Antieke Chinese of Japanse draaibare tafel met etageres en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 50 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten biedermeier secretaire met leuk binnenleven. Circa 1850. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 169 x 123 x 50 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse eikenhouten vossenkop eettafel. Circa 1880. Afmeting: H 70 x Ø 104 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese hardhouten gestoken hockers met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 32 cm. + H 47 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee Chinese hardhouten stoelen met parelmoer-inleg. Floraal/vogels rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse tiltop tafel van mahoniehout. Met florale intarsia en vier-spant houtgestoken poot. Afmeting: 53 x 98 x 133 cm. In goede staat.
Chinese hardhouten hocker met cloisonné blad. Floraal/kraanvogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 42 cm. In goede staat.
Hollands orgelgebogen wortelnoten commode met bronzen beslag + klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 83 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten gestoken armleunstoel met rode stoffering. Afmeting: 115 x 85 x 65 cm. In zeer goede staat.
Indonesisch kampferhouten gestoken schrijfbureau met landschap/figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 94 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse barok houten koffer met leder bekleed, met bronzen beslag, slot + sleutel. Afmeting: 221 x 30 x 50 cm. In goede staat.