Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lien Verburgt-Kramers, Moeder met kind
Startprijs 200 EUR

Lien Verburgt-Kramers. Monogram. 1876 - 1968. Moeder met kind. Aquarel op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. In goede staat.

Carl Enger, Middeleeuwse lansdrager
Startprijs 200 EUR

Carl Enger. 1881. Duitse School. Middeleeuwse lansdrager. Olieverf op linnen. Beschadigd. Afmeting: H 110 x B 75 cm. In matige staat.

6x Achter-glas-schilderij
Startprijs 200 EUR

Zes achter-glas-schilderijen. Divers. Religieus. Katholiek. Afmeting: 20 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

A. Potgieter, Vaas met bloemen
Startprijs 200 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Dubbel gesigneerd. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Herman Bieling, Cactussen en beelden
Startprijs 200 EUR

Herman Bieling. 1887 - 1964. Voorstelling met cactussen en beelden. Steendruk op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

J.G. Lempereur, Parijs, meisje
Startprijs 200 EUR

J.G. Lempereur. Circa 1950. 1902 - 1985. Franse School. Parijs, meisje. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 21 cm. In goede staat.

Chris van Dijk, Vrouw zittend in gras
Startprijs 200 EUR

Chris van Dijk. 21e Eeuw. 1952 - . Vrouw zittend in gras. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Scheepsbouw op droogdok
Startprijs 200 EUR

Onduidelijke signatuur. 20e Eeuw. Scheepsbouw op droogdok met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Cor Schaap, Meisje op strand
Startprijs 200 EUR

Cor Schaap. 1968 - . Zonnende vrouw op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17,5 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 200 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven, bloemen en fruit op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.

H. Sperling, Engelse Setter
Startprijs 200 EUR

H. Sperling. Verso. Engelse Setter. Von Rake aus Dream No. 89. Olieverf op paneel. Vier gaatjes houtworm. Afmeting: H 17 x B 22 cm. In redelijk/goede staat.

Joh. Larij, Vaas met narcissen
Startprijs 200 EUR

Joh. Larij. Vaas met narcissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 48 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Abstract
Startprijs 200 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 78 x B 106 cm. In goede staat.

Arrah Lee Gaul, Portret jonge Amerikaan
Startprijs 200 EUR

Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Portret van jonge Amerikaan. Olieverf op linnen. Met bladgouden lijst (beschadigd). Afmeting: H 75 x B 62 cm. In goede staat.

Bart Peizel, Stilleven
Startprijs 220 EUR

Bart Peizel, 1930. 1887 - 1974. Stilleven met fruitschaal, glazen pot en inktpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Joop Kropff, Chinese vaas met bloemen
Startprijs 220 EUR

Joop Kropff. 1892 - 1979. Chinese vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Chris Soer, Bosgezicht
Startprijs 220 EUR

Chris Soer. 1882 - 1962. Bosgezicht met wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 19 cm. In goede staat.

Sam Schellink, Wilde orchidee
Startprijs 225 EUR

Sam Schellink. 1876 - 1958. Landschap met wilde orchidee. Aquarel op papier. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Religieus
Startprijs 225 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Religieus schilderij in lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Onduidelijke monogram, Wintergezicht
Startprijs 225 EUR

Onduidelijke monogram. 19e Eeuw. Hollandse School. Wintergezicht met houtsprokkelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Jongen aan het bellen blazen
Startprijs 225 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Jongen aan het bellen blazen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 46 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Figuur met koe
Startprijs 240 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Figuur met koe. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 63 cm. In goede staat.

J.L. van der Meide, Zeegezicht met schelpenvisser
Startprijs 240 EUR

J.L. van der Meide. 1910 - 2002. Zeegezicht met schelpenvisser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Toon Koster, Sleepboot in haven
Startprijs 240 EUR

Toon Koster. 1913 - 1990. Sleepboot in haven. Olieverf op board. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.