles Dix kaarskandelaren, H 58 cm.

Resultaat:

100 EUR