Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek Duits porseleinen figuur, 1930 6177
Antiek Duits porseleinen figuur, 1930

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Vijf mooie empire kratervazen, H 17 - 22 cm. 6179
Vijf mooie empire kratervazen, H 17 - 22 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee porseleinen koetsen 6191
Twee porseleinen koetsen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie antieke plateel borden Ø 22 - 27 cm. 6196
Drie antieke plateel borden Ø 22 - 27 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie antieke Delftse borden Ø 23 cm. 6042
Drie antieke Delftse borden Ø 23 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Vier antieke tegels, 1910 - 1920 6086
Vier antieke tegels, 1910 - 1920

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jardiniere 6130
Jardiniere

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee antieke vazen, 1910 6139
Twee antieke vazen, 1910

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Platelen vaas, H 31 cm. 6140
Platelen vaas, H 31 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Vijf-delig lampetstel, 1900 6165
Vijf-delig lampetstel, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Hollandse borden Ø 22 - 38 cm. 6182
Vijf 18e eeuwse Hollandse borden Ø 22 - 38 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oude/antieke Delftse Toby jug, H 32 cm. 6194
Oude/antieke Delftse Toby jug, H 32 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Antieke baardman kruik 6208
2x Antieke baardman kruik

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee Hollandse 6-pas tegeltableau's 6216
Twee Hollandse 6-pas tegeltableau's

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek tegeltableau, 26 x 26 cm. 6072
Antiek tegeltableau, 26 x 26 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Royal Copenhagen vaas, H 22,5 cm. 6138
Royal Copenhagen vaas, H 22,5 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse vaas(lamp), H 26 cm. 6044
18e Eeuwse Delftse vaas(lamp), H 26 cm.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Vijf-delig Frans kaststel, 1900 6058
Vijf-delig Frans kaststel, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Herend vaas, H 33 cm. 6091
Herend vaas, H 33 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Franse vaasjes 6126
Twee Franse vaasjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee oude bloempotten 6128
Twee oude bloempotten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Tegeltableau + 4 bijbelse tegels 6159
2x Tegeltableau + 4 bijbelse tegels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee antieke Franse bloempotten 6163
Twee antieke Franse bloempotten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee antieke majolica vazen, 1910 6174
Twee antieke majolica vazen, 1910

Resultaat:

60 EUR