Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Hollandse borden Ø 22 - 38 cm. 6182
Vijf 18e eeuwse Hollandse borden Ø 22 - 38 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuws tegeltableau 6173
18e - 19e Eeuws tegeltableau

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (52 st.) 6172
Lot antieke tegels (52 st.)

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Vijf-delig lampetstel, 1900 6165
Vijf-delig lampetstel, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot porselein (3x) 6162
Lot porselein (3x)

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Twee antieke vazen, 1910 6139
Twee antieke vazen, 1910

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Royal Copenhagen vaas, H 22,5 cm. 6138
Royal Copenhagen vaas, H 22,5 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Delftse Fayence plaquette 6123
Antieke Delftse Fayence plaquette

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Delftse borden, Ø 23 cm. 6101
Drie 18e eeuwse Delftse borden, Ø 23 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot delen oud Herend porselein 6094
Lot delen oud Herend porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot antieke witjes (60x) 6071
Lot antieke witjes (60x)

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Lot mangaan tegels (80x) 6067
Lot mangaan tegels (80x)

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Lot tegels/mangaan (12 st.) 6065
Lot tegels/mangaan (12 st.)

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zeven archeologische bodemvondsten uit Amsterdam 6059
Zeven archeologische bodemvondsten uit Amsterdam

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee antieke Makkumer dekselvazen, 1880 6055
Twee antieke Makkumer dekselvazen, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Delftse vaas, H 55 x Ø 24 cm. 6048
Antieke Delftse vaas, H 55 x Ø 24 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse plaquette 6045
18e Eeuwse Delftse plaquette

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse vaas(lamp), H 26 cm. 6044
18e Eeuwse Delftse vaas(lamp), H 26 cm.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6035
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse schotels Ø 35 cm. 6032
Twee 18e eeuwse Delftse schotels Ø 35 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke dekseldoos met putti, 1880 6005
Antieke dekseldoos met putti, 1880

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Twee Hollandse 6-pas tegeltableau's 6216
Twee Hollandse 6-pas tegeltableau's

Resultaat:

80 EUR

Antieke Delftse schotel Ø 48 cm. 6215
Antieke Delftse schotel Ø 48 cm.
Startprijs 130 EUR
Uitgebreid Rosenthal servies 6214
Uitgebreid Rosenthal servies
Startprijs 140 EUR