Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot tin 2100
Lot tin

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Italiaanse lampenvoet, H 62 cm. 2122
Italiaanse lampenvoet, H 62 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke hanglamp 2123
Antieke hanglamp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot oud koperwerk 2126
Lot oud koperwerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen zonnewijzer 2128
Bronzen zonnewijzer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke WMF theekan, 1920 2138
Antieke WMF theekan, 1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vergulde pen, Dupont 2174
Vergulde pen, Dupont

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Veldschildersezel 2187
Veldschildersezel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Van Nelle kruideniersblik, 1930 2193
Van Nelle kruideniersblik, 1930

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Emaille reclamebord Rolinck Pilsener 2195
Emaille reclamebord Rolinck Pilsener

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke kolenbak, 1900 2218
Antieke kolenbak, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude ramskop-gewei met schedel 2243
Oude ramskop-gewei met schedel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gesigneerde Russische inktpot, H 10 cm. 2246
Gesigneerde Russische inktpot, H 10 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot antiek koperwerk (9x) 2222
Lot antiek koperwerk (9x)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Oude globe 2223
Oude globe

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Bronzen wijwaterhouder, 1900 2262
Bronzen wijwaterhouder, 1900

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Japanse schrijfdoos, 1930 2074
Japanse schrijfdoos, 1930

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Plated kandelaar 2110
Plated kandelaar

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot distilleer koperwerk 2135
Lot distilleer koperwerk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Twee antieke stickbarometers 2154
Twee antieke stickbarometers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Bakelieten telefoon 2176
2x Bakelieten telefoon

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Tibetaanse klankschaal + kris 2182
Tibetaanse klankschaal + kris

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Spiegelkast met borstels 2263
Spiegelkast met borstels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote kroonluchter 2121
Grote kroonluchter

Resultaat:

35 EUR