Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuws gemberpot, H 22 x Ø 20 cm. 7098
18e Eeuws gemberpot, H 22 x Ø 20 cm.

Resultaat:

150 EUR

Antieke Chinese Familie Rose tegel Ø 29 cm. 7099
Antieke Chinese Familie Rose tegel Ø 29 cm.
Startprijs 6.000 EUR
Verkocht
Chinese penselenpot, H 24,5 x Ø 28,3 cm. 7100
Chinese penselenpot, H 24,5 x Ø 28,3 cm.

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 37 cm. 7101
Chinese vaas, H 37 cm.

Resultaat:

950 EUR

Vier delen China/Japan 7102
Vier delen China/Japan
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Drie Japanse Imari dekselpotten, H 37 cm. 7103
Drie Japanse Imari dekselpotten, H 37 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 20,5 cm. 7104
Twee Chinese borden Ø 20,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Drie delen Chinees porselein 7105
Drie delen Chinees porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Twee grote 18e eeuwse Chinese kommen Ø 26,5 - 30,5 cm. 7106
Twee grote 18e eeuwse Chinese kommen Ø 26,5 - 30,5 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Drie zeldzame Chinese kommen Ø 17,6 - 26 cm. 7107
Drie zeldzame Chinese kommen Ø 17,6 - 26 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Drie19e eeuwse Familie Rose kommen Ø 12,5 - 16,5 cm. 7108
Drie19e eeuwse Familie Rose kommen Ø 12,5 - 16,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese voorraadpot Ø 21 cm. 7109
Chinese voorraadpot Ø 21 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 26,5 cm. 7110
Chinese vaas, H 26,5 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese Mao Tai fles met inhoud 7111
Chinese Mao Tai fles met inhoud

Resultaat:

3.750 EUR

Twee antieke Chinese dekselvazen, H 23 cm. 7112
Twee antieke Chinese dekselvazen, H 23 cm.
Startprijs 160 EUR
Chinese wierookbrander Ø 17 cm. 7113
Chinese wierookbrander Ø 17 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese vaas, H 57 cm. 7114
Chinese vaas, H 57 cm.
Startprijs 260 EUR
Verkocht
Chinese maanvaas 7115
Chinese maanvaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chine de commande trekpot 7116
18e Eeuwse Chine de commande trekpot

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Drie delen Chinees porselein 7117
Drie delen Chinees porselein

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese kommen Ø 12,2 cm. 7118
Vijf 18e eeuwse Chinese kommen Ø 12,2 cm.

Resultaat:

500 EUR

Chinese blauw/witte cup Ø 10,6 cm. 7119
Chinese blauw/witte cup Ø 10,6 cm.
Startprijs 500 EUR
Antieke bronzen boeddha, H 14 cm. 7120
Antieke bronzen boeddha, H 14 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Stel zeldzame Chinese Kang Xi vazen, H 26,5 cm. 7121
Stel zeldzame Chinese Kang Xi vazen, H 26,5 cm.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 12 - 14,5 cm. 7122
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 12 - 14,5 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 15 - 18 cm. 7123
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 15 - 18 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees porselein 7124
Twee delen Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

Chinese vaas, H 58 cm. 7125
Chinese vaas, H 58 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese papborden Ø 16,5 cm. 7126
Vier 18e eeuwse Chinese papborden Ø 16,5 cm.

Resultaat:

100 EUR

Chinese jade gesneden lakstempel 7127
Chinese jade gesneden lakstempel
Startprijs 10.000 EUR
Verkocht
Chinese stemcup, H 12 x Ø 16,7 cm. 7128
Chinese stemcup, H 12 x Ø 16,7 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Chinese Wanli kom Ø 15 cm. 7129
17e Eeuwse Chinese Wanli kom Ø 15 cm.

Resultaat:

180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm. 7130
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 33 cm. 7131
Chinese vaas, H 33 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese vaas, H 32,5 cm. 7132
18e Eeuwse Chinese vaas, H 32,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese dekselpot, H 19 cm. 7133
Chinese dekselpot, H 19 cm.

Resultaat:

2.250 EUR

Chinese Kang Xi lampenvoet, H 27 cm. 7134
Chinese Kang Xi lampenvoet, H 27 cm.
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Chinese bloempot + onderschotel 7135
Chinese bloempot + onderschotel

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Chinese stemkom, Ø 13,2 cm. 7136
Chinese stemkom, Ø 13,2 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 22,8 cm. 7137
Chinese kom Ø 22,8 cm.

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Familie Rose vleesschaal 29 x 21 cm. 7138
18e Eeuwse Chinese Familie Rose vleesschaal 29 x 21 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7139
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.

