54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 19,5 - 26 cm. 7194
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 19,5 - 26 cm.

100 EUR

Chinese Quan Yin, H 26 cm. 7195
Chinese Quan Yin, H 26 cm.

300 EUR

Antieke Japanse of Chinese bronzen vaas, H 39,5 cm. 7196
Antieke Japanse of Chinese bronzen vaas, H 39,5 cm.

100 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Japanse vaas, H 21 cm. 7197
Zeldzame 18e eeuwse Japanse vaas, H 21 cm.

200 EUR

Lot Chinees porselein (2x) 7198
Lot Chinees porselein (2x)

325 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi stemcup Ø 8 cm. 7199
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi stemcup Ø 8 cm.

800 EUR

Chinese vaas, H 40 x Ø 31 cm. 7200
Chinese vaas, H 40 x Ø 31 cm.
Startprijs 1.500 EUR
Twee Chinese borden Ø 23 cm. 7201
Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 200 EUR
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7202
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 250 EUR
Antieke Peking-glazen pijpvaas, H 28 cm. 7203
Antieke Peking-glazen pijpvaas, H 28 cm.
Startprijs 2.200 EUR
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels 7204
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels

350 EUR

Twee Chinese theebussen, H 10,5 cm. 7205
Twee Chinese theebussen, H 10,5 cm.

550 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein 7206
Drie delen antiek Chinees porselein

160 EUR

Chinese celadon penselenpot Ø 20,3 cm. 7207
Chinese celadon penselenpot Ø 20,3 cm.
Startprijs 300 EUR
Spiegel 7208
Spiegel

160 EUR

Chinese penselenvaas, 1900 7209
Chinese penselenvaas, 1900

250 EUR

Stel Chinese vazen, H 47,5 cm. 7210
Stel Chinese vazen, H 47,5 cm.

700 EUR

Chinese vaas met oren, H 25 cm. 7211
Chinese vaas met oren, H 25 cm.

1.300 EUR

16e Eeuwse Chinese Wanli schotel Ø 29,2 cm. 7212
16e Eeuwse Chinese Wanli schotel Ø 29,2 cm.

80 EUR

Chinese vaas, H 26,5 cm. 7213
Chinese vaas, H 26,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Antieke Chinese vergulde waterpot Ø 12 cm. 7214
Antieke Chinese vergulde waterpot Ø 12 cm.

3.000 EUR

Twee 18e Eeuwse Chinese Kang Xi kommen Ø 19,5 - 22,5 cm.

275 EUR

Chinese Sung schaal Ø 21 cm. 7216
Chinese Sung schaal Ø 21 cm.

400 EUR

Twee delen Chinees porselein 7217
Twee delen Chinees porselein

120 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinese kommen Ø 20 - 23 cm. 7218
Twee grote 18e eeuwse Chinese kommen Ø 20 - 23 cm.

1.300 EUR

18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 18 cm. 7219
18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 18 cm.

2.500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,3 cm. 7220
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,3 cm.

100 EUR

Chinese kopje, H 5,5 x Ø 10,2 cm. 7221
Chinese kopje, H 5,5 x Ø 10,2 cm.
Startprijs 2.000 EUR
19e Eeuwse Chinese wucai vaas, H 33,5 x Ø 27 cm. 7222
19e Eeuwse Chinese wucai vaas, H 33,5 x Ø 27 cm.
Startprijs 500 EUR
17e Eeuwse Chinese kylin vaas, H 21 cm. 7223
17e Eeuwse Chinese kylin vaas, H 21 cm.
Startprijs 800 EUR
Grote Chinese vaas, H 40,5 cm. 7224
Grote Chinese vaas, H 40,5 cm.

500 EUR

Chinese rolvaas, H 48 cm. 7225
Chinese rolvaas, H 48 cm.
Startprijs 900 EUR
Drie 18e eeuwse Chinese schotels 7226
Drie 18e eeuwse Chinese schotels

80 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm. 7227
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.

