54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

Ronde salontafel Ø 97 cm. 4147
Ronde salontafel Ø 97 cm.

80 EUR

Kleine 18e eeuwse vitrine (voor religieus beeld) 4159
Kleine 18e eeuwse vitrine (voor religieus beeld)

80 EUR

Chinese kinderwagen 4043
Chinese kinderwagen

70 EUR

Antieke Franse bijzettafel, 1900 4133
Antieke Franse bijzettafel, 1900

70 EUR

Vier biedermeier stoelen 4185
Vier biedermeier stoelen

70 EUR

Eiken jalouziekast 4205
Eiken jalouziekast

70 EUR

Zware palissander armleunstoel, 1850 4171
Zware palissander armleunstoel, 1850

60 EUR

Chinese bijzettafel 4074
Chinese bijzettafel

50 EUR

Antiek vergulde spiegel, H 99 x B 52 cm. 4089
Antiek vergulde spiegel, H 99 x B 52 cm.

50 EUR

Hollands theekastje 4146
Hollands theekastje

50 EUR

Beschilderde scheepskist 4163
Beschilderde scheepskist

50 EUR

18e Eeuwse gestoken kist 4177
18e Eeuwse gestoken kist

50 EUR

Biedermeier stoel 4170
Biedermeier stoel

35 EUR