Resultaat:

150 EUR

Chinese pot op console 7140
Chinese pot op console
Startprijs 300 EUR
Chinees druivenbord Ø 26 cm. 7141
Chinees druivenbord Ø 26 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein (3x) 7142
Lot Chinees porselein (3x)

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese penselenpot, H 16,2 x Ø 19,2 cm. 7143
Chinese penselenpot, H 16,2 x Ø 19,2 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinese vleesschaal, 33 x 41,5 cm. 7144
Chinese vleesschaal, 33 x 41,5 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
7x Antieke Japanse/Chinese kop + schotels 7145
7x Antieke Japanse/Chinese kop + schotels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese lepel 7146
Chinese lepel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein (5x) 7147
Lot 18e eeuws Chinees porselein (5x)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese vazen, H 20 - 21 cm. 7148
Twee antieke Chinese vazen, H 20 - 21 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee kapitale Chinese kaarskandelaren 7149
Twee kapitale Chinese kaarskandelaren

Resultaat:

9.000 EUR

Verkocht
Chinese chicken cup, H 4 x Ø 8 cm. 7150
Chinese chicken cup, H 4 x Ø 8 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
4x Chinese Imari kop + schotels 7151
4x Chinese Imari kop + schotels

Resultaat:

375 EUR

Twee delen Imari porselein 7152
Twee delen Imari porselein
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 21,5 cm. 7153
Chinese vaas, H 21,5 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese vazen, H 8,7 cm. 7154
Drie 18e eeuwse Chinese vazen, H 8,7 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7155
Chinese vaas

Resultaat:

200 EUR

Stel 18e eeuwse Familie Rose vazen, H 21 cm. 7156
Stel 18e eeuwse Familie Rose vazen, H 21 cm.
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Aparte Chinese vaas, H 35,5 cm. 7157
Aparte Chinese vaas, H 35,5 cm.

Resultaat:

1.700 EUR

17e Eeuwse Chinese Wucai vaas 7158
17e Eeuwse Chinese Wucai vaas
Startprijs 2.000 EUR
Chinese penselenvaas, H 11,8 cm. 7159
Chinese penselenvaas, H 11,8 cm.
Startprijs 200 EUR
17e Eeuws Chinees Wanli bord Ø 21,2 cm. 7160
17e Eeuws Chinees Wanli bord Ø 21,2 cm.
Startprijs 280 EUR
17e - 18e  Eeuwse Chinees bord Ø 21,7 cm. 7161
17e - 18e Eeuwse Chinees bord Ø 21,7 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese Imari kop + schotels 7162
Drie 18e eeuwse Chinese Imari kop + schotels

Resultaat:

160 EUR

Chinese bloempot, H 19 x Ø 20 cm. 7163
Chinese bloempot, H 19 x Ø 20 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Grote Kang Xi schotel Ø 35 cm. 7164
Grote Kang Xi schotel Ø 35 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 19 cm. 7165
Chinees bord Ø 19 cm.

Resultaat:

450 EUR

Chinese Familie Rose tempelhouder 7166
Chinese Familie Rose tempelhouder
Startprijs 5.000 EUR
Verkocht
Antieke Chinese Familie Verte vaas, H 63 cm. 7167
Antieke Chinese Familie Verte vaas, H 63 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas, H 26 cm. 7168
Chinese knobbelvaas, H 26 cm.

Resultaat:

275 EUR

Chinese meiping vaas, H 11 cm. 7169
Chinese meiping vaas, H 11 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese celadon pot Ø 19 cm. 7170
Chinese celadon pot Ø 19 cm.

Resultaat:

550 EUR

Stel Kantonese kandelaren 7171
Stel Kantonese kandelaren
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Chinese Familie Rose pattipan 7172
Chinese Familie Rose pattipan

Resultaat:

425 EUR

Twee antieke Chinese vazen, H 30,2 cm. 7173
Twee antieke Chinese vazen, H 30,2 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
5x Chinese kop + schotels 7174
5x Chinese kop + schotels

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zeldzaam 18e eeuwse Chinese schotel Ø 16,8 cm. 7175
Zeldzaam 18e eeuwse Chinese schotel Ø 16,8 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese celadon oorvaas, H 17,5 cm. 7176
Chinese celadon oorvaas, H 17,5 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese trekpotten 7177
Twee 18e eeuwse Chinese trekpotten

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Imari borden Ø 23,3 cm. 7178
Zes 18e eeuwse Imari borden Ø 23,3 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Chinese borden  Ø 23 cm. 7179
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.

Resultaat:

325 EUR

Chinese dekselpot, H 31 cm. 7180
Chinese dekselpot, H 31 cm.
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Chinese schaal + lepel 7181
Chinese schaal + lepel

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (2x) 7182
Lot Chinees porselein (2x)

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese waterpot Ø 11,7 cm. 7183
Chinese waterpot Ø 11,7 cm.

Resultaat:

150 EUR

Chinese miniatuur maanvaas, H 9 cm. 7184
Chinese miniatuur maanvaas, H 9 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,8 cm. 7185
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,8 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee delen antiek Chinees Kanton 7186
Twee delen antiek Chinees Kanton

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Set 18e eeuws Chinees porselein 7187
Set 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 12 cm. 7188
Chinese kom Ø 12 cm.

Resultaat:

450 EUR

Grote Chinese vaas, H 61 cm. 7189
Grote Chinese vaas, H 61 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 28,5 cm. 7190
Chinese vaas, H 28,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese stemcup, H 12,5 x Ø 15,3 cm. 7191
Chinese stemcup, H 12,5 x Ø 15,3 cm.

Resultaat:

500 EUR

Chinese celadon schotel Ø 18,7 cm. 7192
Chinese celadon schotel Ø 18,7 cm.
Startprijs 300 EUR
Oude Chinese uit jade gesneden vaas, H 23,5 cm. 7193
Oude Chinese uit jade gesneden vaas, H 23,5 cm.
Startprijs 15.000 EUR