425 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm. 7228

275 EUR

Twee 18e Eeuwse Chinese kommen Ø 15,5 -20,5 cm. 7229
Twee 18e Eeuwse Chinese kommen Ø 15,5 -20,5 cm.

450 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese schotels Ø 10 - Ø 12 cm. 7230
Vier 18e eeuwse Chinese schotels Ø 10 - Ø 12 cm.

60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11 cm. 7231
Drie 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11 cm.

120 EUR

Oud Chinees rol schilderij, 66 x 37 cm. 7232
Oud Chinees rol schilderij, 66 x 37 cm.
Startprijs 1.500 EUR
Chinese vaas, H 61 cm. 7233
Chinese vaas, H 61 cm.

190 EUR

Grote Chinese kom Ø 21,8 cm. 7234
Grote Chinese kom Ø 21,8 cm.
Startprijs 400 EUR
Vier antieke Chinese/Japanse borden Ø 19 - 26 cm. 7235
Vier antieke Chinese/Japanse borden Ø 19 - 26 cm.
Startprijs 160 EUR
Chinese gemberpot, H 20 x Ø 16 cm. 7236
Chinese gemberpot, H 20 x Ø 16 cm.

550 EUR

Chinese vaas, H 42 cm. 7237
Chinese vaas, H 42 cm.
Startprijs 200 EUR
Chinese kom van jade Ø 12,8 cm. 7238
Chinese kom van jade Ø 12,8 cm.
Startprijs 280 EUR
Chinees draken tablet 7239
Chinees draken tablet

250 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese schotels Ø 21 - Ø 26 cm. 7240
Vier 18e eeuwse Chinese schotels Ø 21 - Ø 26 cm.

130 EUR

18e Eeuwse Chinese suikerpot 7241
18e Eeuwse Chinese suikerpot

225 EUR

Chinese vaas, H 27 cm. 7242
Chinese vaas, H 27 cm.
Startprijs 600 EUR
Chinese pijpvaas, H 17 cm. 7243
Chinese pijpvaas, H 17 cm.

200 EUR

Chinese schaal Ø 7 cm. 7244
Chinese schaal Ø 7 cm.

150 EUR

Lot antiek Chinees porselein (7x) 7245
Lot antiek Chinees porselein (7x)

600 EUR

Chinese pelgrimfles, H 29,5 cm. 7246
Chinese pelgrimfles, H 29,5 cm.

800 EUR

Drie Chinese vazen 7247
Drie Chinese vazen

700 EUR

Antiek Chinees bronzen Lohan figuur, H 17 cm. 7248
Antiek Chinees bronzen Lohan figuur, H 17 cm.
Startprijs 4.000 EUR
Chinese celadon vaas, H 26,5 cm. 7249
Chinese celadon vaas, H 26,5 cm.
Startprijs 200 EUR
Twee Chinese borden Ø 23,3 cm. 7250
Twee Chinese borden Ø 23,3 cm.

550 EUR

18e Eeuwse celadon schotel 7251
18e Eeuwse celadon schotel
Startprijs 400 EUR
Antiek Chinese wierookbrander 7252
Antiek Chinese wierookbrander

1.100 EUR

17e - 18e Eeuwse bronzen wierookbrander 7253
17e - 18e Eeuwse bronzen wierookbrander

225 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinese kommen Ø 11,5 cm. 7254
Vijf 18e eeuwse Chinese kommen Ø 11,5 cm.
Startprijs 200 EUR
Zes 18e eeuwse Chinese schotels Ø 16,7 cm. 7255
Zes 18e eeuwse Chinese schotels Ø 16,7 cm.
Startprijs 300 EUR
18e Eeuwse Chinese Imari schotel Ø 35,3 cm. 7256
18e Eeuwse Chinese Imari schotel Ø 35,3 cm.

800 EUR

Chinese rolwagen vaas, Ø 21,5 cm. 7257
Chinese rolwagen vaas, Ø 21,5 cm.

1.200 EUR

Chinese schaal Ø 19 cm. 7258
Chinese schaal Ø 19 cm.

900 EUR

Chinese penselenpot, Ø 21 cm. 7259
Chinese penselenpot, Ø 21 cm.

50 EUR

Chinese Meiping vaas, H 30,5 cm. 7260
Chinese Meiping vaas, H 30,5 cm.

425 EUR

Chinese vaas, H 17 cm. 7261
Chinese vaas, H 17 cm.
Startprijs 800 EUR
Chinese penselenlegger 7262
Chinese penselenlegger

375 EUR

Chinese voorraadpot, H 32 cm. 7263
Chinese voorraadpot, H 32 cm.
Startprijs 250 EUR
Chinese voorraadpot, H 32 cm. 7264
Chinese voorraadpot, H 32 cm.
Startprijs 250 EUR
Vier delen antiek Chinees porselein 7265
Vier delen antiek Chinees porselein

325 EUR

Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 24 cm. 7266
Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 24 cm.

1.100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 14 - Ø 15 cm. 7267
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 14 - Ø 15 cm.
Startprijs 80 EUR
16e - 17e  Eeuwse Chinese ming schotel Ø 36,6 cm. 7268
16e - 17e Eeuwse Chinese ming schotel Ø 36,6 cm.

300 EUR

Chinees bord Ø 21,4 cm. 7269
Chinees bord Ø 21,4 cm.

275 EUR

Twee Chinese vazen, H 6 - 8 cm. 7270
Twee Chinese vazen, H 6 - 8 cm.
Startprijs 350 EUR
Chinese Familie Rose vaas, H 34,5 cm. 7271
Chinese Familie Rose vaas, H 34,5 cm.

20.000 EUR

Chinese pot 7272
Chinese pot
Startprijs 200 EUR
Vier Chinese borden Ø 23 - 24 cm. 7273
Vier Chinese borden Ø 23 - 24 cm.
Startprijs 350 EUR
Chinese vaas, H 15,5 cm. 7274
Chinese vaas, H 15,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese Familie Verte lampenvoet, H 65 cm. 7275
Chinese Familie Verte lampenvoet, H 65 cm.

1.600 EUR

Chinese wierookbrander Ø 11,5 cm. 7276
Chinese wierookbrander Ø 11,5 cm.
Startprijs 325 EUR
Antiek Chinees bronzen figuur, 1880 7277
Antiek Chinees bronzen figuur, 1880
Startprijs 120 EUR
Antieke Chinese wierookbrander, 1920 7278
Antieke Chinese wierookbrander, 1920

250 EUR

Twee antieke Chinese figuren 7279
Twee antieke Chinese figuren

550 EUR

Twee Chinese figuren 7280
Twee Chinese figuren

50 EUR

Antiek Japans beeld, H 33 cm. 7281
Antiek Japans beeld, H 33 cm.

120 EUR

Antieke Japanse geisha, H 39 cm. 7282
Antieke Japanse geisha, H 39 cm.

200 EUR

Antiek Chinees geborduurd kleed van zijde 7283
Antiek Chinees geborduurd kleed van zijde

50 EUR

Oosterse bronzen boeddha 7284
Oosterse bronzen boeddha
Startprijs 200 EUR
Oosters bronzen boeddhistisch figuur 7285
Oosters bronzen boeddhistisch figuur
Startprijs 150 EUR
Boeddhistisch figuur Shiva 7286
Boeddhistisch figuur Shiva
Startprijs 150 EUR
Lot diverse munten 7287
Lot diverse munten

300 EUR

Vijf Chinese munten/penningen 7288
Vijf Chinese munten/penningen
Startprijs 60 EUR
Tibetaanse gebedsrol houder 7289
Tibetaanse gebedsrol houder
Startprijs 100 EUR